sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (44)
  • medya (0)

  1. Ukteyi veren duyarlı süslüye teşekkürler.

  Nişanlımın görev yerine sadece 300 metre uzaklıkta gerçekleşmiş olan patlama.

  Telefonda "iki dakika arayla harp okuluna girdik patlama oldu" dedi. Ölenlere allah'tan rahmet diliyorum... Askeri araçları hedef almışlar benim nişanlımda araçta muhafız yani koruma , gel de şimdi uyu gel de şimdi gülümse lanet olsun teröre !

  17 şubat 2016 20:23 17 şubat 2016 20:24

  2. Yine patlama yine yayın yasagı. Bizim haber alma/verme hakkımız yok. Allah bilir kaç cansız var ve bu bizden saklanıyor. kelle koltukta yasıyoruz. Ölenlerin ailelerine allah sabır versin. Ve lütfen dikkat olun kızlar.

  Edit: yayin yasagının getirilme nedeni gerceklerin saklanmasıdır. Muhtemelen ölü sayısı az olarak acıklanacaktır. İnanmayınız, itibar etmeyiniz.

  17 şubat 2016 20:27 17 şubat 2016 20:53

  3. allah kahretsin. bıktım yaşamaktan sürekli korkarak yürümekten,dolmuşa binmekten. eskiden sapıklardan çekinerek yürürdüm şimdi sürekli patlamalardan. üstünden ne kadar süre geçerse geçsin ben korkmaya devam ediyorum ama el mahkum ankarada yaşayan her insanın mutlaka yolunun geçtiği yerlerde patlama oluyor. çayyolunda oturan insan merkeze yakın olmadığı için yine şanslı olamıyor yani. mutlaka bir işiniz düşüyor o yollardan dolmuşla geçiyorsunuz.

  bundan sonra nereyi hedef alırlar ? güvenparkta yapmak zaten hayalleridir. hatta orada olacaktı patlamada o an oraya geçilmesini engellemiş bir görevli . kumrularda olmuştu.

  sıhhıyeye yürüyüş yapılacaktı öncekinde. ya orada olsaydı mesela 5 katı fazla insanımızı kaybedecektik.

  hayatını kaybedenlerin yakınlarına sabır,başsağlığı dilemekten başka bir şey yapamıyoruz. yapılamıyor.bundan da nefret ediyorum.

  hiç birimiz güvende değiliz.

  edit: kendi derdine mi düştün demeyin de ana yoldan sürekli dolmuşla geçiyorum o noktanın biraz sağ tarafında oluyor patlama. ne kadar uzağı etkiler bilmiyorum ama o yoldan geçen insanlarda heralde etkilenmişlerdir. gel de şimdi korkmadan dolmuşa bin yada yürü.

  17 şubat 2016 20:33 17 şubat 2016 20:41

  4. Ekmek parası için işten eve dönen askerlerin servislerine yapılan bombalı saldırı... şimdilik 11 ölü diyorlar fakat artacağına eminim. Ben de asker kızıyım, aynı şey babam Diyarbakır'da görev yaparken onların da başına gelmişti fakat gelen bir ihbar üzerine neyse ki güzergah değiştirip Kurtulmuşlardı. Bugün orada öl masum insanlar o kadar şanslı olamadı... Bu ülkede tesadufi yaşıyoruz. Hepimizin başı sağolsun .

  17 şubat 2016 20:35

  5. ayrancı pazarından çetin emeçteki evime doğru yürürken duyduğum patlama. O kadar şiddetliydi ki kızlar kelle koltukta yaşıyoruz... O kadar patlayıcı şehrin göbeğine kadar nasıl girebildi nasıl sokabildiler nasıl farkedilmedi anlamıyorum. Ölü sayısı da 5 ten çok çok fazladır başka süslülerin de tahmin ettiği gibi. Bugün kızılaya ineyim diye düşünseymişim tam benim yürüme güzergahım olacaktı...

  17 şubat 2016 20:41

  6. bi arkadaşım meclis kavşağının ordayım eve gitmeye çalışıyorum dedi. olay yerinden gelenler 80 ölü demiş. umarım doğru değildir.

  17 şubat 2016 20:45

  7. insan canı bu basit olmamalı. aylar önce tren garında olan patlamadan hiç mi ders alınmadı? sorusunu aklımıza getiren patlama

  sınırlarımız ülkeler arası sorunlarımız yetmezmiş gibi türkiye'nin başkentinde gerçekleşen iğrenç terörü tabi ki de sadece kınayacağız öfkemizi dile getireceğiz elimizden ne geliyor başka ?

  bir hiç kocaman bir hiç.

  17 şubat 2016 20:54

  8. suserler 4 yıldır patlamanın olduğu yere 1 km uzaklıkta oturuyorum. ben böyle bir ses böyle bir titreme görmedim. tesadüfen yaşayıp şans eseri ölüyoruz. inşallah programlarım gerçekleşir de bu yıl bu ülkeye katlandığım son yıl olur.

  17 şubat 2016 21:24

  9. 18 kişinin hayatını kaybettiği, 45 kişinin yaralandığının açıklandığı patlama.

  Ankarada yaşamıyorum ama duyduğum an aklım çıkacak gibi oldu. Elim ayağım tutmadı, titremeye başladım, donuk vaziyette haberlere bakıyorum. Nereye gidiyoruz? Neler oluyor. Allahım hayatını kaybedenlerin ailelerine sabır ver. Yaralılara acil şifalar.

  Daha fazla acı yaşamayalım artık.

  17 şubat 2016 21:31

  10. yetti artık. patlamanın yaşandıği yer dolayısıyla istihbarat olmaması mümkün değil, pek tabi ortak değillerse. şu kirli oyunlar yüzünden daha kaç masum insanın canı çıkacak, organları patlayacak? ölenlere rahmet, yakınlarına ve üzülen herkese sabır diliyorum. umabileceğim tek şey yaralıların kurtulması. ölenlerin hepsinin ışid yanlısı olmasını isterdim, istatistiksel olarak emümkün olmasada umuyorum sadece.

  edit: başlık yanlış. arkadaşlar telaştan şubat yerine aralik yazilmis

  17 şubat 2016 21:38 17 şubat 2016 21:43