yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (23)
  • medya (1)

  1. (gbkz: Aisha) markasının kurucusu, aynı zamanda oyuncu. Şehnaz tango'da genç kız rolünde oynadığını okuduğumda bir afalladım, 73 doğumlu olduğunu öğrenmem ise son darbe oldu benim için. Ben kendisini otuzlu yaşlarının henüz Başında genç bir model diye düşünmüştüm hep.

  En son Seksekler dizisinde yüzünde estetik oynamalar yapmış gibi geldi, hatta ece sükan'a benzettim bu halini. Ama vücudu, cildinin elastikiyeti ve parlaklığı karşısında ağzım açık kalıyor.

  1 ağustos 2014 13:57

  2. beşik kertmesinde ben de beğenirdim. saçları küt diye hatırlıyorum. çok güzel gelirdi gözüme. ama yıllar insana acımıyor. şimdi ise vücudunun fitliği hoşuma gidiyor. yüzde sütlaç etkisi başlamış. bi dönem ortalıkta gözükmemişti. gözlerim aradı öyle bir güzellik nerede diye. meğersem aromaterapi olaylarına karışmış. şimdi seksenlerde severek izliyoruz. (komiserin selehattin deyişine hayranım.)

  1 ağustos 2014 14:34

  3. Şehnaz tangodan beri nerede denk gelse severek izlediğim bir oyuncudur kendisi. Kendi adını verdiği aromatik yağların satışının yapıldığı siteye denk geldim geçenlerde. Fiyatlar uçuk olsa da memnun kaldığım bir de alışveriş yaptım. Instagram hesabını da bu arada takip etmeye başladım. Arkadaşlarına verdiği bir davetin menüsünü yayınlamıştı hesabında . Menüde kaz ciğeri olduğunu görünce ; kendisi gibi duyarlı (olduğunu zannettiğim) bir insanın kaz ciğeri yediğine inanmak istemediğimi yazdım. Hem de kelimesi kelimesine böyle yazdım. Ne bir hakaret, ne başka birşey. Biraz sonra engelledi hanımefendi beni.

  Her neyse buraları okuyorsa kendisine selam olsun. Beni engellemek; kıpırdayamayacağı kadar daracık kafeslere hapsedilmiş, dışkısı kendi hacmine ulaşıncaya, kusmuğunda boğuluncaya, bağırsakları patlayıncaya kadar ,ağzına kocaman demir şırıngalar sokularak beslenip semirtilen zavallı hayvancıkların ciğerlerini yediği yetmez gibi fotoğrafını çekip paylaştığı gerçeğini asla değiştirmeyecek. Sattığı yağların da canıma can katacağını bilsem almam bir daha.

  1 ocak 2015 21:40 7 şubat 2016 12:37


  4. Yaşını hiç göstermeyen, asil bir duruşu olan oyuncu.

  1 ocak 2015 22:18

  5. şehnaz tangodan kalma bir beğenim vardı kendisine ama güzellik , spor ve sağlıklı yaşam alanında kariyer yapmasıyla takipçisi oldum sonralarda . yaşını hiç mi hiç göstermiyor , bunun dışında kendine has - mütevazi bir yaşamı var . hali hazırda seksenlerde oynamaya devam ediyor . magazinel olmak yerine başka şekilde anılmayı tercih etmiş ünlülerden biri . olumlu ve yüksek enerjisi de dikkatlerden kaçmıyor . 41 kere maşallah diyelim .

  30 eylül 2015 12:00

  6. ben bu kadının ciddi anlamda çok ama çok mutsuz olduğunu düşünüyorum. mango defilesinde görmüştüm kendisini kadın o kadar sahte gülüyor ki belki eski eşi ordaydı diye olabilir ama bilemiyorum. mesela geçen gün de bir takipçisi yaşlanmışsınız mı ne yazmış altına ergen kızlar gibi sizi bu yaşlara bekleriz o yaşlarda konuşmak kolay diye cevap vermişti. sen ayşe tolgasın aptallık etme.

  18 şubat 2016 23:46

  7. Normalde youtube'da, instagram'da takip ettigim kisilere yorum yazmak cok adetim degildir, ilk kez ayse tolga'nın instagram hesabına gayet duzgun bir biçimde bir elestiri yazdım. Onun cevabı da sert degildi hatta sevgiler falan diye bitirerek cevap vermisti, ama isin garibi engellemis, yaptigi yorum notification olarak geldi, girip bakmaya calisiyorum fotograf yok diyor, anlamadim da ne oluyor. Evet engellenmek boyle oluyormus adafafsgsh, umrumda degil ama anlam veremedim, ne bekliyorlar surekli pohpohlayalim mi?

  19 şubat 2016 14:11 19 şubat 2016 15:44


  8. (gbkz: iyilik sende) adlı yeni kitabı çıkmıştır. Bir iki günde bitirdiğim kitapta sağlıktan, güzelliğe, psikolojiden yogaya kadar yararlı bilgiler içermektedir. Youtube kanalından da ilgimi çeken videolarının takipçisiyim. İkizler burcudur.

  25 şubat 2016 18:02

  9. kepçe kulaklarına rağmen at kuyruğu yapmış. özgüveni yüksek insanlara bayılıyorum.

  7 mart 2016 13:13

  10. herkesin her işi yaptığı dönemde sağlıklı yaşam/beslenme vb. tüyoları veren insan. öz geçmişine bakıyorum ve bu konuda herhangi bir eğitim göremiyorum. şaşırıyor muyum? hayır.

  kadını gözlemliyorum, gayet de yaşını gösteriyor. neyin tavsiyesini veriyor anlamış değliim. itibar etmemek gerektiğini düşünüyorum.

  7 mart 2016 15:27 7 mart 2016 17:28