yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (18)
  • medya (1)

  1. Sadece Ankara mithatpaşa şubesine gittim,orada hatice hanım vardı mağaza sorumlusuymuş,çok tatlı çok cici bir hanım hem çok kibar hem çok yardımcı oldu üstelik bunaltmadı.sevgiler olsun...

  20 aralık 2015 13:42

  2. Bugün İzmir-Bornova daki şubelerine girdim, çalışan iki kız kasada bir şeylerle ilgileniyorlardı dolayısıyla rahatça dolaştım. Aslında Flormar lip primer sormak için girmiştim. Kasaya yaklaşamayınca (kutular vardı açılmamış) yarım metre kadar uzaktan ürünü sordum var mı diye ki çok net bir şekilde telaffuz ettiğime eminim. Kızcağız ilk söylediğimde anlamayınca "pardon?", "anlamadım?", "bir daha tekrar edebilir misiniz?", "o neymiş ki?", "lip balm mı?" şeklinde soru tamlamasına döndük beraberce.

  Sayesinde "araba nerde, para nerde?" diyalogunu gerçek hayatta yaşadım saolsun.

  22 aralık 2015 03:10

  3. Ankara bahçelievler şubesi çalışanları çok tatlı insanlar. O kadar alışmışız ki kozmetik mağazalarında çalışanların surat yapmalarına, sürekli alakasız şeyler önermelerine. Çalışanların güleryüzlü olması ve bunaltmaması nasıl güzel geldi anlatamam :)

  6 mart 2016 00:35


  4. tatlı mı tatlıdırlar. oturduğum yerdeki çalışanlarla kanka oldum neredeyse. gratis ve watsons kadar kalabalık bir mağaza olmadığı için daha sakinler haliyle. bir de benim rastladıklarım olgun hanımlardı. dolayısıyla aklı başında makyajı bilen tipler. diğer mağazalar ucuz iş gücü olsun diye üniversite öğrencilerini çalıştırdıkları için genelde ilgisiz, cahil de aklı bir karış havada tipler oluyor biz de çileden çıkıyoruz. bu yüzden alışveriş yaparken daha çok eve'i tercih etmeye başladım.

  6 mart 2016 18:11

  5. içeri alele acele girip bir ruj numarasını sorduğumda o kadar güleryüzlü karşıladılar ve ilgilendiler ki hakikaten indirim olsun olmasın artık önceliğim eve kozmetik olur inşallah bozmazlar kalitelerini.İndirim bitmeden getirtelim hatta sizin için indirim bitmeden alırsınız o kadar ekstraya gerek yok diyip gönlümü fethetmelerini de söylemeyi ihmal etmeyeceğim

  6 mart 2016 22:21

  6. bizim burdaki çalışanların yüzsüzlüğü ve ukalalığı diz boyu,hiçbi insan için böyle konuşmak istemiyorum aslında ama gerçekten mağazaya girmek istemiyorum onlar yüzünden.keşke herkesin övdüğü gibi bizde de öyle çalışanlar olsa

  6 mart 2016 22:33

  7. haklarında henüz kesin karar vermediğim drugstore çalışanları. eve kozmetik izmir mithatpaşa caddesi şubesi evime yirmi adım ötede. zaman zaman uğruyorum. çalışanlar kibar olmasına kibar; ancak benim evin salonundan hallice bir mağaza alanında ördek yavrusu gibi takip etmeseler daha da güzel bir yer olacak benim için. çalışanlar öyle burnu havada ve itici de değiller sanki pek. neyse, gözlemlemeye devam :)

  6 mart 2016 22:51 6 mart 2016 22:55


  8. ankara 7.caddedeki her bir çalışanı o kadar tatlı ki, gratis i bıraktım bu mağazaya ilk girdiğimden beri. indirimleri de güzel oluyor, mağaza talan edilmemiş oluyor, uzun kuyruklar olmuyor, puan kazanmak da olmayıversin bu kadar konfor varken. tanış olduk artık çalışanlarla saç rengimi değiştirdiğimi bile farkediyorlar, her zaman işime yarayacak ürünler öneriyorlar sorduğumda. fazladan satış yapma gayesinde değiller. güler yüzlüler, bir ürünü denemedilerse açık açık bilmediklerini söylüyorlar, sizi kandırma derdinde değiller, insanın başında dikilmiyolar güzelce hoşgeldin diyip "seslenmeniz yeterli" diyerek sizi rahat bırakıyorlar. çok çok memnunum

  13 nisan 2016 00:29

  9. Beşiktaş eve'de bir kız var, saç rengi o kadar güzel ki! şu platin-gri trendini mükemmel uygulamışlar. bak bak doyamamıştım.

  çok yardımsever ve pozitif buldum ayrıca bu şubedeki çalışanları.

  13 nisan 2016 09:48

  10. dün arkadaşlarla essence all about bronzes far paleti ve renkli kaş maskarası almak için aydın mağazasına gittik. bizimle ilgilenen kız yarın gelecek hepsi dedi biz de bir şey almadan çıktık. bugün arkadaşım tekrar gittiğinde suratsız çalışanlar ters ters "koliden çıkmadı" demişler. allah allah ne hikmetse? artı arkadaşıma çarpıp geçen bir çalışan özür dileme nezaketinde bile bulunmamış.

  kısacası ilk intiba olarak gözümün tutmadığı çalışanlardır (gizlinot: aydın mağazası için konuşuyorum tabi) (gizlinot: eminim iyi olanları da vardır)

  22 nisan 2016 12:49