yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • medya (0)

  1. ben de 5.nesil yazarım. hiç bir arkadaşıma söylemedim nickimi. samimiyetle yazdığım için ve zaman zaman özelimi de paylaştığım için kimseye söylemek istemedim. bu yüzden sözlükten biriyle de tanışmamaya gayret gösteririm genellikle. 2007 nin sonları yada 2008 başları filandı sanırım ben yazmaya başladığımda. o zamanlar sözlük daha okunasıydı. o kadar bokunu çıkardılar ki. bence yazar alımında farklı kriterlere filan gitmeleri lazım acil. girdileri geçtim sadece sol frame i bile okuyamıyosun. yani başlıklardan anlaşılıyo sözlüğün kalitesi. adeta troll sayısı yazar sayısından fazla bu sözlüğün.

  zaten son zamanlarda çok daha nadir yazmaya başladım. en sonunda silip atıcam da göz görmeyince katlanabiliyosun mantığıyla daha devam ediyoruz bakalım nereye kadar.

  edit: parolamı bile unuttum girmiyorum yıllardır.

  30 ağustos 2015 13:26 8 şubat 2019 12:00

  2. hala kayıtlı ama yazmayan yedinci nesil bir yazarı olduğum sözlük. yazar alım kriterinin çok basit olması sebebiyle aşırı zekasız yazar yüklemesine maruz kaldığı için azalarak bitmek üzeredir. düzgünce bir şeyler yazan herkesi itinayla sözlükten bıktırdılar. bir avuç aklı başında insanı saymazsak ortalık troll bile diyemeyeceğimiz, çünkü trollük de zeka gerektirir, saçma sapan bir gruba kalmıştı son baktığımda. artık değil yazmak, okumak için bile girmiyorum.

  30 ağustos 2015 15:18 30 ağustos 2015 15:18

  3. Hayatımın yaklaşık bi beş senesinde çok aktif olarak yazarlık yaptığım sözlük. Orda deli olmak çok kolaydı, çok kalabalık bi yer. Sonra sonra baya sapıttı. İyi yazarların hepsi bi yere dağıldı. Dağılmak dediysem evlendi, askere gitti, çocuğu oldu falan filan. Hayatıma çok güzel şeyler kattı benim. Çok güzel insanlar tanıdım sayesinde. Yeri geldi bana abilik, ablalık yapan insanlar oldu ben daha çılgın bi ergenken. Hayata bakış açımı şekillendirecek kadar güçlü karakterli insanlar tanıdım. En son da gerçek aşkımla tanıştım sayesinde.

  Velhasıl, benim için çok özel olan sözlüktür. Bazen çok özlüyorum ama,

  Nerde o eski sözlükler?

  19 haziran 2016 22:52


  4. uzun bir süre önce uzun bir süre bayağı yazdığım sözlük. hesabım hala duruyor ama değil yazmak, göz atmak için bile girip bakmıyorum artık. inci sözlük seviyesine çok az kalmış. halbuki eskiden çok samimi bir yerdi. ekşi sözlük kadar kasıntı değil, samimi, ama yine de seviyeliydi. çok tatlı bir "uludağ sözlük gece tayfası" vardı mesela. yaz dönemiydi hatırlıyorum, sabah 5'e kadar filan sözlükte okuyup yazardım, yazılanları okurdum. bir sözlüğe sahip çıkamadın zall. zalım zall.

  (bkz: arkadaşlar düzelmedi) (gizlinot: arkadaşlar düzeldiyi) (gizlinot: hatırlayan) (gizlinot: kaleye mum diksin) (gizlinot: swh)

  19 haziran 2016 22:58

  5. Yeserip filizlendigim, sözlük dünyasına adım atarken kapısını araladığım ilk yer.

  5 yıldır aktif bir şekilde kullanıyorum ve kullanmaya da devam edeceğim.

  Güldük üzüldük kahkaha attık ağladık... her şey beni oraya bağladı.

  Seviyorum seni ulu.

  11 ocak 2017 14:55

  6. ilk defa simdi bir baktim bu sozluge. butun sayfa reklam, nasil kapanacak belli degil. kara kara, yazilar okunmuyor, karman coeman bir sey.

  bir de her yeni sayfaya gecince wolverine reklami. ayhhh yani.

  sevmedim.

  3 mart 2017 02:52

  7. yıllar önce yazdığım, ben yazarken çok kaliteli olan, tam ekşinin sapıttığı, kendisinin ise yükselişe geçtiği dönemde çok keyif aldığım ama şimdi inci sözlükten hallice olan sözlük. cinsellik-troll diye kategori var düşünün. abaza lafını hiç sevmem ama maalesef bu tanıma uyan herkes doldurmuş.

  21 kasım 2017 16:27


  8. (link: https://www.uludagsozluk.com/k/babas%C4%B1z-k%C4%B1z%C4%B1-hamile-b%C4%B1rak%C4%B1p-ka%C3%A7mak/&w=gd şu) başlığı gördükten sonra girmeme kararı aldım. valla mide bırakmadınız

  21 ocak 2018 19:52

  9. ekşi de sanırsam farklı değil, inanılmaz bir kadın düşmanlığı var burada. kelimeler kifayetsiz yani.

  amaç bir şeyler yazmaksa, bunu sanki süslü'de ya da başka platformlarda yapmak daha doğru.

  22 mart 2018 03:46

  10. çok eski bir dönemde yazarlığını yaptığım ama şuan seviye yerlerde olan sözlük. resmen inci sözlükten hallice olmuş.

  8 ekim 2020 23:31