yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (358)
  • oylar (120)
  • medya (19)

  1. permanent taupe ve on and on bronze renklerine sahip olduğum, tam (gbkz: mac paint pot) almaya karar vermişken ucuz alternatif bulma sevinci yaşatan krem farlar. renkler güzel, kalıcılık iyi, bir de ten rengi çıkarsalar çok sevineceğim. ama beklediğim kadar çok kullanmıyorum. kavanozu ağır olduğundan evde kalmaya mahkum oldular, e ben de makyajımı çoğu kez motor veya ofiste yapıyorum.

  edit: permanent taupe renginin elimden düşüp kırılması ile değerini anladığım far. meğer evden ofis çekmecesine aktardığımdam beri ne çok kullanıyormuşum.

  27 temmuz 2012 00:06

  5

  2. fifirinin süslüdeki yorumuna güvenerek aldığım ve çoook memnun kaldığım far. dokusu çok güzel, gözde de parlaklığı ve rengi çok güzel duruyor. kalıcılığı da çok başarılı. bende permanent taupe var ve günlük makyaj için çok güzel bir renk. diğer renkleri simli olduğu için tercih etmedim ama onlar da gece makyajı için iyi olabilir.

  23 ağustos 2013 11:03

  3. permanent taupe rengine sahip olduğum krem far. güzel farlar ama sürme konusunda tam bir yol bulamadım. pembe olanı da herkes tarafından çok beğeniliyor, kaç kez elim gitti ama the balm nude tude paletimde olan pembe renge benzettim diye alamadım bir türlü. çok da kullanmadım aslında, iyi aklımda geldi bugün bir sürelim bakalım şunu.

  açık ten rengi olsa süper olurdu bu arada.

  sürdüm de geldim editi: bu farı baz gibi sürüp, üstüne bronz ışıltılı bir far geçtim. o la la. cidden artık hep kullanacağım.

  12 eylül 2013 13:22


  4. kendimi hiç ışıltı, pırıltı, sim, pul, "altın sarısı" gibi şeyler sevmez sanırken bu farın "altın sarısı" diye tabir edebileceğim rengi olan eternal gold'unu görür görmez edinmek istedim, edindikten sonra da günlük kullanmakta tereddüt etmediğim bir favori makyaj malzemem haline geldi. biraz çekinerek almıştım ve hatta yeni gelin şeyisi(?) gibi gelmişti ama sürümü kolay, kalıcı ve çook güzel görünen bu farı kullandıkça ışıltıları ne kadar sevdiğimi keşfetmiş oldum.

  diğer renklerini de mutlaka denemek lazım.

  12 eylül 2013 18:00

  5. turkuaz, füme ve mor renklerini kullandığım, fiyat/performans oranı çok yüksek olan far. yalnız gerçekten sürmek için daha pratik bir yöntem bulsam sevinicem.

  bir sürü "24 saat kalır, sürekli gözünüzde, uçmaz gitmez" denen fara göre gerçekten iyi ve kalıcı.

  23 eylül 2013 18:14

  6. far bazı olarak kullanıyorum kendisini, sürüyorum gözüme, üzerine de benzer tonlarda far sürüyorum, ne sürersem gün boyu gözümde kalıyor. renkleri de çok güzel.

  5 ocak 2014 17:17

  7. on and on bronze rengi harikadır. sadece bunu sür ve rimelle. keşke renk seçenekleri artsa dedirtmektedir.

  14 ocak 2014 15:54


  8. 3 rengine sahibim. 15-Endless Purple adındaki mor olanından çok memnun kalmadım , parmaklada sürsem, fırçaylada dağıtmakta zorlanıyorum maalesef. bende bazen eyeliner fırçasıyla mor eyeliner yapıyorum onu .

  65-pink gold rengi ise tek kelime ile muhteşem. adı üstünde içinde altın pırıltıları barındıran bir pembe renk. ben kahverengi kontur yapacağım zamanlarda göz kapağımın iç tarafını tamamen bununla kaplıyorum. kalıcılığıda far bazı ile 6-8 saat arası diyebilirim.

  son olarak 60-timeless black rengini ben hiç far olarak kullanmadı, ben vazgeçilmez eyelinerım kendisi , açılı fırçamla sürüyorum. kalıcılık mükemmel. tek kötü yanı renk vermesi zor oluyor onu da önce bir hat çekip üstünden bir kez daha geçerek çözüyorum.

  fiyat-performans açısından iyiler. tavsiye ederim.

  14 ocak 2014 19:45

  9. fiyat-performans açısından yapmıyorum yorumu, baştan söyleyeyim.

  ben hiç de memnun kalmadım kendilerinden, hele pink gold'dan. bildiğin topak topak oldu (benimki bozuk mu acaba diye düşündüm, o derece) ve "herhangi" bir far bazının üstüne sürülebilecek "herhangi" bir ışıltılı pembeden çoook çok daha kötü durdu. on and on bronze'a annem el koymuş durumda, memnun olduğunu söylüyor ama ona evrenin en kötü malzemelerini verseniz bile severek kullanabilir, öyle bir kadın.

  bir de eternal gold'u var ben de, bu entryyi girer girmez ona bir göz atayım diyorum.

  21 ocak 2014 16:12

  10. Piyasadaki fiyat performans oranı en yüksek krem far.

  Kendisinin 3 rengine sahibim: (gbkz: Pink Gold,) (gbkz: Permanent Taupe) ve (gbkz: On and on Bronze).

  Bunlardan Permanent Taupe göz kapağına sürüldükten sonra kirpik dibinde dağıtılan kalemle birlikle çok zahmetsiz ve güzel bir smokey eye yaratıyor.

  On And On Bronze ise rimelle tamamlandığında kolay ve hoş bir makyaj ortaya çıkarıyor. Pink Gold da aynı şekilde.

  Kalıcıkları ise yağlı göz kapaklarında fazla değil, özellikle Permanen Taupe 5 saatten sonra çizgilenmeye başlıyor ancak altına bazla kalıcılık arttırılabiliyor.

  Kesinliikle diğer renkleri de denenesi.

  21 ocak 2014 21:29