yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (24)
  • medya (2)

  1. dünden beri aklıma geldikçe gülmeme sebep olan yeni yetme sosyete mensubu.. hayır bunları ve bunların açıklamalarını gördükçe "cemiyet"e giricem diye kendini yırtanlara ayrıca gülüyorum ben, bunlarla oturup dolu dolu iki kelam edemezsin, bu ne boş beleş işler ve ne altı boş bir özgüven..

  "Ben çok güzel bir kızım, Hakan çok yakışıklı bir adam ve yaşlarımız henüz çok küçük. Biz Hakan’la baktık iş çok ciddiye, evlilik boyutuna gidiyor, konuşup ayrılma kararı aldık" demişş.. (link: http://www.hurriyet.com.tr/galeri-40265297 haberin tamamı)

  güzellik göreceli bir kavramdır, bu kadın da çirkin değil ancak alkoçların hiç biri "çok güzel bir kadın" diye tabir edilecek kadar güzel değil, sokakta bunlardan çok daha güzelleri var ve ellerinde bu kadınların imkanları da yok hani.. bence şu sıralar "cemiyet kulislerinde" dalga konusu olmuştur; ben çok güzelim çünküüüüüğğğğğ ajshdlakj (gizlinot: ay götüm)

  3 kasım 2016 14:32

  2. kendisi çok güzel değil, yanındaki tipleme de yakışıklı değil. buraları okuyorsa eğer katarakt ameliyatı tavsiye ederim.

  4 kasım 2016 13:21

  3. Ben çok güzel bir kızım Hakan çok yakışıklı bir adam ve bu yüzden evlenmek zorunda kalacaktık benzeri bir açıklama yapmış kendisi.asgjffgjfkf son zamanlarda duyduğum en akıl dışı cümle.evlenmeye hazır değilim de kestirip at güzellik çirkinlik ne alaka yavrum 12 yaşında mısın?

  ergenler hakanın instagramına devamlı bu kızımızın çirkinliğini hakana yakışmadığını yazıyordu sanırım oraları okuyup kinlenmiş ashgjhsjhkfjg.yavrucum londrada okuyorsun çok zenginsin buse terimin piremses kabul edildiği yerde sen adriana lima olursun bu avamlık niye ??

  5 kasım 2016 00:35


  4. anlaşamadık ayrıldık demek varken -ki bu kızın sevgilisinden ayrılması neden haber değeri taşıyor o da ayrı mevzu- böyle salak salak cümlelerle açıklamalar yapmanın ne manası var hiç anlamıyorum. canım sıkkın, kafam dağılsın diye baktım habere. ooof nerden baksan tutarsızlık nerden baksan ahmakça.

  5 kasım 2016 03:28

  5. hakan sabancı gibi bir yakışıklıyı kendi elleriyle bırakmış ve kendisine göre "çok güzel" olan kız. bize yorum hakkı bırakmayarak çok güzel olduğunu kendi dile getirmiş ancak değil. hakan sabancı benimle evlen

  27 kasım 2016 21:34 27 kasım 2016 21:40

  6. idil tatari'nin videosuna konuk olmuş yuksek sosyete tabir edilen kişilerden.

  insan gerçekten böyle insanların varlığına hayret ediyor izledikçe.

  kendisi gerçekten yüzeysel bir insan mıdır tanımadan bilemem fakat videoda ve genel olarak bıraktığı izlenime istinaden soruyorum; neden bu kadar yüzeyselleştik ? ne zaman oldu bunlar ?

  ve neden bu kadar boşuz ?

  (ybkz: sorular sorular )

  14 mart 2017 20:40

  7. Dün İdil Tatari'nin videosunda izledim.Mutfağa hiç girmem belki hayatım boyunca bir iki kere girmişimdir tarzında bi cümle kurdu.Hayatımda hiç yemek yapmadım dedi hatta yumurta kırarken bu tarihi bir an falan dedi.Ben gerçekten anlamakta çok zorlandım.İnsanın kendi temel ihtiyaçlarını karşılayamayacak olması kadar korkunç birşey yok.Hayır bunun zenginlikle,ultra lüks yaşamla falan alakası olmamalı.İstediğin kadar evinde aşçıların,yardımcıların olsun...Yahu bir insan nasıl mutfağa adımını atmaz...ne bileyim kendisine hiç mi kahve yapmaz,acıktığında makarna vs yapamaz..tamam yemek konusunda becerikli olamayabilirsin,şahaneler yaratamayabilirsin ama tatlı,salata vb şeyler de yapılabilir diye düşünüyorum.

  15 mart 2017 10:52 15 mart 2017 10:57


  8. sen o sırça ve korunaklı köşkünde yaşa canım, hayata dair en ufak bir fikrin olmasın. günün her saatini mikemmel bacakların için spor yaparak geçir çünkü çalışma hayatı gibi bir derdin olmamalı senin. o yumurtayı kırmak senin için tarihi an falan olmaya devam etsin aman alma bir daha eline. senin yerine başkaları yapar o mühim değil de, hayatta yumurta kırmamış bir insan bir şey üretir, ne bileyim kitap mı yazıyorsun,bilimle mi uğraşıyorsun bir icraatın olur da bu söylediğin sözler şımarıklık olarak algılanmaz hoş görülür. ister mutfağa girersin ister girmezsin kimseyi de ilgilendirmez ama az biraz anlatım dili be canım bak olmuyor batıyorsun böyle göze. idil tatari'ye de kızıyorum böyle bomboş insanları sırf daha fazla izlenebilmek için ne diye kanalına çıkarırsın ki :S

  bu kızımız çıtı pıtı hoş vs. de ananesi ve soyadı dışında hangi özelliği var? senin şimdi ülkede olan bitenden de haberin yoktur, çünkü hiç ilgilenmiyorsundur, apolitiksindir bla bla...bu kızımızın ananesi de gözümdeki saygın kişiliğini kaybedeli yıllar oldu zaten ne bekliyorum ki bendeki de soru!

  15 mart 2017 14:10

  9. Haftada 5 gün sabah öğle ve akşam olmak üzere spor yaptığını söyledi. Spor yapmak güzel tabiki de bu kadar fazla spor yapmak benim gözümde marifet değil düpedüz işsizlik. Yapacak başka işi yoksa demek..

  15 mart 2017 17:50

  10. o kadar hizmetçiyle yetişmiş kız , sırtında bir ton eril yük var ( yok yurt dışında eğitimi yok otellerin başına kimin geçeceği) keza giyimi güzelliği de çaba istiyor davetlere koş o bu derken yemek yapmayı bilmemesi çok doğal ,genç kız ilgi duymayadabilir. ben yerinde olsam açık konuşayım ben de yapmam yapmıyorum da gerçi ama yapıcaz gibi görünüyor evlenince .

  beni rahatsız eden nokta sadece şu insan o noktada birinden daha fazla derinlik ve umursamazlık bekliyor ama bu hanım kızımızda hep bir şeylerin altını çizme merakı var üst üste övünür gibi ben yemek yapmayı bilmem , yok işte hakan yakışıklı ben güzelim falan yani aşağılık kompleksi veya gizli gösteriş merakı var gibi duruyor buradan bakınca. böyle şeylere ihtiyacı yok yani boş konuşmasın az cool olsun.

  15 mart 2017 19:33