girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (32)
  • medya (1)

1. Okul idaresi olayın üstünü kapatmak istemiş. Matematik öğretmeninin adı verilsin istiyorum. O köpek gebersin istiyorum.

17 yaşında bir genç hayatının baharında bir çiçek soldu. Bunun vebalini kim ödeyecek?

Ama bu güzel kızımız suçlu çıkar elbet bu zihniyetin içinde. Sonuçta kız çocuğunun okulda ne işi var derler yakında.

#canselicinsusma

Edit: benden önceki entry silinmiş o yüzden olayı yazcam. Kayseri'de mustafa eminoğlu anadolu lisesinde okuyan cansel matematik hocası tarafından tecavüze uğramış. Okul yönetimine şikayet etmiş ancak idare olayın üstünü örtmek istemiş. Cansel'de buna dayanamayıp polis olan babasının silahıyla intihar etmiş.

22 şubat 2016 01:51 22 şubat 2016 01:54

2. Bu ülkede "tecavüz edilen kadın kendini öldürsün " diyen yöneticiler var. Başka da bişey demiyorum.

22 şubat 2016 03:13

3. iğrenç mahlukatlar tarafından hayatı çalınan dünya güzeli "başka" bir genç kız. isimler değişiyor, yüzler değişiyor, olayın oluş şekli değişiyor ama sonuç hep aynı:

tecavüz- tahrik indirimi- göstermelik birkaç yıl ceza- kaybolan bir hayat.

artık bir şey söylemekten de, yazmaktan da, ölmekten de yorulduk.

22 şubat 2016 03:23


4. Artık bu ülkenin ahlak anlayışından, bu topraklarda kadın olmaktan nefret eder hale geldim. Her gün tecavüz ve kadına şiddet haberleri okuyoruz bu durumu kanıksar hale gelmekten çok korkuyorum. Her bir tecavüz olayında, mağduru suçlayacak şekilde 'o da o saatte orada olmasaydı, o da mini etek giyip tahrik etmeseydi, o da erkek arkadaşının evine gitmeseydi' şeklinde iğrenç savunmalar yapılıyor. Bu lafları söyleyen kesimin eline fırsat geçse gözünü kırpmadan birilerine tecavüz edeceğini düşünüyorum. Herşeyi geçtim bu olayda bu dediğim kesim Nasıl bir yorum yapacak çok merak ediyorum. 'O da Okula gitmesemiydi' diyecekler acaba??!! (gizlinot: böyle düşünen herkesin Allah belasını versin)

22 şubat 2016 03:25 22 şubat 2016 03:29

5. Evimin tam karşısındaki okulda olmuş olay.kardeşim de orda okudu ve bayram denen adamın gayet iyi bir insan olarak tanındığını söyledi.kız ablasına söylemiş bu olayı diye biliyorum keşke ablası bir şey yapabilseydi.bilmiyorum söyleyecek pek bir şey yok gerçekten şans eseri yaşıyoruz..

22 şubat 2016 03:44 22 şubat 2016 03:44

6. Okulda ne işi vardı desinler şimdi de bakalım. Allah kahretsin böyle insan görünümlü yaratıkları.

22 şubat 2016 04:14

7. Okulda ne işi vardı acaba? Hadi okuldaydı niye matematik dersi aldı? Hadi aldı niye kadın bir öğretmenden almadı bu dersi? Kesin ders sırasında tahtik etmiştir, öğretmenimiz (gizlinot: ! ) suçsuzdur(gizlinot: !!!!!!!!!!! )

Tanım: kayseri'de matematik öğretmeni tarafından tecavüze uğrayan ve sonucunda intihar eden 17 yaşında güzel güzeli bir genç kız.

Benim için olay intihar değil cinayettir. Matematik öğretmeni ve okul idaresi bu cinayeti birlikte işlemiştir.

22 şubat 2016 11:06


8. sabah radyoda duyduğum olay.

artık gerçekten kelimelerin kifayetsiz kaldığı noktadayız, olmuyor, biz anlatmaktan yorulduk onlar düzelmiyor. kadınlar olarak toptan intihar edelim birbirleriniz düzsünler!

22 şubat 2016 11:10

9. Kendimizi emanet ettigimiz ogretmenler bile bedenlerimize saldirmayi kendilerine hak olarak goruyorsa onlarin eserleri nasil olacak?

intihar degil, cinayettir, katilleri taniyoruz.

22 şubat 2016 13:13

10. Ya daha ne kadar susucaz napıcaz böyle her haberi aldığımızda evlerimizde ağlayarak nereye kadar? Dayanamıyorum artık ben bu haberleri gördükçe çıldırıyorum. Bisey yapamaz mıyız ki biz kadınlar artık biseyler yapmanın sesimizi kuvvetli duyurmanin yolu yok mu ben artık isyan derecesine geldim ağlıycak sesim kalmadı artık bitsin bunlar.sokaklar da rahat gezelim adım attığımız yerden korkmayalim artık. Ben 6 yaşımda kendi evimin bodrum katında defalarca ayni adam tarafından uğradım tacize. Şimdi her ölen kızda ben o acıyı yeniden yaşıyorum korkuyorum artık nolur başka kızlar yaşadıklarımızı yaşamasın canları yanmasın ölmesinler nolur

22 şubat 2016 13:35