4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • oylar (3)
  • medya (1)

1. (link: http://2.bp.blogspot.com/-hILZVDZxxE4/T9yyikJzHdI/AAAAAAAAAkU/DuRBYrEkHCU/s1600/5.jpg esas bakım gül özlü olanı), bir anlık saçmalamaya gelip aldığım ürün. normalde garnier ürünlerinin etkinliğine güvenmiyor ve uzak duruyordum ki bu ürün de ön yargımda ne kadar haklı olduğumu gösterdi. yüz ve göz için diyor ancak waterproof dahi olmayan bir göz makyajını çıkartamıyor.

(yazar: mystviol) uktesiydi.

29 kasım 2014 23:52

2. Cildimde yağlı bir his bırakıyor. Sonrasında yıkama gereği hissediyorum. Ama böyle ağır his bırakmıyor, cildi yumuşatıyo. İyi bir alternatif olabilir bence temizlik için. Ama sevmedim, sevemedim ben bir türlü.

25 eylül 2015 21:11 ed.16 kasım 2015 18:09

3. Alenen yalancı bir ürün.

Normal ve karma ciltler için olan üzüm özlüsünü kullandım. Suya dayanıklı göz makyajını çıkardığını iddia ediyor ama waterproof olmayan rimeli bile çıkaramıyor. Başka ürünlerle müdahale etmesem bunu kullanıp yüzümü yıkadığım günün sabahına yine akmış rimel artıklarıyla uyanıyorum. Kokusu beni rahatsız etmedi, üzüm nihayetinde ama yapısı gerçekten yağlı hissi bırakıyor. Gözü de yakıyor. Bir makyaj temizleme sütünün yapması gereken hiçbir şeyi yapmayıp, yapmaması gereken her şeyi yapıyor. Sivilce yapmadı bende ama bunu bu durumda lütuf olarak göremeyeceğim.

Aynı serinin makyaj temizleme suyunu da kullandım, o da vasat ama bundan bir tık iyiydi yine de.

27 eylül 2015 16:05


4. memnun kalmadığım bir makyaj temizleme sütü. normal ve karma ciltler için olanını kullanıyorum, daha doğrusu bitirmeye çalışıyorum. göz makyajı temizlemek için alacaksanız almayın, gözde yanmaya göze kaçınca kısa bir süre bulanık görmeye falan yol açtı bende. ayrıca, makyajınızı bu ürünle temizledikten sonra bir de başka bir temizleyici ya da misel suyla geçerseniz göreceksiniz ki aslında pek bir şey temizlenmemiş. sonuç olarak, ben önermem

26 aralık 2015 09:07 19 ocak 2016 00:34

5. Makyaj temizleme sütü olarak daha önce Bebak kullanıyordum, 3-4 şişe bitirmişimdir. Başka bir ürün denemek için Garnier Makyaj Temizleme Sütünü bir indirim sırasında alıp kenara koymuştum. Bebak bitince bu ürünü denemeye başladım. Ürün; "Normal ve karma ciltler için, Hassas ciltlerin kullanımına da uygun, Yüz ve göz makyajınızı temizleme de kullanabiliyorsunuz, Yağlı bir his bırakmaz" deniyor. Suya dayanıklı makyajı bile etkili bir şekilde çıkartacağı söyleniyor. Temizleme işlemi sonunda ciltteki kiri temizler ve yumuşaklık verir deniyor. Ürünü neredeyse bitirmek üzereyim. Cildimde herhangi bir problemle karşılaşmadım. Çiçeksi bir kokusu var, bence kokusu rahatsız etmiyor. Yüz makyajımı temizlerken bir pamuğa döküp yüzümü siliyorum, sildikten sonra pamukta sanki tüm makyajımı çıkarmış gibi duruyor, fakat yüzümde hala makyaj kalıyor. Bir pamuk kesinlikle yeterli olmuyor. 3 pamukla ancak ten makyajınız tamamen çıkıyor. Göz makyajınızda kesinlikle denemeyin, Deli gibi yakıyor. Yağlı bir his bırakmadığı söyleniyor ama bende yıkama hissi bırakıyor. Yıkadıktan sonra, evet, nemli yumuşak bir cilt geriye bırakıyor. Benim için çok başarılı olduğunu söyleyemem. Beklentilerimi karşılamadığı için bir daha tercih etmeyeceğim gibi görünüyor. Makyajımın kabasını almak için kullanacağım, ardından zaten derinlemesine temizleyeceğim diyorsanız sizin için yeterli bir ürün olacaktır.

12 ocak 2016 14:53 ed.19 ocak 2016 20:46

6. cildim hassas olduğundan mıdır bilmiyorum. ben bu ürünü ne zaman kullansam bütün cildim birkaç saate kıpkırmızı oluyor ve şişiyor. temizlemesini de yeterli bulmuyorum ve yapısı da gereksiz derecede sıvı geldi bana. anlamadım acaba bozuk ürün mü aldım sözlük :(((

17 mayıs 2016 11:14

7. kokusu güzel olan, hep kullandığımda sivilce çıkartan ürün. oysaki yapısını çok seviyordum yumuşacıktı, yüzüme sürüp keyifle makyajımı çıkartıyordum fakat sivilce çıkartıp yüzümü garip bir şekilde yağlandırdı.

28 temmuz 2016 02:24 ed.5 ağustos 2016 17:03


8. gözüme her sürdüğümde delicesine yakan ürün.

30 ağustos 2017 02:02

9. Micellar su konseptinden sıkılıp uzun süredir böyle kremsi yapıda bir makyaj çıkarıcı arıyordum. İlk kullandığımda o hafif gül kokusuna aşık oldum, makyajımı hatrı sayılır seviyede çıkardı derken... Maşallah dediğim 3 gün mü yaşıyor nedir?! Şu an ne makyajımı çıkarıyor, ne gül kokusu kaldı, içerik desek hiç de doğal değil zaten kutuya aldanmaya gerek yok. Bitse de gitsek.

5 mart 22:43

10. Keşke kartım evde falan kalsaydı da alamasaydım öyle boş bir ürün yani. Ne makyaj çıkarıyor ne rimel temizliyor. Suya dayanıklılık falan hak getire. Gözlerimi cayır cayır yakıyor, yetmeyecek kör edecek yakında, bunu kullandıktan sonra dünya 10 dakikalığına bulanıklaşıyor. 

Ay bitse de gitsek.

19 haziran 14:34