yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (83)
  • oylar (48)
  • medya (2)

  1. Beleşçi blogger ve vlogger tayfanın gizli gizli reklamını yapmayı görev edinip instagramı işgal etmelerine neden olan köpüksüz şampuan. aynı kişiler Şimdi de storylerinde pr gönderisi elseve kutusunu gösterip şampuan görmemiş gibi davranıyorlar.

  (link: https://www.suslusozluk.com/k%C3%B6p%C3%BCks%C3%BCz-%C5%9Fampuan?i=697046 tahmin etmiştim) ama bu kadarını da tahmin etmemiştim.

  üründen 15 pompa alıp, saç diplerinden saç uçlarına kadar uygulayıp 1 dakika bekledikten sonra yıkamak yeterli oluyormuş. cazip gelen kısımları sülfat içermemesi ve colour protect şampuanın boyalı saçlardaki matlığa ve kuruluğa çare olacağını vaadetmesi oldu.

  edit : boyalı/bakıma ihtiyaç duyan saçlar için uygun olan color-vive şampuanı denedim. kullanma talimatlarına uygun şekilde kullandım, saçlarımı yumuşattı, saç uçlarımdaki yıpranmayı daha az görünür hale getirdi fakat gün içerisinde saçlarımı ağırlaştırıp yapıştırdı. uyuyup uyandıktan sonra normal/kuru bir saç derisine sahip olduğum halde saçlarım iyice sönmüş ve kafama yapışmış haldeydi, saç diplerime kuru şampuan uygulayıp hacim kazandırmak istedim fakat uçları çok sönük kaldı ve kuru şampuanı zamk gibi saç diplerime yapıştırdı, boyamadan kaynaklanan matlığa bir etkisi olmadı. çok çok kuru, elektriklenen ve kabaran saçlar için uygun olduğunu düşünüyorum.

  16 ocak 2018 02:45 15 şubat 2018 03:34

  2. Köpük saçlar için kötü olabilir evet bunda hem fikiriz ancak bu şampuan olmamış, daha çok saç kremi olmuş. Aslında normal şampuanlardan/saç kreminden hiç bir farkı yok, sadece köpüksüz o kadar saçları da idare eder temizliyor ancak psikolojik olarak sürekli 'temizlenmedi mi ya?' diye düşünmeye itiyor. (yağlı saçlılar için durum farklı olabilir.) Kısaca hiç bir artısını göremedim, gayet normal market şampuanları gibiydi. Tek artısı 3'ü 1 arada olması ve banyo vaktini oldukça azaltması olabilir.

  23 ocak 2018 15:10

  5

  3. Köpüksüz ve kalendula özü içeren formülü sayesinde yıpranmış saçları tek adımda çözümlemeyi vadediyor. Şampuan, bakım kremi ve yoğun bakımı aynı anda yapıyor. Kullanımı; saçların yoğunluğuna göre 10-15 pompa sıkılarak ıslak saça diplarıne uçlarına uygulayıp daha sonra masaj yapıyorsunuz ve 3 dk bekletiyorsunuz. Bekleme süresi geçtikten sonra bol suyla duruluyorsunuz.

  Bana denebunu.com tarafından gönderildi. şu ana kadar 4 kere kullandım. Saçlarım kuru ve yıpranmış olduğu için benim saçlarıma iyi geldi. Bu ürünü kullanırken saç kremi kullanmadım. Zaten bu ürünü kullanırken saç kremi kullanmanıza gerek kalmıyor. Banyodan sonra yumuşaklık hissi, tarama kolaylığı ve saçlarım kuruduktan sonra rahat şekil alması istediğim şekildeydi. Benim saçlarım kuru olduğu için bana iyi geldi eğer saçlarınız yağlı veya yağlanmaya müsaitse saçlarınızı hızlı yağlanmasına sebep olabilir, bıraktığı his hoşunuza gitmeyebilir.

  Ürünün dezavantajına gelirsek üründen her yıkamada 10-15 pompa almanız gerekiyor, diğer şampuanlarda 2 -3 pompa kullandığımızı kıyaslarsak diğer şampuanlardan daha hızlı bitecektir.

