yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (16)
  • medya (2)

  1. bir iç çamaşırı delisi olarak bunun da dantellilerine bayıldığım çamaşır çeşidi. pamuklu olanlar her zaman daha rahattır. pamuklu etrafı dantelli olanlar tercihimdir. sütyenle beraber takım olarak giymeyi seviyorum. pantolonlarda belli olanlardan nefret ediyorum, bunun için çıkarılmış dikişsiz modeller çekmecemde olmazsa olmazlardan. beyaz giymeyi tercih etmediğim için beyaz pantolonlarda belli olmasın diye de bir iki tane beyaz çamaşır bulundururum.

  28 ekim 2015 15:17

  2. Ben küçükken anneannem her pazara çıkışta üçer beşer alırdı bana ve anneme. Bir ara artık çekmecelerde yer kalmayınca annem "yeter alma artık" dediydi de anneannem çok içerleyip "aaa kızım don artmaz" diye felsefi bir laf ettiydi. O zaman güldük geçtik tabii. Ta ki gerçekten gün gelip de giymeye don bulamadığımız ana kadar. Meğer anneannem nasılsa alıp getiriyor diye biz hayatımızdan bu güzide iç çamaşırımızı çıkarmışız. Olanlar eskimiş, atılmış, yerine yenileri konmamış. Sonra tabii el öptük özür diledik ve büyük sözü dinledik.

  Artık anneannem pazara çıkamıyor çok yaşlandı. Bu konuda bana el verdi. Marks and spencer indirime girdikçe paket paket alıp yığıyorum eve. Ne demişler: don artmaz.

  28 ekim 2015 15:28

  3. şu yok denecek kadar küçük ve tatlış olanları gördüğüm zaman almadan duramadığım iç çamaşırlarıdır. külotlar kalp ben <3

  28 ekim 2015 22:01


  4. La Senza'dan her yıl indirimde doldurun arkadaşlar sepetinizi. Çoook kalitelileer:)

  29 ekim 2015 19:38

  5. hipster ile boyshorts modelleri arasında bir modelinden yaklaşık 30 tane sahip olduğum şey. çünkü diğerlerinin izinden nefret ediyorum ve g-string de her gün giyilmiyor. peki bu hipster-boyshorts olanın penye ve görece sağlıklı olduğunu düşündüğüm modelini nerede buldum: (gbkz: kipa). o da satılmış mı gidiyormuş mu ne????

  şu an kara kara nereden don alacağımı düşünmekteyim.

  2 ağustos 2016 14:46

  6. “Don” kelimesinin elitistik adı. Müthiş bi kelime ya. Şu asalete bak. Don... ahajaj :d

  Her neyse...

  Benim için 3’e ayrılmış iç çamaşırı çeşididir:

  1-günlük donlarım (gizlinot: %100 pamuk olmasına çok dikkat ediyorum ) (gizlinot: sevimli veya dantelli olmalarına da bayılıyorum. Ama danteli de abartılı olmayanları seviyorum. Günlük kullanıma uygun olmalı )

  2-regl donlarım (gizlinot: bimi tek geçerim. Bi ara bulamıyordum hiçbir yerde. Artık önüme gelen bime girip don alıp çıkmaya başladım. Baya bol miktarda var stok yaptım resmen. Arada günlük de giyiyorum. Kışın totişim üşümüyor. )

  3-sevişken donlarım (gizlinot: ahahhsj :d ) (gizlinot: kıçta çok kalmadığı için pamuklu olmasının önemli olmadığı, dantelli ve seksi olan modellerinin her türlüsünü kabul ettiğim, g string modellerine ölüp bittiğim donlarım )

  (gizlinot: yukarıdaki girdideki süslünün anneannesine hayran oldum. Allah uzun ömürler versin inşallah. Ben de ileride torun tombalak sahibi olursam dantelli mantelli alırım artık çocumlara :d )

  6 kasım 2017 22:32

  7. Dantelsiz olan yüksek belli pamukluları kapsayan regl donlarının diğer bir adıdır benim için. dantelli olan yani günlük giydiklerimi de iç çamaşırı diye isimlendirdiğimden pek de kullanmadığım kelime. 

  Zamanında Ann Summers olanından iki adedine 32£ yatırmışlığım vardır.

  Benimki de öyle bir fetiş napıyım durduramıyorum kendimi.

  18 aralık 2017 09:54


  8. Bir sürü alıp asla sağlam olanını bulamadığım şeydir kendileri. 40 derecede yıkamama rağmen yırtılıyor, soluyor bu da beni üzüyor. Günlük olarak pamuklu ve rahat olanlar tercihim.

  8 mart 2021 23:46

  9. Kelimeyi görünce aklıma yeğenimin "ben büyüyünce külot olucam" demesi geldi (gizlinot: Ahshshshs) Pilot olmak isteyen arkadaşından duyup biraz yanlış anlamışta..

  Neyse bu minik anımdan sonra konuya geleyim;

  Kategorilere ayrılmıştır benimkiler de. Günlük giymeyi sevdiklerim, regl dönemi giydiklerim, özel gün ve ultra özellerrr 

  9 mart 2021 01:02 9 mart 2021 01:52

  10. şu sıralar regl döneminde kullanmalık olanlarını bulamakta zorlandığım şeydir. bu külot üreticileri her kimler ise yahu hiç demiyorlar mı pedlerin kalıpları hemen hemen standart ona göre de ağ yapalım regl döneminde kullanmalık don da üretelim. yok hep kocaman ağ yapıyorlar pedlerin kanatları üst kısmında kalıyor. hepimiz tampon kullanamıyoruz sayın yetkililer ped kullanmak zorunda olanlar da var canım aaa...

  9 mart 2021 02:28