0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • oylar (0)
  • medya (1)

1. geçen ay bu kalemi ümitsizce aldım.daha önce essence kaş farını,maybelline kaş kalemini kullanmıştım,istediğim renk olmadığından kahvenin en koyusunu kullanmak zorunda kalmıştım.sonra tesadüfen girdiğim parfümeride bayan bana bunu önerdi,fiyat olarak da uygun olduğundan deneyim dedim ve aldım hemde kaşıma uygun gri tondaydı.ilk kullandığım anda tamamdır dedim,bu benim vazgeçilmezim artık.ne pastel boya gibi yumuşak ne de kurşun kalem gibi sert,rengini çok güzel veriyor,aldığımdan beri ucunu bir kere açtım,bereketli bir ürün tavsiye ederim.

4 mart 2015 09:55

2. rengi kaş rengimle tam olarak tuttu bu kalemin. arkasındaki fırçasını da çok beğeniyorum. kaş kalemi kaşlarda dökülme yapar ya işte bu kalem 1 2 çizik atıp dağıtmanız yeterli geleceğinden o sorunun da önüne geçiyor bence.

20 şubat 2016 18:27

3. Daha önce Maybeline, flormar kaş kalemlerini kullandım geçmiş yıllarda, malum artık kullanmıyorum. Cruelty free bir marka olduğu için de bunu denemek istedim, ara sıra bu kalemi, ara sıra da Essence markasının how to make brows isimli kaş farı setini kullanıyorum.

Öncelikle kalem bana daha rahat geliyor. Bu kalem de orta yumuşaklıkta ve rahat uygulanıyor. Benim kaşlarım küllü bir renk ve neredeyse birebir bulabildim rengimi. Kalemin arka kısmında mascara brush dediğimiz fırçalardan var, elimde bu tarz 3-4 fırça olmasına rağmen uygularken aparatın orda olması daha kolayıma geliyor. Yani benim için pratik bir kaş kalemi bu.

Ben bu kalemi cosmetica'dan 12 tlye almıştım indirimden ama sanırım indirimsiz fiyatı bir kaş kalemine göre biraz pahalı. İndirimde alınabilir. Fakat ben bu bitince başka bir marka denemeyi düşünüyorum.

3 haziran 2016 14:57


4. (gbkz: wet n wild ultimate brow kit) ile tanışana kadar severek kullandığım kaş kalemi. Rengi bana göre koyu kalmasına rağmen kalıcılığını ve yarattığı görünümü beğeniyorum. Fakat fazla yumuşak değil ve kaşları az da olsa döküyor. Bu yüzden ben de artık bunu bırakıp kaş farlarına bir şans vermeye başladım.

27 eylül 2016 06:18