sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (12)
 • medya (0)

1. Karşı tarafın öğrenmemesi gereken taktiklerdir. Sevgilim kullanici adimi bildiginden benimkileri yazmaya totom yemedi. Yazabilenler olursa aliriz bir dal ne de olsa herkesin bir taktigi vardir. Kips kips.

Ukte: (yazar: morello)

24 aralık 2015 18:07

2. buna cevap yazmazsa çatlar diye düşünülen anda görüp saatlerce hiçbir şey yazmamak. Tüm ilgisinin üzerinizde toplanmasına neden olur. Biraz da havası iner tabi.

24 aralık 2015 18:09

3. Bana kalırsa uygulanmaması gereken taktikler. Karşı tarafta merak uyandırmak amacıyla Ufak söz oyunları, davranışlar olabilir ama;

- aşkından ölüp bitsen de belli etme

- adamı arkanda köpek et

- gizemli takıl

Tarzı "taktik"lerin kısa vadede işe yarayacağını düşünüyorum.

Hadi diyelim bunları yaptık ve adamla ilişkiye başladık. Ee, ömür kendini gizemli göstermekle, geri çekmekle geçer mi? Ne siz kendinizi karşı tarafa anlatabilirsiniz ne karşı tarafı anlamaya vaktiniz olur.

Ve ben erkeklerin ufacık hareketimizden 184050 anlam çıkaracak kadar ince düşünceli olduklarını zannetmiyorum, 1 anlam çıkarırlar o da yanlış olur, taktikli ve yanlış anlaşıldığınızla kalakalırsınız.

Ya da Diyelim ilişki rayına oturdu ve siz samimi olmaya, "taktik"siz takılmaya başladınız. Bu sefer de baştaki taktiklerinize tav olan adam başka bir kadının "taktik"lerini görünce ona gider, boyle karakterli insanlar bu sefer de diğerlerinin gizemini merak eder, onlara köpek olur.

Yani ya samimiyetsiz bir ilişkiniz olur ya da aynı sonuçla başbaşa kalırsınız.

Kendiniz olun, taktiklerle uğraşmayın, köpek muamelesi yapanlara köpek olan adamlarla beraber olmak için kendinizden ödün vermeyin.

Bir herif elimden gitmesin diye kendim olmaktan vazgeçeceğime yalnız kalırım daha iyi.

O insan sizi mutlu edemez ama yalnız olsanız bile sizi olduğunuz gibi kabullenip çok mutlu edenler var bu dünyada. pizza var, adana kebap var lan!

Sizi olduğunuz gibi sevmeyenlerin de götüne koyim.

24 aralık 2015 18:52

4. hiç taktik tuktik bilmem. daha doğrusu bildiğimi beceremem zaten. o yüzden 27 yıllık ömrümde tüm ilişkilerim toplasam 2 yıl etmiyor. yazık bana yaa. hadi süslüler sizden umutluyum birbirimize baka baka kararayım azcık da!

24 aralık 2015 19:12

5. İlişkide uygulanan taktikler bence sadece kısa dönem için belki etkili olabilir. Belki o günü, o haftayı, o ayı kurtarır ancak daha sonrası ? Ne yani bişeyler için ben hep bi taktik mi uygulamak zorunda kalacağım ? Eğer taktikler işe yarıyorsa bile siz taktik yapmayı bıraktığınız an karşınızdaki erkek / kadın da yine kendi özüne dönecektir. Bütün hayatınız boyunca taktik yapamayacağınıza göre en güzeli akışına bırakmak. Karşınızdaki insanı olduğu gibi kabullenmek ya da tam aradığınız gibi birini bulmak hayatınızı çok daha kolaylaştıracaktır.

24 aralık 2015 20:55

6. bunu ben yapamadım.içimden geldiği gibi davrandım.canım istediği zaman mesaj attım,aramasa da aradım.beni kırdığı zaman beni kırdığını ve sebebini açık açık anlattım.gelmese de gittim.kıskandığım zaman belli ettim.bütün bunları yaparken beni sevdiğine emindim, belki de o rahatlıktan yaptım.sonuç olarak terk edildim.ha belki taktik yapsam yine terk edilirdim, kısmet sonuçta bu işler.ama gerçekten bazen düşünmüyor değilim yapmak lazım mıydı?gerçekten erkekler peşinden koştukça daha çok mu değer veriyor sana?heyecanı daha mı canlı kalıyor?

