yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  1.9
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • oylar (7)
  • medya (1)

  1. Bende alerjik reaksiyona sebep olmadı ama güneşten de korumadı arkadaşlar, pişmanlık resmen... fekaket yanmış sırtım, zannetmiyorum 50 faktör olduğunu.

  Ha tek güzel yanı, kokusu güzel.

  1 eylül 2017 14:09

  2. yaklaşık 2 aydır yüz için olanını kullanıyorum. yapısı çok yağlı, yüze sürünce parıl parıl parlıyor. benim gibi günlük yaşamda makyaj altına vs kullanacaksanız pudrayla matlaştırmadan sokağa çıkmak imkansız. belki çok ama çok kuru ciltlilere uyabilir ama ben bir daha almam.

  ilgili medya:
  1
  5 eylül 2018 19:36

  3. gratislerde bulunabilecek, sprey mekanizmalı olmasıyla kullanım açısından çok güzel olan fakat aynı zamanda aşırı yağlı olan güneş koruyucu krem.

  ev-iş ya da iş-ev yolculuğunda işe yarar fakat denizde, kumsalda, gündüz güneşi altında yapılan gezme tozmalarda pek işe yarayacağını sanmıyorum.

  29 ekim 2018 16:21


  4. Cildiniz kuru dahi olsa süreni florasan lambası gibi parlatan güneş kremi. Normalde çok bilmediğim bir markanın güneş kremini almam(gizlinot: her gün yüze sürülen bir şey sonuçta), ancak yaz mevsiminin göbeğinde yapılan kısa süreli bir şehirdışı ziyarette sürekli kullandığım güneş kremini valize koymayı unutunca, şehre iner inmez bulabildiğim en yakın kozmetik markete daldım(gizlinot: ilk gratis'i görmüşüm) ve baktım bu uygun fiyatlı, e evde zaten halihazırda kullandığım bir ürün var diye aldım gitti.

  Almaz olaydım. Sürmez olaydım. O kasaya varmaz olaydım.

  Ha mecburiyetten o bir-iki haftalık süreci atlatmamı sağladı. Sağladı da, bunun bedeli olarak iki kaşımın ortası ile yanaklarıma sivilceler bıraktı. Bindili hindu ablalar gibi gezdim döndükten sonra.

  Siz siz olun, evden çıkmadan önce kullandığınız ürünleri de valizinizin yakınlarına koyun ki seyahat öncesi unuttuğunuz bir şey kalmasın süslüler.

  8 temmuz 2019 02:14

  5. parlamış bir yüzle gezmeyi seven biri olarak yapısı hoşuma gitti. makyajı bozmuyor, yüzü epey yumuşatıyor. zaten sadece makyaj öncesi sürüyorum o yüzden makyajı bozmaması önemliydi benim için...

  hafif nemlendirici sevenler beğenmez ama, ben makyaj öncesi de çıkardıktan sonra da yoğun nemlendiriciler kullanmayı seven biriyim hem makyajı alttan doğal bir şekilde yansıttığı hem de fondötennin pudranın kuru yapısını dengeleyip doğal durmasını sağladığı için. cildim de kuru değil ama bol nemli olunca cildim anca doymuş gibi hissediyorum:)

  fiyatı da uygun olduğu için almaya devam ediyorum.

  7 mart 2020 11:58 7 mart 2020 12:00

  1

  6. Sevgili süslüler

  Ben yandım siz yanmayın diye bu girdiyi yazmaya karar verdim.

  Bütçemin olmadığı bir dönemde almıştım 20 tl idi indirimde. 20 tl yi direkt yeseydim daha faydalı olurdu.

  1) aşırı parlıyor

  Işıldama gibi değil ama böyle yüzünüze zeytinyağı sürseniz de aynen bu şekilde gözükür ve abartmıyorum. Günlük hayatta kullanılamaz bence. Denizde plajda olabilir zaten denize girince çıkıyor gidiyor kimseler de görmez.

  2) beyaz uçlar,pütürler

  Asitlerle cilt bakımına başlamıştım yüzüm düzelmeye başlamıştı ve dışarı çıkmak zorunda kaldığımda sürmek zorundaydım. Sürmez olaydım. Emek emek yol koyduğum cildimde beyaz uçlu pütürcükler çıkardı. Sivilce yapmadı yalan olmasın ama daha da kullansam yapardı diye düşünüyorum

  3) korumasının yeterli olduğunu düşünmüyorum.

  Artık boynumda kollarımda kullanacağım bir ürün oldu.

  19 mayıs 2020 21:48

  1

  7. ben bu ürünü çok güvendiğim bi bloggerda gördüm sanıyordum. yani alıp kullanana kadar öyle olduğunu sandım, fakat sonradan anladım ki bu ürünle onun alakası yok.

  o kadar beğenilmiş(gizlinot: yani ben öyle sanarken..) bi de uygun fiyatlı olduğunu görünce alıp denemek istedim tabi, denemez olaydım süslüler. birkaç yıldır çok memnun kaldığım güneş kremimim vardı aslında, kendime macera aramışım.

  dışarı çıkacağım zaman kullanacaktım fakat annem güvenmedi ve sakın sürme demişti, ben de bi evde deneyeyim bakalım yapısı falan nasılmış diye merak ettim. öncelikle yapısını hiç sevmedim, yüzüme sürdüğümde ağırlık yaptı ve o his, yüzümden çıkartana kadar asla gitmedi. diğer olumsuz yanı cildimi gerçekten gereksiz şekilde parlattı ve yağlı yağlı gibi durdu. ki ben parlak/ışıltılı cildi çok severim ama bu çok rahatsız ediciydi. gelelim bana bıraktığı ennnn kötü şeye.. evet sivilce, bir sürü sivilce çıkarttı ağrılı ve iri iri , tam da o dönem cildimi düzelmiştim aşırı sağlıklıydı. ertesi gün sivilcelerle uyanınca dedim tamam senin maceran buraya kadarmış. artık koluma bacağıma falan sürer bitiririm.

  29 haziran 2020 13:09


  4

  8. Vücut için olan versiyonunu kullandım. Yüz için olanı güvenemediğim için almamıştım. Bu güneş kremi bronzlaşmaya yatkın olan cildim için yeterli oldu. Kollarımı, bacaklarımı güneşin yakıcı etkilerinden korudu. Ancak çok beyaz tenli ve kızarmaya yatkın ciltlerde yeterli olacağını sanmıyorum. Verdiği nem hissi, emilmesi ve güneş koruyuculuğu bence yeterliydi. Ancak Vücut için olan versiyonunda yalnızca uva koruması var. Bir daha güneş kremi alırken hem uva hem uvb için koruması olmasına dikkat edeceğim.

  23 ağustos 2020 12:29