sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (9)
 • medya (0)

1. adından da anlaşılacağı üzere bu web site aracılığıyla gelecekteki kendinize mail atabiliyosunuz. mailinizi yazıp hangi tarihte size ulaşmasını belirtmeniz yeterli.

(gbkz: süslülerin 5 yıllık hedefleri) başlığına girdi yazarken aklıma geldi benim de. kendisinden haberdar olalı çok olmamıştı zaten şuana kadar hiç kullanmadım. bu akşam oturup yazmayı planlıyorum. 5 yıl sonrasında bugüne göndericem mektubumu. şu aralar zorlu bi dönemden geçiyorum ve bir çok şeyin dönüm noktası olucak. bakalım gelecek için koyduğum hedefler gerçekleşecek mi ve bu kadar zaman içinde değişen başka neler olucak. 5 yıl sonraki kendimle dertleşicem onu çok üzmemek için fazla uçmadan hayaller kurmak istiyorum. bakalım 5 yıl sonra bunları okuduğumda şimdiki benle ağlaşıcak mıyız :D (gizlinot: çok şizofrenik cümleler oldu bunlar)

siz de katılacak mısınız kızlar :)

10 eylül 2015 18:23 10 eylül 2015 19:09

2. Bugün bu site aklıma geldi, aynı başlıktan dolayı. (bkz: Süslülerin 5 yıllık hedefleri) (gizlinot: hatta gece başlığını açarım demiştim :p)

Ben, bu siteden korkuyorum açıkçası. Unutup gidiyorsun. bi bakmışsın, senden bi mail.

Başarmak istediklerini, o zamanki hayatını yazmışsın kendine. Geçmişteki kendimle yüzleşmek, ne bileyim; ya kendimi hayal kırıklığına uğratırsam. Henüz cesaret edemiyorum gelecekteki bana, bir şeyler yazmaya.

10 eylül 2015 22:14

3. benim sık sık kendime mail gönderdiğim site. tarihleri de gözlerimi kapatıp rastgele seçiyorum ki ne zaman geleceğini bilmeyeyim. (gizlinot: çünkü çok akıllıyım) (gizlinot: swh) benim için önemli ve dönüm noktası kabul ettiğim bazı tarihlere de belirli aralıklarla hedefler koyup bu hedeflerimin kaçını gerçekleştirebildiğimi soruyorum gelecekti halime. ileride büyük yıkımlı sürprizler bekliyor bence beni. (gizlinot: swh)

herkese mutlaka tavsiye ederim, gülümsetiyor.

bugün basit olanlardan bir tanesini aldım mesela. iki yıl önce göndermişim.

"N'aber? Hala Elazığ'da mısın? Hala diyet yapıyor musun? Yine hasta ve hala orada bulunmaktan dolayı mutsuz musun? Beraber çalıştığın ya da aynı mahallede yaşadığın erkeklerin hepsi hala nefes alan her kadına asılıyor mu? Geziyor musun bari? İyi gez, annem evlen baskılarının son raddesindedir tahminen.

Seni seviyorum."

Sevgili iki yıl önceki halim;

Selam. Artık değilim. Hayatım diyetle geçiyor. Hasta değilim (inanılmaz şaşırtıcı), artık orada değilim ve bulunduğum yerde mutluyum. Eminim öylelerdir ama artık ben içlerinde değilim. Geziyorum, iyi geziyorum. İnanmazsın ama annem artık o baskıları bıraktı, ümidi kesti sanırım. (gizlinot: swh)

Ben seni daha çok seviyorum. (gizlinot: swh)

24 ocak 2016 01:22 24 ocak 2016 01:55

4. şu an ilk defa buradan duydum bu siteyi ve hemen yaklaşık iki yıl sonrasına bir mail gönderdim. o değil de umarım hala aynı maili kullanıyor olurum :(

24 ocak 2016 02:36

5. Kendime mail atmaya karar verdim ama mailin bana ulaşacağı gün geldiğinde hayatta olamayabileceğim düşüncesi buz gibi yaptı içimi.

24 ocak 2016 04:21

6. istediğiniz bir tarihte kendinize mail atmanıza olanak sağlayan site. tabii isterseniz başkasına da gönderebilirsiniz. ayrıca aklıma geldikçe beni üzen site.

6 yıl önce kendime ve öğrendiğinde banada yaz dediği için o zaman ki erkek arkadaşıma 5 yıl sonrası için mail atmıştım.

mail adresimi değiştirdiğim için kendime gönderdiğim mail ne oldu hiçbir fikrim yok ve ne yazmıştım ona dair de hiç fikrim yok. ara ara aklıma geldiğinde üzülüyorum. erkek arkadaşım da hiç bana böyle bir mail geldi demedi zaten. arada kaynadı gitti sanırım :)

24 ocak 2016 06:53

7. 2013ten beri kullandığım ileri tarihlere mailler gönderip okudukça yüzümde gülümsemeler oluşturan site.

İlk mailimi attıktan sonra "yazan benim zaten nasıl unutayım ne yazdığımı" diye düşünmüştüm ama 1 hafta geçtikten sonra ne yazdığımı ve hangi tarihe yolladığımı unuttuğum için heyecanla beklemiştim kendi mailimi. İlk defa yolladığımda bir tane 1 yıl sonrasına bir tane de 5 yıl sonrasına yollamıştım. 2018de gelecek olan maile ben de daha çok 5 yıllık hedeflerimi yazmıştım neler hedeflediğimi ve hangi hedeflerime ulaşıp ulaşamadığımı çok merak ediyorum.

Moralim bozukken, canım sıkkınken de hep bu siteden kendime mailler atıyorum. Neden moralimin bozulduğunu anlatıp soruyorum hala canını sıkıyor mu bu konu diye. 1 yıl sonra mail gelince fark ediyorum bazen ne kadar anlamsız şeylere canımı sıktığımı.

Sanki zamanda yolculuk yapmışım gibi geçmişteki benle konuşuyormuşum gibi hissettiriyor. Şimdi yeni bir mail atmaya karar verdim. Bakalım 2022de okuduğumda neler hissedeceğim.

12 şubat 2017 20:27

8. Sözlük sayesinde keşfettiğim ve amacının dışına çıkarak kendime değil sevgilime mail atmak için kullandığım site

Verify aşaması yüzünden mail attığımı biliyor ama ne yazdığımı bilmiyor

İkinci mailde verify gerekiyor mu, bilen yazarsa çok sevinirim

Gerekmiyorsa gelsin sürpriz mailler

Pardon gitsin olacaktı!

12 şubat 2017 23:20

9. bu siteden haberdar olduğum da "çok güzel bir şey değil mi ya" dedim.sonra biraz düşününce gelecekte ki beklentilerin hala gerçekleşmemiş ve bu mail sana ulaştırılmış,yerinde de sayıyor olabilirsin.buna rağmen uzunca bir mail yazdım.35 yaşıma gönderdim.o zamana kadar bir baltaya sap olabilmişimdir herhalde diye düşünüyorum.olamamışsam da yüzüme vurulsun bu, müstahak bana.

28 aralık 2017 22:08