yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (17)
  • medya (0)

  1. az konuşan erkekle asla olmaz dediğim er kişi tipi.

  karşımda susan erkeğe asla tahammül edemem. saatlerce sohbet edebilmem gerek.

  31 ekim 2014 19:25

  2. "Az konuşan erkek yoktur ,yerinde konuşan erkek vardır" cumlesinin örneği olan er kisisidir

  Zamanını ve yerini biliyorsa ve güveniyorsa kendine konussun. Ama bir de bunun zor Zamanlarınızda bile Susup boş boş bakanı varki evlerden Irak

  Altını doldurabilecek cümleler kursun elalemin yanında ama sevgilisiyle birlikteyken de kasmak yerine aklindaki cümleleri futursuzca savursun.

  Görüyorum ve arttırıyorum süslü kardashianlarim (bkz: az konuşan kadın)

  31 ekim 2014 20:20 1 kasım 2014 13:18

  3. Gelin ortasını bulalım.hadi kadınların çenesi vır vır öter derler bazen öyle adamlar görüyorum ki konuştukça git gide içimde bir şeyler çekiliyor nefesim daralıyor.sus be adam hey allah ne çene vermiş diyorum.hem çok hem de boş konuşuyorsa kafadan eleyin.ilerleyen zamanda bir ortama girdiğinizde bol muhabbetiyle insanları boğabilir sizi de utandırabilir.

  Az konuşanlara gelirsek.bir gün adamla oturuyoruz telefonda oyun oynuyor ben boş boş tavana bakıyorum falan.konuşsana azcık dedim sana özel değil ben genelde az konuşurum dedi.adamın futboldan ve vücut geliştirmekten başka bir şey bildiği yoktu zaten ne konuşacaktık.gene çok taşsın diye verirdim gazı muhabbet olsun.

  Bir de sürekli işinden, kendinden, ilgi alanlarından, kendinden ve yine kendinden bahseden adamlar lütfen susun.

  Yerinde ve kararında konuşmasını bilen adam lazım insana ne az ne çok.yormasın ama kendine de hasret bırakmasın.

  31 ekim 2014 23:45


  4. olmasını istediğim erkek türüdür. her şeye bir fikri zikri olmaması gerekir erkeğin.

  1 kasım 2014 00:30

  5. az konuşması sorun değil ancak ne konuştuğu çok önemli. yani az ve öz mü konuşuyor yoksa kendi kendine gizemli kalma çabasında mı?

  bazen öyle can yakıcı bir durum oluyor ki karşındakinin umurunda mısın değil misin anlayamıyorsun. neyin var diye sorduğunda 2 3 kelimeyi zar zor eden bir adama tahammülüm yok ne yazık ki. boş konuşmadığı müddetçe saatlerce konuşabilir, seve seve dinlerim.

  1 kasım 2014 00:35

  6. çok konuşan kadının eşi olması gereken insan.terazinin bir tarafı diğer tarafını dengelemesi lazımdır zaten ilişkilerde en önemli şey dengedir.bende çok konuşmayı seven bir insan değilim nişanlım ise konuşmayı pek seven bir insandır telefonda günün nasıl geçti dediğim zaman gün içinde yaşadığı her olayı atlamadan anlatır en sonda düşünür acaba bişey unuttun mu diye sıra bana geldiğinde ise "hiiç işte iş yerindeydim şuraya buraya gittim akşam oldu eve geldim"derim ve olay biter.işi genele vurduğumuz zaman kadınlar konuşmayı daha çok severler çünkü detaycıdırlar biz ise kestirmeciyiz.erkek dediğin bana göre fazla konuşmaması gerekir tabi konuşmamak derken mal gibi susmaktan bahsetmiyorum az ve öz konuşması lazım bana göre.

  1 kasım 2014 00:45

  7. Az konuşan erkek iyidir kötüdür diyemicem ama benden çok konuşan erkeğe tahammül edemiyorum. O ne be car car. Dozunda konuşursa ben zaten açığı kapatırım Gül gibi Yaşar gideriz

  1 kasım 2014 01:36


  8. ideal erkektir. çok konuşan erkekler çekilmiyor, 10 cümle ediyorsa sadece 1 tanesi doğrudur. gerisi sırf laf kalabalığıdır. Az konuşsun öz konuşsun, canımı yesin.

  1 kasım 2014 01:50

  9. Az da konuşmasın çok da. Ama illa birini seçeceksek çok konuşan isterim. Az konuşan sıkıcıdır, bir konuda yorum yapmaz ya da yapacak yorumu yoktur. Sizinle konuşmaya isteksiz algısı uyandırır. Belki de utangaçtır.

  O yüzden pek de sevmem.

  18 aralık 2014 14:21 ed.18 aralık 2014 14:42

  10. Bana göre ideal olan erkektir. Az konuşmaktan kastım tabi ki konuşma becerisi olmadığı için veya hiçbir konuda fikir yürütemediği için az konuşuyor olması değil. Yerinde, mantıklı ve öz konuşmasından bahsediyorum. Çok konuşan erkeğe, sevgilisiyle oturup car car dedikodu yapan erkeğe, toplulukta her lafa atlayıp bir şeyler anlatan erkeğe tahammülüm gerçekten yok. Hele ki ilk kez tanıştığı insanlara hayatını, ailesini, şusunu busunu anlatıp susmak bilmeyen erkeğe zaten söyleyecek hiç lafım yok. (gizlinot: swh )

  18 aralık 2014 14:45