yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.9
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (92)
  • oylar (37)
  • medya (3)

  1. 1 aydır kullanmakta olduğum 3 farklı kil içeren şampuan. Elseve şampuanlarını genelde sevmem. Ama bunu merak edip satın aldım ve memnun kaldım. Saçlarımın ağırlaşmasıni ve kısa sürede yağlanmasını büyük ölçüde engelliyor. Kötü yanından bahsedeceksek olursam markanın cruelty free olmaması. Ürün hakkında ise olumsuz bir düşüncem oluşmadı.

  13 nisan 2017 17:41

  2. 3M Migrosta görüp merakımdan aldım. Silikonsuz yazmasına kandım sanırım. Henüz yorum yapmak için erken 2-3 kere kullandım. Kokusu çok güzel en güzel özelliği. Fakat kafam kaşınıyor fena halde. Bundan mıdır diye düşünüyorum. Bir de geç yağlanmadı. Aynı her şey. Tek fark duştan çıkınca da saçlarım sönük oluyor. Zaten sönük olduğu için de ekstra sönemiyor. Silikonsuzluk böyle bir şeymiş diyeceğim ama Otacı'nın Meyveli serisinde yağlı saçlar için olanı böyle değil. O da silikonsuz diye biliyorum. Anlam veremedim. Bitince edit gelebilir Ama genelde ilk deneyimlerim hep doğru çıkar benim. Bakalım.

  24 nisan 2017 00:49

  3. Yağlı saçlardan muzdarip olduğumu,burada kaç başlıkta yazdığımı okuyan herkes bilir. Geçen alışveriş yaparken l'orealin bu yeni çıkan şampuanını gördüm.zaten denemediğim şampuan kalmadı diyerek sepete attım. benim gibi über yağlı,gün ortasına gelmeden çabuk yağlanan saçlardan şikayetçi birisine kesinlikle ilaç gibi geldi. Saçlarımı hiç yıkamadığım halde iki güne yakın hiç yağlandırmadan idare etti.şampuanda kil olması gözünüzü korkutmasın.Saç dibinde kalıntı falan bırakmıyor.hatta şampuanla saçımı durularken saçlarımdaki gıcır gıcırlığı hissettim. Ayrıca şampuan l'oreal botanicals gibi jel yapıda değil.kremsi yapıda.saç uçları işlem görmüş ve yıpranmışsa sertleştirmiyor. Şimdilik çok memnunum.eğer kepek gibi bir sorun veya saç dibimde kaşıntı yaparsa bu girdiyi editlerim.

  30 haziran 2017 10:53 30 haziran 2017 10:55


  4. normalde lush ve organix şampuan kullanmama rağmen elimde mutlaka daha uygun fiyatlı bir şampuan bulunduruyorum. çünkü saça yağ sürdüğümde veya saçlarım çok yağlı olduğunda ilk kabasını bu şampuanla alıyorum diğer türlü ziyan oluyormuş gibi geliyor. pahalı şampuanları çabuk bitirmeyi sevmiyorum. neyse asıl şampuana geleyim çok beğendim hem fiyatı uygun hemde çok beğendim. normalde saçlarımı arındırmak için lush'in big şampuanını kullanıyorum ve bu konuda gerçekten çok başarılı. geçen gün özellikle bu şampuanın etkisini anlamak için big kullanmadım sonrasında ve şaşkın kaldım arındırmasını çok başarılı. kesinlikle tavsiye ettiğim şampuan.

  30 haziran 2017 12:16 30 haziran 2017 12:16

  5. saçlarım yazın aşırı yağlandığında arayışlarımı sonlandırmış şampuan. hem kiri yağı güzelce temizliyor hem de saçımı yapıştırmıyor. ben çok sevdim, serinin diğer ürünlerine de bakayım diyorum.

  30 haziran 2017 14:56

  6. Uzun süredir saçlarım çok kötü durumda olduğu için sürekli şampuan arıyordum. Bakım kremleri falan hiç işe yaramadı. Aşırı kuruydular. Bir sefer beş gün bekledim bı gram yağ olmadı. Sonra il değiştirdim şampuan yoktu evde acil almam lazım. Bunu gördüm yeni çıkmış nolcak yani daha saçıma dedim aldım.

  Üçüncü yikayisim oldu.ya buranın suyundan ya bu sampuandan.saclarim yumuşacık oldu düzeliyorlar. Çok garip her an bu yumuşaklık canlılık gider diye tirsiyorum. Büyük ihtimalle şampuanın etkisidir. Saçım kuru olmasına rağmen işe yaramasi ilginç.

  Arayışta olana tavsiye ederim.

  24 eylül 2017 16:05

  7. Normalde hem zararlı bir içerik olduğu hem de saçıma iyi gelmediği için sodium laureth sulphate'lı şampuanlar kullanmıyordum ama bu zaten halihazırda alacağım maskesinin yanında bedavaydı, dedim alayım madem (çünkü bedeve nsjnsn).

  Ben bayaa şaşırdım ya. Saçımın yağlanmasını bir gün geciktirdi, hacim verdi ama yıpranık boy ve uçlarını kurutmadı, ki bu benim yağlı saç şampuanlarında hep başıma gelir. Saç kremi kullanıyorum bu arada tabii, organix coconut water. Onu da tavsiye ederim.

  Neyse TL dr; saçım geç yağlanıyor, hacimli, yumuş. Ucuz da bu şampuan. Alırım artık hep.

  15 ekim 2017 21:18 15 ekim 2017 21:20


  8. 2-3 haftadır kullanıyorum normalde 2 günün sonunda yağlanan saçlarım var bu şampuanı kullanmaya başladım ilk zamanlar saçlarım yumuşacık kolay taranıyor herşey çok güzel ama şuan saç uçlarımda kırık yanık olmadığı halde uçları sert olmaya başladı 1 günün sonunda yağlanmaya başladı neden böyle oldu anlamadım bi süre kullanmayı bırakıcam bakalım nasıl olcak yine editlemeye çalışırım bi değişiklik olursa.

  27 ekim 2017 10:37

  9. Buraya şampuanı beğendiğim bi girdi yazmıştım ama benim de son günlerde saçımı her gün yağlandırmaya başladı. Almayın çöp.

  27 ekim 2017 17:04

  10. Bloggerlerın/vloggerların her dediğini dinlemeyin. Şampuanlar, nemlendiriciler, yüz temizleme ürünleri çok kişiseldir.

  27 ekim 2017 21:18