yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  1.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • oylar (2)
  • medya (1)

  1. hassas ve hemen kızaran cildimde bir soruna yol açmamış, çok küçük tanecikler içeren peeling jel. (link: http://www.cosmetica.com.tr/?urun-20670-cleanclear-peeling-ozellikli-yuz-temizleme-jeli---yagsiz-150ml yağ içermez.)

  nor: kuru ciltler kullanmamalı. kullanımdan sonra cilt uygun bir nemlendirici ile nemlendirilmeli.

  27 nisan 2014 23:38 28 nisan 2014 19:19

  2. Kullandıktan sonra cildimi oldukça germiş bir peeling.

  28 nisan 2014 15:18

  3. hassas ciltlerin dikkatle yaklaşması gereken ürün. clean&clear akneye yatkın yağlı ciltler için ürünler geliştiren bir marka. hassas ve kuru ciltler uzak durmalı. ben bunu maalesef bu ürünü bir süre kullanıp yanak derimin incelmeye başladığını görünce farkettim. kaldı ki peeling her cilde uygun değil. piyasada çok daha hafif ürünler var, onları deneyiniz, bu markayı ergenlik çağından geçen gençlerimize bırakınız.

  10 temmuz 2015 16:01


  4. günlük temizleyicim değil ama banyoya koydum ve her duş aldığımda kullanıyorum. yüz temizleme eldiveniyle hafifçe peeling yapıyorum, herhangi alerjik bir reaksiyona ya da sivilceye sebep olmadı bende. kuru ciltliyim ve yüzde gerginlik yaratıyor evet ama duştan sonra bepanthen plus ile nemlendiriyorum yüzümü. yorumları okuyunca cildi inceltme olasılığı içime bir korku düşürmedi değil çünkü çok ince ve hassas bir deriye sahibim maalesef. sanırım elimdeki bitince kendisiyle ilişkimiz de sonlanacak.

  22 kasım 2016 23:10

  5. bu ürün fiyatına göre çok güzel iş çıkartıyor. Avene kalitesine yakın diyebilirim. Yağlı cildimin uzun süre (2-3 saat bana göre uzundur) yağlanmasını engelliyor ve pürüzsüz bir his bırakıyor. Kuru ciltlere önermiyorum, normal ve yağlı ciltler kullanabilir. Bir de peeling taneciklerinin diğer peeling özellikli jellere kıyasla daha küçük olması sizi aldatmasın güzel temizliyor.

  8 ağustos 2018 12:38

  2

  6. Bendeki ürünün adı Clean &Clear  ‘arındırıcı günlük temizleme jeli’. Ambalajı ve adı değişmiş sanırım ama jel aynı. Migros’tan indirimde 4,45 tl’ye almıştım geçen kış. Bu markanın Losyonları çok alkollu ve cildi kurutan cinsten olduğu için bu temizleyici de öyledir diye düşünmüştüm ve o yüzden yazın kullanırım diye beklemiştim. Bu yaz kullandım şu aralar bitirmek üzereyim.

  Bu Temizleme jeli benim cildimi kurutmadı tabi yaz aylarında kullandığım için de cildim daha fazla yağlandığı için olabilir. Jeli ıslak yüzüme uyguladığımda ürün asla köpürmüyor, losyon ya da süte dönüşüyor diyebilirim. Kokusu tıraş köpüğü/traş sonrası krem falan gibi kokuyor. Jelin içinde çok küçük (incecik kum gibi diyebilirim) ancak cildi irite etmeyecek tanecikler içeriyor.( bildiğim kadarıyla bu tanecikler doğa için çok zararlı bir daha böyle içerikli bir ürünü asla almam sizler de almayın lütfen) 

  Kullandım, bir problem yaşamadım  ama uzun vadede cilt bariyerine zarar verdiği için böyle sert ürünler kullanmamaya özen gösteriyorum. Bir daha satın almam zaten fiyatı ucuz olduğu için almıştım marka Migros’lardan çıkmadan önce fiyatını extra düşmüştü diye.

  ilgili medya:
  1
  23 eylül 2019 17:36

  1

  7. clean & clear markasının ürün açıklamaları ve ambalajları satın almada gerçekten etkili oluyor ama ben bu markanın hangi ürününü alsam bana hiç yaramıyor. daha önce siyah noktalar için bir temizleyici jelini kullanmıştım ve bende sivilce ve kızarıklık yaptı. bu ürün de aynı şekilde. yüzümde sivilcelere neden oldu. dolayısıyla bir daha satın almayacağım.

  24 eylül 2019 09:14


  8. Cildime iyi geliyor. İlk kullanımda bile gözeneklerimin temizlendiğini ve cildimin ışıldadığını görmüştüm yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum. Fakat bittiğinde ne zaman migroslardan alsam kapağı açtıktan 3-4 gün sonra cildimde tahrişe kızarıklıklara sebep oluyor. Bir kaç sefer migrostan aldım her defasında aynı durumu yaşadım. Bu yüzden alacaksanız dikkat etmenizi bu duruma tavsiye ederim. 

  24 eylül 2019 09:25

  9. Bu ürünü ergenlik çağından geçen gençlerimize bırakınız, kesinlikle buna katılıyorum. O dönemlerde kullandığım yağlı cildimle tek baş edebilen üründü. Böyle gıcır gır bir his veriyordu ki bana lazım olan da buydu. Çünkü çok ve çabuk yağlanan ve akneye eğilimli bir cildim vardı. Bu ürün oldukça faydalıydı. Yaş ilerledikçe akneye eğilim gözle görülür şekilde azalsa da yağlı olması kaldı, yine de ergenlik dönemimden daha az yağlı sanırım cildim. 

  Kısacası ergenlik dönemindeki sivilceler için kullanılabilecek bir ürün. Yaş ilerledikçe yavaş yavaş daha yüksek fiyatlı ürünlere bakın derim.

  1 aralık 2019 06:37