yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  0.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar (0)
  • medya (0)

  1. başarısız bulduğum setler. 39 tlye satışa sunduğu setler içerik açısından bu setlerden daha zengindi ve fiyat olarak daha makuldu. iki vücut losyonu için 60 tl vermeyi düşünmüyorum. normal fiyatı olan 112 tl yi zaten ödemeyi aklımın ucundan geçirmem.

  18 kasım 2015 16:36

  2. sarı kutu olarak sunulan shea&orange serisini aldığım ve kullanmaya başladığım set.

  çoğunluğun aksine benim başarılı bulduğum bir kutu oldu. bunun iki nedeni var : birincisi artık yavaş yavaş oturan yüz bakım rutinimde çok fazla ürün arayışında olmamam ve vücüt/banyo bakım ürünü arayışında ve ihtiyacında olduğum bir döneme denk gelmesi. diğer nedeni de tercih olarak bir sürü 2ml-3ml ürün yerine az sayıda tam boy ürün almayı daha mantıklı bulmam. çünkü, cildim ürünlere bir reaksiyon verecekse ya da ürünlerden bir fayda alacaksa bunu öyle 1-2 günde yapmadığı için çok bir anlamı olmuyor benim için deneme boyu bir sürü ürünün. artık ben özellikle bir ürün arayışında değilsem çoğu zaman alışverişlerden gelen testerları açıp kullanmıyorum bile açıkçası boşu boşuna araya farklı ürün sokup da cildimi yormayayım diye.

  gelelim ürünlere:

  cildi germeden nemli nemli mışıl mışıl temizleyen bir duş jeli var. çok ekstrem bir durumu yok tabi, içeriği temiz ve gayet güzel bir duş jeli işte.

  istisnalar dışında nemlendirici/ losyon ne kullancaksam artık düzenli kullandığım için özellikle bir kuruluk sorunu yok vücudumda. bu nedenle bana nemlendirmesi gayet yeterli geldi. yapış yapışlık, zor emilme gibi bir bir sıkıntı yaratmadı. çok beğendim.

  peeling ürünü gayet başarılı. bundan önce bitirdiğim yves rocher kayısılı ile kıyaslarsam mesela çok daha küçük taneli ve can acıtmadan arındırıyor ölü deriyi. beğenmediğim bir yönü olmadı. tabi miktar olarak çok az buldum 50 ml yi. haftada 1 kullansam bile 1 ay zor gider gibi geliyor.

  bunların dışında da 5 adet deneme boyu ( tester ) ürün geldi. 2 tane yüz peelingi, 1 gece serumu, 1 gece kremi,1 gündüz kremi.

  özet olarak indirimli set fiyatıyla bence ugun. ürün başına 20 lira vermiş oldum. ürünlerden de gayet memnun kaldım. setler satıştan kalkmadan bir tane de sipariş versem mi diye düşünüyorum ama normal fiyatı olarak belirledikleri 112 tl ile satmayı düşünüyorlarsa banyo grubu ürünler için bu fiyat beni aşar. özellikle vücut losyonlarını tekrar almak isterim mesela ama tek ürün fiyatı olan 45 tl beni biraz düşündürür açıkçası. işte bütçe meselesi bu işler hep...

  evet, uzun bir girdi oldu yine, sanırım ben kısa kesmeyi pek beceremiyorum. (gizlinot: swh)

  28 kasım 2015 17:00 28 kasım 2015 23:50

  3. cyrène'in cilt bakım ürünü boyutlarında vücut ürünleri içeren setleri. bu sebeple fiyat/performans açısından biraz zayıf kalıyor, sonuçta yüzümüze kullandığımız ürün miktarı vücudumuz için kullandığımızdan çok daha az. 150 mllik vücut losyonu ve duş jeli ile 50 mllik vücut peeling'i miktar olarak çok yetersiz geldi bana.

  ben damask rose ve cherry blossom kokulu olan setten edindim, zira cherry blossom benim kriptonitim. kokusunu çok beğendim, duş jeli pek koku vermiyor ama vücut losyonu ve peeling inanılmaz güzel bir kokuya sahip. duş jelinin özel bir yanını göremedim açıkçası. vücut losyonu ise fena nemlendirmiyor ama kışın çöle dönen bir cilde sahip olanlar mucizevi bir performans beklememeli. örneğin çok kuruyan bacaklarımda, diz ve dirseklerimin atopik egzama sorunu olan iç tarafında büyük bir değişiklik yaratmadı. body balm olarak adlandırdıkları peeling'i henüz çok az kullanabildim. kokusu gerçekten muazzam, cilde güzel ve yumuşak bir his veriyor.

  yukarıda da yazdığım gibi, setin en büyük sorunu ürünlerin boyutunun küçük olması. ne yazık ki cruelty free ve vegan vücut bakım ürünü aradığınızda çok seçenek yok, o yüzden yılbaşı kutularını görünce çok sevindim, alırken de epey umutluydum. denemek isteyenler için set olarak almak avantajlı olabilir ama ürünlerin tek fiyatları daha önce de yazıldığı gibi çok abartılı geldi bana da, özellikle boyutları düşünülünce. açıkçası aynı parayı bu ürünler yerine cyrène'in cilt bakım ürünlerine harcamayı tercih ederim.

  20 aralık 2015 03:09

  4. İçeriğini beğenmediğim setler. En satmayan ürünleri toplamışlar gibi olmuş. Onun yerine makul oranlarda (çok bir şeyde gözüm yok) indirim yapsalar daha çok satış yaparlardı.

  15 aralık 2016 20:32

  5. Yılbaşı için bir şey yapmış olmak için hazırlamışlar sanki bu seti. Keşke daha fazla satın alınmak istenen ürünlerden koysalardı. Mesela aha,bha'lı ürünleri gibi. Daha cazip bir şey olsa alırdım belki ama bunlar hiç ilgimi çekmedi.

  15 aralık 2016 23:22