yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (23)
  • oylar (5)
  • medya (2)

  1. zamanında (1996) bir derginin (Harper’s Bazaar) "nars nars diyorlar da bir narslığını göremedik, göster yeteneğini ve bize bir makyaj yap" diye meydan okuması sonrası nars amcanın bir manken (carolyn murphy) üzerinde sadece ruj kullanarak farlı/allıklı ve rujlu (link: http://savvyselections.files.wordpress.com/2011/04/multiple-story2.jpg makyaj) çıkarması sonrası bu ruja talep patlaması olur. nars da bu talebi gole çevirerek der ki "o ruju gözünüze, yanağınıza falan sürmeyin; ben size sürebileceğiniz bir ruj üreteyim."

  multiple stickler böylece doğar. yanakta allık, gözde far, dudakta ruj etkisi yapan süper hedelerdir bunlar.

  az daha kassaydın da maskara masrafımıza da derman olaydın be nars.

  8 ocak 2014 03:01

  2. Sanırım hayatımda en sevdiğim kozmetik ürünlerinden biri. Süngerle sürüldüğünde o kadar güzel duruyor ki. Toz ürünleri sevmeyen biri olarak sanırım bu ürüne tapıyorum. (bkz: )(link: http://www.nilindunyasindan.com/2013/11/nars-multiple-cok-amacl-bir-urun.html Nars Multiple)

  10 ocak 2014 19:07

  3. Bu ürün stik formda geliyor ve çok amaçlı olması gerekiyor. Sevgili François'e göre dudakta, göz kapağında, yanakta ve kısacası tüm yüzde kullanılabilen çok işlevli bir ürün.

  Luxor(inci ışıltılı şampanya) rengini kullanıyorum. Yanakta aydınlatıcı görevi görüyor ve ipeksi bir his bırakıyor.

  Evden çıkmak için 10 dakikası olan kadınların yanaklarına sürüp dağıtarak yüzlerine ani bir canlılık katabilecekleri bir ürün, buna kefilim :P

  Ama dudaktaki performansı hiç iyi değil. Çizgilere doluyor ve kısa sürede silinebiliyor. Oldukça kuru hissettiriyor :'(

  10 ocak 2014 22:13


  4. zamanında orgasm toz allık bulamadığım için çalışan tarafından orgasm rengi kaktırılan ürün olmuştur. krem allıkla bile aram sıcak değilken, hangi akla hizmet beni (gbkz: heidi) ye çeviren, düzgün dağıtamadığım stick allık aldım; gerçekten hayret i mucip bir olay. dudakta da verdiği his de gayet "dudağıma allık sürüyorum" hissiydi. göz üzerine zaten değinmiyorum, envai çeşit far paletinin içinde o ton pembe bulurum, göze allık sürmeye gerek yok. vel hasılı ben kullanamadım bir türlü, tam bir (gbkz: süslülerin aldıklarına pişman olduğu ürünler )hadisesiydi benim için

  18 mart 2015 15:46

  5. şu an farkediyorum ki benim kullandığım rengiyle çevirisi: çok amaçlı orgazm çubuğu. helal nars spr dvm et...

  18 mart 2015 23:13

  6. vaktinde tuomota rengini almış ve bayılmıştım o kadar çok kullandım ki her gören adını soruyordu birçok bronzerdan çok daha iyiydi kıvamı rengi her şeyi harikaydı bana göre. artık o renk yok tabi ama ona uygun altai denedim yine çok beğendim mutlaka alacağım.

  17 nisan 2015 18:47

  7. Malibu ve Riviera rengini almış idim. Malibu hiç kalıcı değil iken Riviera da çok kalıcı idi.

  17 nisan 2015 23:44


  8. Ben de ünlü orgams rengini kullanıyorum. Allık olarak kalıcılığından,dokusundan çok memnunum mat allıkların üstüne geçince de çok güzel duruyor ancak fiyatına göre bakarsak olmazsa olmaz bir ürün de değil bence.

  22 eylül 2015 21:33

  9. Bende portofino rengi var. Bence adı için bile alınır.(gizlinot: o kadar zengin değilim)

  En çok günlük makyajımda allık olarak kullanıyorum, ahh bi de dağıtılabilse. Elmacık kemiklerimin altına tampon hareketlerle uyguluyorum. Sürdüğüm anda yüzüme yapışıyor sanki ve acele acele fırçayla dağıtmaya çalışıyorum. Biraz zor oluyor ama rengini seviyorum.

  Tam çantaya atmalık. Bi kere evden hızlı çıkmıştım ve göz makyajım yoktu. Bunu biraz katlanma bölgeme sürüp dağıtmıştım. Gerçekten günümü kurtarmıştı. Thanks françois. <3

  21 mart 2016 20:23 ed.12 nisan 2016 11:04

  10. orgasm ve coppacabana renklerini yaklaşık bir aydır kullanıyorum. dünyanın en gerekli ürünü olmadığının ve hatta bu fiyatı hak edecek çok enterasan bir yönü bulunmadığının farkındayım. öyle dudağıma falan da hiç sürmedim. fakat ürünlerden en ufak bir şikayetim yok, bence ikisi de şahane. birini allık, birini de hemen üstüne aydınlatıcı olarak kullanıyorum. dağıtmakta hiç zorlanmıyorum, fırça vesaire gerektirmediği için devamlı çantamda tutuyor ve trafikte kırmızı ışıkta yanaklarıma konduruveriyorum. kullanmaya başladıktan sonra da pek çok kişi yüzümdeki sağlıklı parlaklığın ne olduğunu sordu bana. hem çok pratik, hem çok tatlı hem de oldukça kullanışlı ürünler. bitince tekrar alırım ama bu miktarda ürün nasıl biter inanın bilmiyorum, hele öyle çok allık kullanan bir insan olmadığım da düşünülürse. zaten yanlış hatırlamıyorsam açıldıktan sonraki ömrü 36 ay gibi uzun bir süre. velhasıl ben aldığıma hiç pişman değilim. güzel sticklerim benim.

  9 mayıs 2016 18:14