  Genel olarak ben ürünü beğendim. kokusu çok güzel ve kalıcı. Yıkama sonrası saçlarım yumuşaktı.

  26 ocak 2018 22:18 2 mart 2018 14:01


  4. Öncelikle saçlarım normal, yağlanma süresi 2-3 gün, ince telli ve dalgalı.

  6 mucizevi yağ çeşidini henüz 3 kere kullandım. İlk 2 kullanışımda talimatlara uydum 15 pompa kadar kullandım, memnun kaldım gibi. Saçlarımda ağırlaşma, erken yağlanma gibi bir sıkıntı yaşamadım. İlk yıkamada biraz fazla döküldü ama sanki. İlk gözüme çarpan olumlu tarafı saçlarıma ekstra parlaklık vermesi ve kokusunun kalıcılığı oldu. Olumsuz tarafı arındırmak biraz zor, o kadar fazla durulayınca acaba sadece suyla bu kadar yıkasam yine temizlenir mi diye bi düşünmedim değil.

  Üçüncü yıkamada temiz saçlarımı kokusu değişsin diye yıkadığım için 15 pompa kullanmadım ve yanlış yapmışım sanırım çünkü ertesi günün ortasında saçlarım ağırlaştı ve yağlanmaya başladı. Az ürün daha çabuk arınıyor ama temizleme konusunda başarısız.

  5 şubat 2018 23:54

  5. reklamından bıktığımız,içi kimyasal dolu şampuanımsı. benzer ürün arayanlara yves rocherin köpürmeyen şampuanını öneriyorum. denedim hem arındırıyor hem de temiz içerikli.

  6 şubat 2018 22:21

  6. öncelikle bu ürünü almamın temel sebebi şampuan saç kreminin aynı kutuda birleşmiş olmasıydı,biraz da merak, bi kaç sefer kullandım saçları yumuşacık yaptığını ve güzel koktuğunu söyleyebilirim. kötü yanı köpüklenmediğinden temizlik hissini sağlayamaması sanırım

  6 şubat 2018 22:52

  7. Geçtiğimiz ay denebunu kutumdan çıkmıştı ve gelir gelmez büyük bir hevesle, üzerinde yazan talimatlara uygun olarak (yaklaşık 15 pompa) kullandım ancak bence bu rakam kesinlikle çok abartı. Görece uzun saçlara sahibim ancak yine de 6-7 pompa yeterli geliyor eğer siz de kullanırsanız aklınızda bulunsun.

  Gelelim ürün yorumuna, ben kesinlikle bu ürünü para verip almazdım çünkü normal bir şampuan olarak değerlendirip saç diplerine sürdüğünüzde kullandığınız ürünün saçlarınızı temizlemesini beklersiniz bu ürün hem temizlik hissi vermiyor hem de aşırı saç dökülmesi yapıyor. Ben elimdeki ürün bitsin diye saç kremi niyetine saç uçlarıma sürerek kullanmaya devam edeceğim ancak sizlere tavsiye etmiyorum. 

  10 şubat 2018 21:50


  1

  8. Hemen hemen her şampuanla anlaşabilen saçlarım bu şampuanla iyice sönük ve cansız hale geldi sanki saç kremiyle yıkanmış gibi. Kesinlikle önermiyorum. Asla bir low shampoo değil bildiğimiz şampuanın bolca saç kremi eklenmiş hali kendisi. Gerçek low shampoo arayanlar Yves Rocher'a bakabilir .

  17 şubat 2018 19:47

  9. Kokusunu çok sevdiğim için denemek istedim ama hiç memnun kalmadım.Saçlarıma verdiği etki çok kötüydü.Kuru kıvırcık saçlarım kafa derime yapıştı sanki.15 pompa sıktığımda saçımdan arınmadı daha az sıktığımda ise temizlik hissini hiç alamadım.Yarısında çöpe attım elseve ürünleri başarılı aslında ama bu kez olmamış.

  23 şubat 2018 14:07

  10. Ne kadar yıkarsanız yıkayın sonrasında saçlarınızı yağlı hissediyorsunuz ve başka ürünle yıkamak istiyorsunuz.

  23 şubat 2018 14:26