yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • medya (0)

  1. ilişkide/evlilikte iki insanın istedikleri zaman başkalarıyla birlikte olabildikleri, birbirlerinden sadakat beklemedikleri ilişki türü.

  (yazar: lipstik) uktesiydi.

  29 kasım 2016 20:47

  2. asla kabul edemeyeceğim bir ilişki türü.

  25 mart 2018 04:07

  3. türkiye'de hiç görmedim ama yabancı bir arkadaşım böyle bir ilişkiyi kabul edeceğini söylemişti ki kendisi er kişi. benim beynim hiçbir türlü kabul etmiyor ama dediğine göre mantık şu: asla fuckbuddylik değil, sevgilisiniz. yani karşınızdaki insanı seviyorsunuz, aşık bile olabilirsiniz. cinsel olarak da beraberliğiniz var. ilişkinin tarafları olarak birbirinize karşı sorumluluğunuz var (dürüstlük gibi). bunun yanında başkalarıyla öpüşmek veya daha ileriye gitmek de problem değil. eğer duygularınız değişirse, başka bir insana karşı bir şeyler hissetmeye başlarsanız ancak bu durumu sevgilinize söyleyip ayrılmazsanız bu aldatmaya giriyor ki kaldıramıyorlar..

  26 mart 2018 02:10


  4. basligi bile tansiyonumu dusurmeye yetti.

  26 mart 2018 02:11

  5. selami şahin ve eşinin yaşadığı ilişki türü. hatta eşi, selami eve geldiğinde benim, evden çıktığında elindir diye açıklama yapmıştı. kocası eve gelince hoşgeldin benimkisi, evden çıktığında güle güle elinkisi diyormuş.

  26 mart 2018 02:24

  6. çiflerin karşılıklı rıza ile, kendileri mutluysa yapmalarına kimsenin karışamayacağı ancak benim kendi düşünceme göre içerisinde bulunmaya rızamın olmayacağı ilişki türü.

  26 mart 2018 14:37

  7. daha önceden yaşadığım bir ilişki türü. bence iki tarafın da isteği bu yöndeyse gayet yaşanabilir bir ilişki türü, en önemli nokta ise cinsellik yaşadığınız insanlara bağlanmamak. biraz içimi dökeyim, biraz günah çıkarayım.

  not: bu yazı cinsellik içerebilir

  öncelikle hikayenin daha iyi anlaşılması için arkaplanından biraz bahsedeyim. eski sevgilimle fuckbuddy olarak takılmaya başlamıştık, birkaç ay öyle takıldık, sonra ben ondan hoşlanmaya başladım, ama beni tanıdığı için "secret olmaz aynı şeyleri tekrar mı yaşayalım" gibisinden şeyler söyledi hep. neyse eninde sonunda o da bir şeyler hissetmeye başladı sanırım ve tekrar sevgili olduk. ilişkimiz çok iyiydi, 12. sınıftaydık, sürekli birlikte takılıyorduk, dershaneye birlikte gidiyorduk, kütüphaneye birlikte gidiyorduk. neyse efendim sene bitti, yazın birlikte spora başladık, yurt dışında aynı üniversitelere başvurduk. yazın işim gücüm yok oturuyorum ünilere mail yazıyorum bir de sevgilimle çok zaman geçirmek istiyorum. ama o o kadar istemiyordu, her buluşmamıza abartmıyorum 1 saat geç geliyordu, hatta bazen 2 saati bile buluyordu, gel zaman git zaman bana "beni çok bunaltıyorsun" falan demeye başladı. sonra üniversite kabulümüz geldi aynı üniversiteden kabul aldık. .d çok seviniyorum ben falan. sonra bana dedi ki "ikimiz de birbirimizi tanıyoruz üniversitede bence açık bir ilişki yaşayalım." birbirimizi tanıyoruzdan kastı ikimiz de çabuk sıkılan, macera arayan insanlarız. ama gerçekten gözüm ondan başkasını görmüyordu bundan emindim yani. en azından o yaz tatilinde öyleydi, başkasıyla hiçbir şey yapmayacağımı bile bile kabul ettim. taşındık aynı evde yaşamaya başladık. fakat farklı odalarda. evde bizden başka insanlar da var sadece bizim evimiz değil yani. gerçekten artık aynı rutinden sıkılmaya başladım, ben haftada 5 kez sevişmek istiyorsam o 2 kez sevişmek istiyordu. hatta onu bile istemiyordu, "yorgunum, istemiyorum" falan diyordu. velhasıl bir partide bir çocukla tanıştık. onun evine gittik. devamını siz biliyorsunuz. daha sonra aramız birkaç gün kötüydü ama kötü olmasının sebebi sözde ona haber vermeden böyle bir şey yapmış olmamdı. kesinlikle çok haklı haber vermeliydim o gece eve gelmeyeceğimi. çok çok büyük bir hata yaptım. bu olaydan sonra aramız bir daha asla eskisi gibi olmadı. 2-3 haftada bir artık olmuyor falan dedi ve yaklaşık 3 ay sonra olmuyor diyerek benden ayrıldı. ayrılma sebebinin ise ona haber vermemiş olmam olmadığından eminim. sonuç olarak aşırı kıskanç olan, sevdiği öl dese ölecek olan ben böyle bir şey yaptım, asla da pişmanlık duymam yaptığım şeyden çünkü anlaşmamız buydu. çıkarılacak ders: eğer bu tarz bir ilişkiyi yürütemeyecekseniz başlamamak, ağır sonuçları olabiliyor. ilişkinin ortasında bana deseydi ki vazgeçtim istemiyorum bu tarz bir ilişki, reddederdim, çünkü kendimi bu fikre alıştırmıştım. merak eden varsa diye güncel durumu da anlatayım: ben taşınıp yalnız yaşamaya başladım. daha sonra sevişmelerimiz devam etti ama sanırım artık azalarak bitti. kesinlikle çok memnunum bu durumdan ondan uzaklaştığımda ilişkimizin aslında ne kadar zehirli olduğunu görebildim artık yeni sekslere yelken açıyorum

  edit: yazım

  26 mart 2018 15:05 26 mart 2018 22:33


  8. açık görüşlü olmakla karıştırılmaması gereken ilişki. her fikre, her düşünceye açık olmak demek, sevdiğim adama açık çek vermek ve aynısını kendim için de beklemek demek değil yani. orada bir dur dedirtir.

  26 mart 2018 21:15

  9. gözlemlerime göre türkiyede sadece erkeklerin başkalarıyla beraber olduğu ilişki türü. eğer açık ilişki yaşanıyorsa hem kadın hem erkek başkalarıyla beraber olmalıdır. öbür türlü açık ilişki değildir o, harem kurmak falandır. kişisel tanım olarak içerisinde bulunamayacağım ilişkidir.

  26 mart 2018 21:30 26 mart 2018 21:30

  10. Evlilik ve ahlak eserinde bertrand russell ın savunduğu ilişki biçimi

  Sevgilime not: i'm not that gavat adghdh

  Russell, insanı doğası gereği tek eşli görmediği için, bireyi mutlu edecek bir ilişki söz konusu olduğunda sadakat ve kıskançlıkla kişinin kendisini ve partnerini sıkıntıya sokmaması gerektiğini iddia ediyor

  26 mart 2018 21:31