yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (18)
  • oylar (15)
  • medya (3)
  4

  1. sonunu az önce kullandım yine alır mıyım belki güzel bi yağ ama ben bu markanın hindistan cevizli olan yağını daha çok beğeniyorum en azından benim kuru ve dalgalı saçlarıma daha iyi gelmişti.

  ilgili medya:
  1
  23 ekim 2019 21:27

  2. Az kullanırsanız bir etkisini göremediğiniz, biraz bol sürerseniz saçınızı söndürüp, daha yeni yıkanmamış gibi tellerini birbirine yapıştıran yağ. Ki bu söylediğim bence bütün saç yağları için geçerli. Henüz saçımı kirli gibi yapış yapış yapmayan bir yağa denk gelmedim. Taramayı kolaylaştırma desen onu da yapmıyor, hiçbir manası olmayan bir ürün. Bence bunun yerine saç serumu alın.

  Duş öncesi saç diplerinize masaj yapmak için kullanıyorsanız bilemeyeceğim ama onun için de %100 doğal yağlar tercih etmek daha mantıklı bence.

  10 mayıs 2020 16:06

  5

  3. Ogx'in coconut oil'inden sonra kullandığım ikinci saç bakım yağı. Coconut olandan üç şişe bitirdim. Arganlının ikinci şişesindeyim. Boyadan biraz yıpranmış uçları koparak dökülen,kırılan saçlarıma çok iyi geldi. Kokusu bana eski çok güzel zamanları anlatıyor. Elidor un 2000lerdeki saç kremlerine benzetiyorum kokusunu. Banyo sonrası nemli saçıma bol bol sürüyorum ağırlık hissi yaratmıyor. Uçları nemlendiriyor, saç kolay taranıyor ve saçımı yumuşatıyor. Şimdilik yola bununla devam edeceğim. Fiyatı her ogx ürünü gibi biraz tuzlu ama yine de saç bakımı için değeceğini düşünüyorum. 

  ilgili medya:
  1
  11 mayıs 2020 00:59 11 mayıs 2020 00:59


  4. Yaklaşık 3 yıldır falan kullanıyorum ve aşırı memnunum. Öncelikle kokusu çok güzel ve yapısı saçları yağlandıran türden değil. Benim saçlarım aşırı ince telli ve güçsüz. Oryalden dolayı uçları hep yıpranık böyle çatır çatır kopan bi saç. Benim saçlarıma çok iyi geldi o kuruluğunu gideriyo ve canlı gösterip parlatıyo. Ben onardığını da düşünüyorum hep siyah giydiğim için kopan uçlarımı fark edebiliyorum bunu kullandığım dönemlerde cidden aşırı az oluyo o görüntü. Herkeste bu şekilde bi etkisi olur mu bilmiyorum ama ben çok memnunum şahsen 

  11 mayıs 2020 15:16

  5. kuru, daha doğrusu cansız görünen saçlar için iyi bir ürün. başka bir şampuanın yarattığı kuruluğu duş sonrası nemli saça uygulandığında aldı bende, ama piyasada fiyat performans açısından çok daha başarılı ürünler var. alındığında gönül rahatlığıyla kullanılabilir fakat tekrar alacağım bir ürün değil doğrusu.

  14 mayıs 2020 14:01

  5

  6. Kokusu inanılmaz güzel ve kalıcı olan saç bakım yağı. Saçımı köpükleyip şekillendireceğim zamanlarda bu yağı sürdüğümde hem saç uçlarım yumuşuyor hem de inanılmaz güzel bir parlama oluyor. Bu zamana kadar 2-3 şişe bitirmişimdir, şişesi küçük olsa da uzun süre gidiyor zaten.

  ilgili medya:
  1
  23 mayıs 2020 13:42

  5

  7. duş sonrası saçım nemliyken saç uçlarıma uyguluyorum. özellikle çok kuru olan saç uçlarımı hızlıca toparlıyor. verdiği yumuşaklık kesinlikle kısa süreli değil bu sebeple de çok beğeniyorum. yaklaşık iki yıldır kullanıyorum, bir kutusu dört ay kadar idare ediyor. uzun süre giden bereketli bir ürün olduğundan ve performansını beğendiğimden başka bir ürün arayışına girmedim. kuru saçlar için hem kolay ulaşılabilir hem de etkisi güzel bir saç bakım yağı.

  23 mayıs 2020 14:03


  8. Bir süre kullandığım, sonra kaybettiğim, etkisini çok sevdiğim yağdır. Kullandığım süre boyunca saçlarıma çok güzel yumuşaklık ve gerçekten harika bir parlaklık canlılık veren argan yağım. Saçlarımın uç kısımları bunu kullanmaya başlamadan evvel çok yıpranmıştı, lastik gibiydi. Bu yağı kullanmaya başladıktan sonra uçlarındaki o lastikliği aldı. Çok severdim kendisini, canım benim.

  27 haziran 2020 01:06 7 temmuz 2020 14:53

  3

  9. Saçlarım uzun, işlem görmüş ve sürekli düzleştirdiğim için oldukça kuru. Bu ürün övülünce beklentilerle aldım ancak beklediğim kadar başarılı bulamadım. Güzel kokuyor, anlık bir nem veriyor sadece. Başka bir etkisi olmadı bende. Piyasadaki diğer daha uygun fiyatlı saç bakım yağlarını (gizlinot: Pantene argan yağlı elixir) daha çok beğenmiştim. 

  26 eylül 2020 00:36 26 eylül 2020 00:39

  10. yaklaşık bir senedir kullanıyorum, genelde nemli saç uçlarıma uyguluyorum. Üründen oldkça memnun kalsım, özellikle kuru olan saç uçlarımı toparlıyor. Ürünü fazla uyguladığınızda ağırlık yaptığını belirtmek isterim.

  31 ekim 2020 23:16