24 temmuz 2016 00:00

7. Gelin yamacıma süslüler.

Bir şey anlatacağım.

Ben bu taktik olayını sevgilimde uyguladım.

Ayrıldık.

Barıştık.

Ben bu taktik olayını sevgilimde uygulamadım.

Ayrıldık.

Barıştık.

Ben artık ne yapacağımı şaşırdım.

Ayrıldık.

Benim "eski" sevgilime kurşun işlemez, gözyaşı sökmez, tatlı dilden anlamaz, ne yapsan olmaz. Bir şey yapmasan olmaz. Şrfsz.

Sen sevme ulan ayı.

24 temmuz 2016 01:31

8. iliskide taktik uygulanmaz diyecegimi saniyorsaniz yaniliyorsunuz. ben yillarca dumduz sekilde sevdim, tavir aldim, anlayisli oldum, uyumlu oldum, ne istiyorsam neye kiziyorsam soyledim. yani bilemiyorum bakkal huseyin amcanin ask hayati benimkinden daha ic acici. buradaki taktik kelimesinden "kopek cek, surundur, arada gul" anlamini cikarmamak gerek. "karsindaki insani taniyip, istenilenleri her iki tarafin mutlu olabilecegi yoldan alabilmek icin cizilen hafif donemecli yol" tanimi daha makul bence. yorar bu arada evet.

24 temmuz 2016 12:37

9. illa ki uygulanacaksa ilişkinin en başında uygulanması gerekendir. -sen de elde edene kadar, ben diyeyim ilişki başladıktan maximum 2-2,5 hafta sonrasına kadar-

çünkü belli bir süre sonra, ilişki uzun ömürlü olacakmış gibi de gözüküyorsa sizin karşı tarafı, karşı tarafın da sizi en iyi şekilde tanıması gerekiyor. yoksa ilerde çok daha büyük problemlere yol açılabilir.

bırakın en iyi halinizi de en kötü halinizi de görsün ve sizi kabullenecekse öyle kabullensin. kıskançlığımızı çaktırmadıkça, bilmiyormuş gibi yaptıkça, deli gibi buluşmak isterken çok hevesli gözükmeyeyim diye erteledikçe, kıskandırmaya çalıştıkça ilişkinin ömründen yiyormuşuz gibi geliyor bana.

24 temmuz 2016 13:05

10. ben de anlatacağım açılın.

kızlar trip atmayın. ilk söyleyeceğim şey bu. tavır yapmak için çıldırdığınız an önce sakin kalmaya konstantre olun. trip atıp elde edeceğiniz bir şey yok bunu hatırlayın. ama trip atmadan istediğinizi yaptırabilirsiniz. daha doğrusu atmıyor gibi yaparak. "canım sen bilirsin ama bla bla daha iyi bir seçenek " dediğinizde erkeğin bir kafası karışır. ilk seferde yapmasa bile ikinci seferde kafasında olumlu bir yaklaşım olacaktır. zaman içerisinde kesinlikle farkı anlayacaksınız.

erkeği iyi tanımak lazım. benim görüştüğüm kişi mesela kendini çok beğeniyor. bu bana ilk etapta tuhaf gelmişti. "hıııı çok yakışıklısın hııı" diye bozmaya çalışıyordum. sonra ben onu övmeye çalışınca utandığını gördüm. aslında çocuk gibiler. istedikleri şey sevilmek. sevilmeyince de böyle yaptıklarını düşünüyorum.

doğal olmak iyidir. doğal makyaj bir artıdır ama doğal saç bakımsızlık gibi görünüyor onların gözünde. buraya dikkat.

bir de erkekler yalan mı söylüyor doğru mu söylüyor diye sizi denemek için bu zamanlarda bol soru sorarlar. üst üste sorularda dikkat cevaba değil, cevabın hızınadır. 1 saniye düşünüp verilen yanlış cevap, 3 saniye düşünüp verilen doğru cevaptan daha çok güven verir.

biraz değişikler işte. taktik uygulanmazsa kolay ulaşılabilir oluyorsun. bu da heyecanı yitirmeye sebep oluyor. hep diri olucaksın hep.

25 temmuz 2016 16:01 25 temmuz 2016 16:02