yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (17)
  • oylar (8)
  • medya (1)

  1. zamanında beni performansı ile çok mutsuz etmiş maskaradır.(gizlinot: dutyfreede bile pahalıydı)

  grisini almıştım, içinde çok ufak simler olan, harikulade bir gri idi gerçekten de, ama fırçasından mıdır, formülünden midir, çok yapış yapış, ne uzatıyor ne hacim veriyor, topak topak kalıyor. bu tür maskaralarda taktiğim fırçaya az alıp iyice tarar gibi sürme, onunla da aman aman güzel sonuç vermedi.

  parfümlüydü bir de, kötü değil hoştu ama gereksiz bulmuştum ben kokulu olmasını. en sevdiğim yani altı ayın sonunda bozulmasıydı. bu gözümde bir kalite işareti (:

  25 mart 2014 13:05

  2. dünyanın en güzel kokan maskarası.

  daha önce parfümlü bir maskara kullanmadığım için bu hoş çiçeksi koku çok hoşuma gitti açıkçası ama performans olarak mükemmel diyemeyeceğim.

  dolgunluktan ziyade kirpikleri tek tek ayırıp uzatma etkisi var, eğer kısa ve seyrek kirpiklere sahipseniz hoşunuza gidebilir, akma vs yapmıyor.ama benim gibi kirpikleriniz uzunsa ve dolgun bir görünüm istiyorsanız koşarak maybelline maskaralarına gitmenizi önereceğim :)

  19 ağustos 2015 19:26

  3. burgundy olanını aldım, açıkçası çok araştırdım daha uygun fiyatlı olanlara da baktım. ne yazık ki l'orealden almak istediğim zaman en yakın renk bildiğimiz mor. başka markalarda da aşağı yukarı aynı fiyat aralığıyla karşılaştığım için riske girmedim. hayatımda gördüğüm en güzel renk. kirpiklerinizin tamamen renk değiştirmesini beklemeyin, yani zaten öyle bir bitiş asla istemem, ilk bakışta rengi anlaşılamayan ama siyah olmadığına emin olduğunuz tarzda mükemmel bir renk. gözlerim açık kahve ve inanılmaz değişiklik yaratıyor. ıslak bir formülü var ama zamanla kurumasını bekliyorum. onun dışında verdiği hacim ve uzunluktan memnunum, ama gidip siyahını almam, bu rimeli sadece burgundy rengi için satın almıştım.

  16 ekim 2015 20:01


  4. aşk nefret ilişkisi yaşadığım maskara. her sabah sürerken kendisinden nefret edip -zira kirpikleri sürerken hiç kavramıyor, rastgele sürüyorum- gün içinde aynaya baktığımda "kirpiklerim ne güzel görünüyor ya" diyorum, herhalde bir daha almam, şişirildiği kadar yok çünkü

  23 mayıs 2016 11:43

  5. alma amacımın tam tersine, zerre mürdüm renk vermeyen, ama kirpiklerimi hacimlendirip tarayan maskara. şaşkınım. bir de gün ışığında bakacağım bakalım.

  6 ocak 2017 23:16

  6. Akmak ne kelime gözümün altında kendince bir şaheser yaratmış olan maskara. Evden çıkarken ki o kirpiklerden eser kalmamıştı 3 saat sonra elimi yıkamaya gittiğimde. Göz altım ve kenarları çok kötü görünüyordu. Kokusu çok güzel, bundan sonra sadece açar açar koklarım.

  9 şubat 2017 23:25

  7. dördüncü şişeye geçtiğim, korkunç fiyatına rağmen şu zamana kadar en sadık olduğum maskara. kullandığım mürdüm rengi, çok hafif bir gölge katıp belirgin renk beklentiniz varsa şayet ilk kullanımda hayal kırıklığına uğratsa da, formülü ve fırçası nedeniyle vazgeçmesi zor. girdi yazmaya doyamayacağım kadar güzel benim için.

  28 ekim 2017 07:17


  8. ne kolay çıkarsın, ne bereketlisin 2 ayda kuruyuverirsin, ayı gibi pahalısın, göz altına dökülme yaparsın, ne mürdümlüğünü hakkıyla verirsin, bir süre sonra ikinci katı sürmeye asla izin vermezsin.... ama vazgeçemiyorum işte.

  17 kasım 2017 13:14

  9. Bence olağanüstü kirpikler, inanılmaz derin bakışlar vs yaratmıyor. Hatta bu konularda maybelline rocket üstüne maskara tanımadım ama maybelline (ve pek çok markanın maskarası) gözlerimi yaşlar içinde bırakıyor. Ysl ise alerjim olduğunu unutturdu. doğal kirpikleri seviyorsanız, topaklanmalardan hoşlanmıyorsanız, gözleriniz hassassa düşünebilirsiniz. 

  11 mart 2018 02:52

  10. Kirpikleri hem dolgunlaştırıp hem uzatan maskara. Şu ana kadar kullandıklarım arasında en “takma kirpik etkisi” yaratan maskara buydu. 

  Kirpikleri tek tek ayırmıyor, doğal bir görünüm vermiyor, aksine kirpipinizin üzerine kat çıkıyor sanki. 

  Nişan makyajımda da kullandım, sadece uçlara üç tane tek kirpik takıp bunu uyguladım, gayet yeterliydi, fotoğraflarda baya belirgin çıkmış kirpiklerim.

  Bende başlarda dökülme yapmadı, fakat kurumaya başladıktan sonra akşam göz altımda hafif dökülmeler gördüğüm oldu. 

  Beni üzen tarafı çok çabuk kurumasıydı, bir ay geçmeden ilk etkilerini kaybetti sanki. 

  Bende siyah rengi var. Bana yurtdışından geldi, sevil’de 120 tl şuan. 

  20 nisan 2018 23:32