yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • oylar (5)
  • medya (2)

  1. minnacık ambalajına bayıldığım ancak yüzümü sivilceye boğduğu için küstüğüm güneş kremi.

  10 eylül 2013 17:08

  2. Ambalajı çok guzel tam çantaya atıp cikmalik. Miktarını doğru ayarladigimda karma cildimde parlama yapmadı. Sivilce sorunu yaşamadım ben. Çok memnunum bitince tekrar alırım.

  25 şubat 2016 08:25

  3. güneş kremi kullanmaktan hiç hazzetmeyen ben, bu kremi çok sevdim. yüzde yapış yapış olmaması, bıraktığı yumuşak his gayet başarılı. makyaj bazı olarak da iyi gidiyor. o minik ambalajına ayrı bayıldım ^^

  25 nisan 2016 09:09 11 haziran 2016 15:44


  4. hakkındaki olumlu yorumlara bakarak ve uygun fiyatına da kapılarak plajda kullanmak için aldım. iyi korunmak için bol bol günde 5-6 kere sürdüm. gözlük ve şapka da kullandım ve hiç güneşlenmedim. yine de hafifçe gözlük izim var. yani koruması güzel ama benim gibi cildiniz bronzlaşıp lekelenmeye müsaitse mükemmel değil. daha katı, daha ağır ama kalıcı bir ürün kullanmam gerekiyordu galiba.

  güneş kreminin tam koruyucu olması için önerilen kadar kullandığınızda ve gün içinde tazelediğinizde hiç de hafif veya mat olmuyor. yine de bir sebamed veya bioderma max fluide gibi değil. göz çevreme de kullandım ve sorun yaşamadım.

  şişesi makyaj çantasına bile girecek boyutta, 30 ml. olduğuna inanmak zor. tek handikabı içinde az ürün kaldığında kullanmak zor oluyor.

  fiyatına (indirimli olarak 28 liraya aldım) göre performansı, göz çevresine uygun olması, sivilce veya siyah nokta yapmaması gayet güzel. arayışım devam edecek...

  17 eylül 2016 00:13

  5. Yüzüm oldukça hassas ve sivilceye meyilli olmasına rağmen herhangi bir iritasyona sebep olmadı. Yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum. Minicik bir ambalajı var kolayca her yere sığıyor. Makyaj altında da kullanıyorum sadece biraz dağıtması zor 

  24 mart 2019 21:24

  6. Cosdna'dan içerik listelerini karşılaştırdığımda memnun olarak kullandığım yine avene emulsion spf 50 güneş kremi (gizlinot: İsmi değişti şu an adı dry touch fluid spf 50) ile aralarında sadece 1 fark gördüm. O da Methylene bis- benzotriazolyl tetramethylbutylphenol isimli hem uva hem uvb koruması sağlayan bir içerik. Önceki girdilerde bir süslü yeterli koruma sağlamadığını gözlemlemiş. Sebebinin bu olabileceğini düşünüyorum. Başka koruma sağlayan içerikler var tabi ama üst sıralarda değil. Halihazırda kullanmaya devam ettiğim emulsion ile dönüşümlü olarak kullanmayı düşünüyorum. Çünkü ufak ambalajı cezbediyor, yanımda taşımayı ve tazelemeyi kolaylaştıracağı için.

  20 mayıs 2019 02:52

  7. Tatildeyken henüz bu ürünü kullanmadım fakat günlük olarak kullanılabilecek fiyat performans açısından da iyi olduğunu düşündüğüm bir güneş koruyucu. Tanıdığımız o güneş kremi kokusunu da alıyoruz yüze sürdükten sonra. Bu kısma takılabilecek olanlar eleyebilir. Hafif derecede de bir beyazlık bırakıyor. Minnacık ambalajı sayesinde günlük olarak tazelemek için yanımızda taşıma kısmı çok kolaylaşıyor. 

  Edit: hassasiyete şöyle sebep oluyor. Tuzlu sudan cıktınız tazelemek istiyorsunuz. Yüzünüzü hafif orta arası bi yakıyor gibi oluyor. Hava zaten sıcak. Çok iyi bi his değil. Hassasiyeti olan cilde sahip olanlar için Denize gittiklerinde kullanmamalarını tavsiye ederim. Hatta nemlendirici uygulamadığınızda cildinizde yine bu hissiyatı yaşıyorsunuz hassas ciltler. en azından bende öyleydi. 

  30 ağustos 2019 09:12 8 eylül 2019 16:46


  2

  8. esmer tenli olduğum için yüzümde çok beyaz kalan bu yüzden hoşuma gitmeyen bir güneş kremi. beyazlığı takmıyorsanız, mat bir bitiş arıyorsanız (gizlinot: matlığı cidden başarılı) sizin için güzel ama içinde parfüm olan bir güneş kremi (gizlinot: pudra gibi kokuyor ama ben tamamen parfümsüz ürünleri daha çok seviyorum )

  18 aralık 2019 16:24

  9. Zoretanin kullandığım dönemde doktorumun tavsiyesi üzerine kullandım. Bende sivilce yapmadı. Az bir miktarı bile kolayca yayılıyor. Biraz fazla beyaz bir rengi var. Buğday tenli olmama rağmen çok kullanamadım. Az bir miktarı ince bir tabaka halinde sürdüğümde bir nebze kullanabildim ama bu nedenle tekrar almadım. Yağlı bir yapısı olmadığı için yağlı ciltler sevebilir.

  8 ocak 2020 16:08

  3

  10. Aslında gayet güzel olan ama bir türlü ısınamadığım güneş kremi. Karma ve yağlı ciltler için pek uygun oldugunu düşünmüyorum. Çünkü parlama sorunu oluyor. Hem fiziksel hem kimyasal filtreler içeriyor sağlam bir koruyucu. Sürünce hafif bir beyazlık bırakıyor ve sürmesi pek keyifli değil. Ben daha losyon kıvamlı kimyasal filtreli koruyucularla anlaşıyorum sanırım.

  18 şubat 2020 00:53