sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
2.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (14)
 • oylar (4)
 • medya (1)

1. garnier'nin yeni güneş korumalı nemlendirici spreyi. bugün gratis'te gördüm. fiyatı 23.90₺ idi. bence gayet uygun.

çok güzel bir fikir. makyaj üstüne de kullanılabiliyormuş. 30 güneş koruma faktörlü. tüm cilt tipleri için de uygun.

yanlış hatırlamıyorsam geçen yaz bioderma da böyle bir sprey çıkarmıştı ama sanki çok yayılmadı ve fiyatı da biraz pahalıydı.

düzenleme: fotoğraf ekledim

23 mart 2017 23:29 23 mart 2017 23:33

2. şimdi kullandım ve ilk izlenimimi paylaşıyorum.

termal sular gibi ince püskürtmüyor da gaz püskürtüyor gibi.

şimdilik bu iyi bir şey mi kötü bir şey mi bilemedim.

termal su gibi kesinlikle değil, hafif kremsi gibi, kaş ve kirpiklerin ucunda çok hafif beyazlık bırakıyor.

cilt hemen emmiyor, incecik kremsi yapı kalıyor onuda krem gibi ovuşturduğunuz da gidiyor.

buda spf30 ibaresinin sallama olmadığını gösteriyor bence.

ha bu arada kokulu bir ürün.

edit: nemlendirmiyor, yüzüm kızardı, çok hafif yanma hissi var.

sevmedim.

24 mart 2017 14:05 24 mart 2017 17:32

3. aldım ve pişman oldum. öncelikle yoğun bir gaz kokusu var ve arkasına baktım, yanıcı içerik diyor yani sprey termal sular gibi bir şey değil, sıvı değil de gaz sıkıyor sanki. kokusu beni inanılmaz tıkadı. spreyi zaten homojen püskürtmüyor. yüzüme ince bir krem sürmüşüm gibi oldu. lavaboda elimi yıkarken bir de baktım ki yüzümde parça parça beyaz bir şeyler var. resmen beyaz leke gibi. pudralı deodorant sıkmakla aynı yüzünüze gerçekten hem koku hem de kıvam olarak. emilmiyor da zaten yüzünüzde kıyafette iz bırakan stick deodorant gibi. yani klasik dove ya da rexona stickler var ya kıvam olarak aynen öyle bir şey var yüzünüzde ve boğucu bir gaz soluyorsunuz sıkarken. makyaj üstüne sıkılabilir demişler bir de, makyajınıza sıvaları dökülmüş badana imajı katmak için birebir. buna para vereceğime keşke wet n wild tan palet alsaydım gratisteyken.

3 nisan 2017 22:13

4. Bir kere kullandım. Pek hoşlanmadım aslında ama çöpe atmam, başka bir amaç için kullanırım. Denilenler doğru, ince değil, beyaz iz bırakıyor. Göz makyajı için uygun değil ama yüzümde olan allığı ve aydınlatıcıyı o kadar güzel gösterdi ki. Yüzümde baya ıslak hoş bir görüntü vardı, farklı şekillerde değerlendirmeye müsait benim için. (gizlinot: parası boşa gitmesin diye kıvranıyordu )

3 nisan 2017 22:25

5. Bence fikir çok güzel. Drugstoreda şimdilik buna benzer bi ürün yok. Yorumlarıma gelirsek henüz 1 kere denedim ama gün içinde yüzüme sıktığımda yüzümde aşırı bi parlama gözlemledim. Karma ciltli bi insan olarak yüzümün her tarafının bu kadar parladığını ilk defa gördüm. Yani nem bombası ismini fazlasıyla hak ediyo dudağım bile yumuşacık oldu. Birazcık ağzıma geldi ürün ve sanki ağzıma parfüm gelmiş gibiydi o bakımdan çok temiz içerikli olduğunu düşünmüyorum. Ama fiyatını ve ulaşılabilirliğini düşünürsek alınılabilir bir ürün. Eyyorlamam bu kadar.

3 nisan 2017 23:34 3 nisan 2017 23:35

6. Dün ilk defa kullandım bu maskeyi Öncelikle, çok çok ıslak bir yapısı var. Mavi filmi çıkarınca yüze güzel bir şekilde yerleşiyor(göz kısmı küçük geldi bana ama genişlettim biraz). Yüzümdeyken öyle güzel bir ferahlık hissettim ki asla çıkarmak istemedim 15 dakikanın sonunda Verdiği nem de gerçekten kayda değer Tek hoşlanmadığım yanı, maskeyi çıkartıp yüzümde kalanları masajla cildime yedirdikten sonra kalan yapış yapış his Bir saat sonra ciddi anlamda azalmıştı fakat geçmedi o yüzden gece yatarken kullanmak daha mantıklı sanırım

4 nisan 2017 00:21

7. küçük bence boyutu fiyatına göre sanırım 24 tl falan olmuş şimdi. makyaj sonrası yüze sıklabilir pudra pudra durmasın diye. yinede gerçekten drugstore larda böyle bir şey ilk güzel düşünce. nem vermesi de iyi ilk önce sıkınca sanki bir şey yok gibi ama yarım saat sonra hissediliyor. şişe boş gibi geliyor ilk önce ama çok ufak ufak çıkıyor taneler içinden.

5 nisan 2017 17:27

8. İlk sıktığımda yoğun gaz kokusunu aldığımda hayır olsun dedim uygulama bittikten sonra yüzüm bembeyazdı sanırım çok yakın kullandım diye düşündüm. İkinci uygulamada da aynı sonuclarla karşilaşinca üçüncu ve daha sonraki uygulamaları topuklarımda devam etme kararı aldım boşa harcanmıs para olarak görüyorum.

29 ocak 2018 20:57

9. alırsanız bitsin diye makyaj öncesi nemlendirmede kullanırsınız. makyaj üstüne nemlendirme için sıkınca cildinize nüfuz etmiyor bence.

7 şubat 2018 11:35

10. Kullanırken gaz kokusu almadığım ürün.

Makyajın üstüne rahatlıkla kullanılabilir.

Aynı yerin üstüne uzun uzun sıkmadıkça beyazlık bırakmıyor. Ben hızlıca yüzümün geneline sıkıp geçiyorum. Zaten hemen kuruyor. Elinizle dağıtmanızın mümkün olacağı bir katman olmuyor.

14 şubat 2018 14:13