yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • oylar (2)
  • medya (2)

  1. lorealin büyük umutlarla aldığım toniği. cilt kusursuzlaştırıcı özelliği olduğu iddia ediliyor. bende normal ve karma ciltler için olanı var. çok hevesle düzenli kullandım ama şişenin yarısında çıktım. yağlanma yaptı çünkü. yapış yapış oldu cildim, bir faydasını da göremedim. pembe dışlı olan -hassas ciltler için- daha etkiliymiş ama denemeyeceğim. toniklerin pek fazla işe yarayacağını düşünmüyorum artık. bık-dım.

  11 ağustos 2014 14:35

  2. ben normal\karma ciltler için olanını kullandım.kokusu çok hoş.onun dışında pek bir numarası yok vaadettiği şeyleri ben göremedim.yapış yapış bir his de bırakıyor ben çok sevemedim.sıradan bir toniktir indirimde alınabilir

  12 eylül 2014 17:45

  3. hassas ciltler için olanını kullanıyorum yapış yapış bir his veriyor ama temizlemesi iyi. ama tabii ki cilt düzgünleştirici bir etkisi yok.

  2 kasım 2015 19:58

  4. 3-4 gün önce alıp kullanmaya başladım biraz yoğun bir yapısı var. 5-10 dakika sonra yüzümü yıkayıp ardından skin perfection serum uyguluyorum. Onu da aynı günde aldım. Şimdilik memnunum kendilerinden.

  Ha yıkamak gerekli mi bilmiyorum ama yapışkan bir his oluyor onun üstüne ne serum ne de nemlendirici süremem gibi geliyor.

  2 kasım 2015 21:50 ed.16 kasım 2015 22:49

  5. Ben bu tarz ürünlerin vaatlerine açıkçası pek inan(a)mıyorum. Bu ve bunun gibi birçok ürünün vaatleri sadece vaat olarak kalıyor kanımca. Neyse.

  Toniğe gelirsek, yüz temizleyicimi kullandıktan hemen sonra kullanıyorum. Cildimin tazelendiğini hissediyorum fakat sadece anlık bir durum olarak kalıyor. Verdiği his ve kokusu epey hoş (kokusu için kullanıyorum sanırım daha çok). Diğer vaatleri ise dediğim gibi sadece vaat. :(

  11 ağustos 2016 03:18 11 ağustos 2016 03:20

  6. Yarısına geldiğimde ancak beni sivilceye boğduğunu anladığım(gizlinot: aynı anda 2 krem ve yüz yıkama jeli kullanmaya başladım yüzümde hangisinin sivilce yaptığını anlayamadım, sivilceleri regl vs diğer etkenlere bağladım), yapış yapış bi his bırakan ürün. Evede çalışan mutlaka kullanmam gerektiğini söyleyerek aldırdı, bunu ve kardeşi yüz kremini ikisinden de nefret ettim.

  Ayrıca gözümde alerjik rahatsız edici bi etki yaptı. Göz çevreme tabi ki sürmedim ama bu ve krem o kadar parfümlü ki yanağıma, alnıma uyguladığımda bile gözlerim yandı. Süslülerim biliyorum çok zor ama ürünü "(gbkz: süslülerin tester merakı)" diye suçlayanlara inat test etmeden almayın. Sizin de cildiniz veya gözleriniz tepki verebilir.

  29 kasım 2016 20:35

  7. şişenin yarısındayken gözeneklerimin küçüldüğünü fark ettiğim tonik. kimse bundan bahsetmemiş acaba bir tek bende mi böyle bir etki yaptı bilmiyorum.

  karma bi cildim var özellikle t bölgem yağlı. bu ürünü ilk kullandığım zamanlarda fark etmedim ama yarısından sonra kesinlikle yağlandırdığını düşünüyorum. açıkçası ben gözeneklerimi küçülttüğü için kullanıyordum bitince yenilemedim ve bunun turuncu rengi olanı aldım. fakat o da yüzümde alerji yaptı. halbuki alerjik bir cilde sahip değilim.

  gratis indiriminde tekrar şans vermek için ikinci şişesini aldım.

  kokusu resmen alkol. içeriğinde paraben bulundurmaması gayet iyi ama alkollü. alırken bunu göz önünde bulundurmanız gerekecek. ben şu aralar t bölgeme neutrogena sürüp geri kalan yüzüme bunu kullanıyorum. yağlandırma sorununu böylece aşmış oldum swh.

  öyle mükemmel bir ürün değil bence indirimdeyken alın bir deneyin.

  28 aralık 2016 13:32

  8. normal ve karma ciltler için olanı başucumdan eksik etmiyorum, sabah-akşam kullanmama rağmen her seferinde cildimin yağdan ve kirden arındığını hissediyorum, düzenli kullanımla gözenekleri toparlıyor. her kullanım sonrası cildi ipek gibi bırakıyor.

  8 ocak 2017 01:30

  9. benim için tek artısı makyajı çıkarmak için yüzümü tamamen temizledikten sonra bu tonikle hala varsa kalan artıkları temizleyebilmem. onun dışında pek bir özelliğini göremedim. vıcık vıcıklık durumuda bende çabuk geçiyor. bu özelliğini fark etmemiştim birkaç dakikada matlaşıyor bende.

  20 şubat 2017 12:57

  10. Buna yazmadan geçmek istemedim. Cilt düzgünleştirici etkisine birebir şahit oluyorum. Sivilceye meyilli yer yer lekeli bir yüzüm var. Çok tonik kullanmıyorum, genelde unutuyorum ama ne zaman bunu sürsem birkaç gün gerçekten cildim düzgün görünüyor. Ve çevremdeki insanlar da söylüyor düzelmiş diye, artık eminim bundan olduğuna. pek beğeneni çıkmamış sanırım ama ben çok memnunum bittikçe almaya devam edicem

  18 mart 2017 03:46 18 mart 2017 03:46