sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (11)
 • medya (1)

1. tam nasıl açabilirim başlığı bilemedim. ama anlamışsınızdır, erkeklere yaranırken kendi cinsini aşağılayan tipler.

"onun da o saatte orada ne işi varmış" ile başlayan, "erkektir, çapkınlık yapacak tabii" ile devam eden ve kendilerini ikinci sınıf gören, kadın düşmanı kadınlar.

"kadınlar erkeklerin üstünlüğünü kabul etsin" diyen sema maraşlı,

http://t24.com.tr/haber/sema-marasli-akpnin-en-buyuk-hatasi-kadina-yonelik-siddet-kanunu-oldu-kadinlara-asiri-haklar-verildi,299259

"kadına şiddet, erkeğin hakkı" diyen Ak parti kadın kolları üyesi, (gizlinot: ismine ulaşamadım)

"Kadınlar car car konuştuğu için dayağı hak ediyor" diyen sibel üresin.

http://www.radikal.com.tr/turkiye/kadinlar-car-car-konustugu-icin-dayagi-hak-ediyor-1132401/

burada örneklerini paylaşırsak güzel olur.

ek: "pembe metrobüse binmeyen tacizi hak eder" diyen süslü el kaldırsın.

20 eylül 2016 00:42

2. tacize uğrayan kadınlar suçu kendinde arasın diyen şu arkadaş mesela.

https://twitter.com/mattelif/status/777576749181890561

20 eylül 2016 00:42

3. "kadınlar vali, kaymakam, milli eğitim müdürü, iş-kur müdürü olmamalı" şeklinde konuşan erzurum girişimci kadınlar derneği başkanı zekiye çomaklı. (gizlinot: ironiye gel)

http://www.milliyet.com.tr/kadin-baskan-sasirtti-kadin-kaymakam-ve-vali-olmasin/gundem/gundemdetay/13.09.2012/1595693/default.htm

20 eylül 2016 00:49 20 eylül 2016 00:51

4. "ben sadece erkeklerle anlaşabiliyorum"- anonim(gizlinot: çünkü kadınlar seni çekemiyor, evet hepsi iyi niyetinden)

20 eylül 2016 01:00

5. bu tip kadınlari dünyada varolduklarından, kendilerinin bir birey olduklarından habersizdir. gerçekten. Hayatlarnda erkek olmadıgı zaman asla yapamayacaklarına, yaşayamayacaklarına inanırlar. Bundan mütevellit böyla mal mal boş boş konuşurlar.

20 eylül 2016 09:25

6. Erkekler tarafından onaylanmazsa ölecek hastalığına yakalanmış kadınlardır. Çok uzağa gitmeye gerek yok hemen her ailede böyle bir kadın vardır. Önce erkekler yemek yesin, erkeklerin çayını verelim diye ortalıkta gezerler. İş yerinde yemeklerimizi yapan bir abla vardı, kendisinden taze fasulye yapmasını istedik bir kaç defa, erkekler sevmiyor diye yapmadı. Baya yapmadı ya. En sevmediğim kadın tipi.

20 eylül 2016 10:31

7. bunların yetiştirdikleri oğullar; kadınlara şiddet uygulayan, sapık, tecavüzcü vs oluyor.

Kızıyla oğlunu eşit görmeyen iğrenç anneler bu grupta işte.

20 eylül 2016 11:18

8. sürekli feminist olmadıklarını vurgulayan ve çok engin bir bilgi birikimine sahip olduklarından (!) dolayı kadın haklarını savunan kadınlar.

feminist değilim ama... şırrraaaaak!

edit: bağlantının kurulması açısından; erkekler feministleri sevmez ama aklı başında ve dik durabilen kadınları sever.

20 eylül 2016 14:55 20 eylül 2016 15:00

9. sinirimi bozan kadınlardır.

valla hiç kusura bakmasınlar; sırf erkeklerin gözüne girmek için kadınları kötüleyen, hemcinslerini ezerek erkeklerin gözünde yükselebileceğini sanan tiplere inanılmaz öfkeleniyorum.

bak örnekler:

"ayyyyy o kızı boşver be ağğğbiii, o aptal sarışınlardan. ne futbol bilir, ne bir erkekle muhabbet edebilir. aklı fikri moda makyaj işte. benim gibi delikanlı kızlardan değil yani. ben fenerbahçe'nin tüm maçlarını izlerim, maç çıkışında iki kokoreç gömerim üstüne."

"tecavüze uğrar tabii, o da mini etek giymeseymiş. ben asla namusumdan taviz vermem. hep vücudumu örterim, hiç başıma taciz vakası gelmedi."

"sen bakkaldan kapağı açılmış kavanoz alır mısın? almazsın. e kadın dediğin açtırmayacak kapağını, kendini erkeğine saklayacak."

"ne demek kariyer ya? kırsın dizini, evlenip otursun kocasının dibinde. ben hayatımı çocuklarıma adadım, annelikten öte kariyer yok."

"aaa, erkek mutfağa girer mi ayol? neymiş, kocası hiç ev işlerinde yardım etmiyormuş, hayat müşterekmiş. adam her gün yorgun argın geliyor eve. kadınsan kadınlığını bileceksin, kadınlık yapacaksın kocana. ben her gün 20 kişilik mantı, 30 kişilik sarma hazırlayabilen bir kadın olarak asla bir kere bile oğluma mutfaktan bana su getir bile demedim."

gibi...

4 ekim 2016 19:40

10. evlenmeyi sinif atlamak sanan kadinin yakin akrabasi olan kadinlardir. erkegin dusuncesi o kadar muhimdir ki onu etkilemek, ondan ovgu almak bir haltmis gibi kendi hemcinsini yerin dibine sokar. kendi disindaki butun kadinlari erkek gozunden kategorize eder, sonra bununla ovunur, cunku bir erkek ona hak vermistir. kendisinin ciddiye alinmasinin tek yolunun bu oldugunu zanneder. erkegi de daima ustun gorur. rahatca hesabi da o odeyecek yaane der. ustun gormesinin karsiligi olarak bu bedeli odetir. boyle de vizyonsuzlardir iste. 2 bardak icki, 1 afili tabak icin bazen, bazen de sirf dinlenmis ve arkadas ortaminda var oldugunu kanitlayabilmek ugruna en buyuk kadin dusmanligini yaparlar. allah kimseyi ozguvensizlikle, kendine duydugu sayginin yokluguyla, onursuzlukla sinamasin.

15 ocak 2017 23:42