yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (22)
  • medya (1)

  1. aklımda kaldığı kadarıyla

  memeli mestan isimli vine hesabına sahip, nerdeyse 800 e yakın sanırım vine çekmiş zamanında çok konuşulmuştu,

  sonra programlara falan katıldı , aşk yeniden dizisinde konuk oyuncu olmuş, hatta şarkıları da mevcut klipli bir çoğu, tiyatro oyunlarında yer almış, hatta sinema filmlerinde de yer almış. (gizlinot: azem: cin karası ) (gizlinot: tut sözünü ) (gizlinot: yusuf yusuf )

  benim için son bomba ise burnuna ve dudaklarına estetik yaptırmasıydı.

  (gizlinot: benden bu kadar valla )

  vine hesabı : (link: https://vine.co/u/1040765506523107328 .)

  ukte : (yazar: kopuksuzkahve )

  19 nisan 2016 18:48

  2. oldukça güzel kombin önerileri bulabileceğiniz, küçük ama samimi bir kanalın sahibesi olan kadın. (link: https://www.youtube.com/watch?v=wGSG6p-YwUQ basic parçalarla ofis şıklığı)

  8 kasım 2017 21:45

  3. Bebişine 41 kere maşallah ama bu kadına,konuşmasına,mimiklerine 10 saniyeden fazla tahammül edemiyorum. Takip etmesem de sürekli keşfette karşıma çıkıyordu engeli bastım rahatladım. 

  29 nisan 2019 12:59


  4. "Eylül Öztürk ile hey anne" isimli programı, kanal d de başlayacakmış. Ne diyim bilemedim. (link: https://youtu.be/GEmtmu7zpug Fragmanıymış). (gizlinot: Ama bebesi çok tatlı, ona laf yok)

  11 mayıs 2019 03:59

  5. bebeği sayesinde şimdi de annelik ve bebek temalı bir program yapacak kişi. kanal d'de bir ara 4 kadın zamanı diye bir programa başlayıp, sonra da hamileliğini öne sürerek programdan ayrıldığını okumuştum. program da bir süre sonra düşük reytingleri nedeniyle kaldırılmış hatta. o dönemde sözleşme imzalayıp paranın bir kısmını baştan aldıysa, programdan ayrıldıktan sonra aldığı o parayı geri ödemek yerine, kanalla yeni bir program yapma konusunda anlaşmış olma ihtimali oldukça yüksek aslında. hazır yeni anne olmuş biri var ortada. o zaman bize annelik ve bebek konulu bir program yapsın demiş olabilir kanal yönetimi. belli bir süre program devam eder, daha sonra da yayından kalkar. amaç alacak verecek kalmasın sözleşme hükümleri gereğince. şimdi zaten yaz dönemi yaklaşıyorken bu programın tam sırası. zaten kanal da

  programı sabah erken saatte yayınlanacak gördüğüm kadarıyla. en ölü saatler seçilmiş reyting açısından da.

  tabii bu tip konularda seda sayan'ın eline su dökemez. o da bir ara show tv'de bir programı bitiyorsa, yerine yenisi başlıyordu anlaşması gereği. yani program işleri tamamen duygusal nedenlerle yapılan şeyler.

  12 mayıs 2019 00:40

  6. Kendisi, kocası, butik sayfaları, çocuklarının sayfası bende engelli olan şahıs. keşfetimde her yerden bir anda fırlıyor çünkü ve rahatsız oluyorum. Bana itici geliyor hanım abla da kocası da ..

  12 mayıs 2019 01:42

  7. butun internetin yikildigi #herseycokguzelolacak gecesinde kimler kimler en beklenmedik isimler paylasim yaparken "hepimiz birbirimizi sevelim" gibi suya sabuna dokunmayan ortayolcu bir aciklama yapan fenomenimsi. meger kanald ile sozlesme yapmis programa baslama asamasindaymis. bu kadar oportunist olma bacim bir gun feci patlarsin...

  13 mayıs 2019 01:13


  8. daha 2-3 aydır anne olmasına rağmen kanal d'de anne çocuk programı sunacak olan instagram fenomeni. şu özgüvenin yarısı bende olsa keşke.

  13 mayıs 2019 11:06

  9. nasıl oldu da yök'ün yetenek sınavlarını kaldırmasına tepki vermeye cesaret ettiğine şaşırdığım eski vine fenomenidir.

  16 ekim 2019 14:56

  10. eylül öztürk'e dair kötü düşüncelerim olmadı hatta oğluyla olan paylaşımlara bakmak için girerdim arada profiline. ikinci bebeğine hamileymiş öncelikle sağlıkla doğup büyüsün demek istiyorum. bu haber paylaştığı poz gereksiz fazla konuşuldu bence de, gündem olmaya değecek bir konu olduğunu düşünmüyorum; fakat çocuk yapmak gibi bir fikri olmayan (en azından yakın zamanda) beni bile o kadar yaraladı ki o yorumu, gerçekten çok çok üzüldüm. kadına şiddet diye her gün kendimizi yırttığımız sadece fiziksel şiddetle alakalı değildir. sözde övündüğü hamile kalabilmek bir yetenek değildir, sağlıkla ilgilidir. herhangi bir hastalığı olmadığı için kendini o hastalığa sahip insanlardan üstün görmek ne kadar acımasızca ve yanlışsa, bir kadının doğurganlığı ile övünmesi de o derece yanlıştır. anne olmayı isteyip olamayanları nasıl kırdığını tahmin bile edemeyiz. bence tüm annelere/anne olamayanlara hatta tüm kadınlara özür borçludur. dilerim bir daha kadına şiddetin bir parçası olmaz.

  edit: 2. sayfa destekçisi değilim, takip etmem ve kişiliklerini pek bilmiyorum da açıkçası, ben sadece keşfetimde yorumu gördüm ve gördüğüm andaki hislerimi yazdım buraya. yani birilerinin fikirlerinden dolayı değil yorumu görünce direkt bu anlamı çıkardım. eylül öztürk hikayesinde açıklama yapmış izlemek isteyen varsa.

  3 şubat 2020 11:50 3 şubat 2020 12:02