yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • oylar (4)
  • medya (0)

  1. süslü sözlük çekilişinden kazandığım şampuan.

  saçımda oldum olası dökülme problemi mevcut. ama hiç bir zaman elle tutulur bi sonuç alamadığımdan bu dertten oldukça muzdariptim. Kerastase'ın bu şampuanını kazandığımda hemen denemeye başladım.

  Öncelikli vaatleri:

  Saçı kökten uyararak canlandırmayı, ince telli saçların saç yoğunluğu korumayı, saç oluşumunu hızlandırmak için saç derisini uyarmayı ve saçı dolgunlaştırmayı vaad ediyor.

  Şampuan 250 ml'lik bi ambalajda geliyor. İnci beyazı kremsi bir şampuan. İlk kullanımdan itibaren saçlarımı yumuşacık yaptı ve gerçekten nemlendirip beslediğini hissettim. Bu yüzden şampuanı çok sevdim. Ayrıca kullandıkça saç tellerimi kalınlaştırdı ve dolgunlaştırdı gibi ama şampuan sonrası ek olarak kullandığım ürünlerin de buna etkisi olabilir bu yüzden bu konuda net bir yorum yapamayacağım.

  Asıl önemli kısma gelirsek, saç dökülmesi konusunda tamamen bir faydası olmadı. Stresli bir dönemden geçtiğim zamanda kullandığımdan mıdır nedir saç dökülmemi aman aman azaltmadı, kesinlikle işe yaradı ve yeni saçlarım çıkıyor da diyemem. Ama saç dökülmemi hafifletti diyebilirim.

  Şampuanı tekrar alır mıyım? Saçlarımdaki nemlilik ve yumuşaklık hissini çok çok sevdim ama fiyatı oldukça pahalı, denemeyi düşündüğüm başka şampuanlar da var, onlara yönelmeyi düşünüyorum.

  ukte: (yazar: nitiell )

  9 haziran 2016 11:26

  2. saçımda dökülmenin olmadığı bir dönemde kullandığım için dökülmeye faydasından emin değilim fakat saçlarımın güçlenip kalınlaştığını hissettim.ancak ilaç kokusuna benzer bir kokusu var ki beni rahatsız etti.bunun dışında ekstra parlaklık, yumuşama ya da hacim gibi bir etkisi gördüğümü söyleyemeyeceğim .o fiyata tekrar almak isteyeceğim bir ürün olmadı maalesef.

  28 haziran 2016 11:53

  3. düzenli kullanıma rağmen bende etkisini göremediğim yoğunlaştırıcı şampuan.

  saçlarım ince telli, kuru ve yıpranmış, dökülme sorunumda zaman zaman azalsa da hep var.

  şampuan saç dökülmeme bir etki etmedi ancak bu ürünün temel özelliğinin ince telli saçlara daha yoğun ve hacimli görüntü vermesi olduğunu düşünüyorum, saç yoğunlaştırıcı bir şampuan o nedenle direk dökülme karşıtı olduğunu söyleyemem.

  ancak gelelim benim ince telli saçlarıma da pek etki etmedi, yoğunlaştırmadan ziyade hacimde kazandırmadı. temizleme işlemini ise her şampuan gibi iyi yerine getiriyor.

  saç dipleri kuru olanların kullanmasını pek tavsiye etmem çünkü daha da kurutup kepek yapabiliyor. bain densite serisi çok fazla ürüne sahip ve saç yoğunlaştırma işleminin aşırı yıpranmış saçlarda tek başına şampuanla olabileceğini zannetmiyorum.

  benim tekrar alacağım bir ürün olmaz ancak ürünü merak edenlerin seriden bir ürünle beraber tamamlayarak kullanmasını öneririm, destekleyici ürünle etkisi anlaşılabilir.

  26 temmuz 2016 16:18 26 temmuz 2016 16:18


  4

  4. Bu şampuanı kullandım. Eğer tüpü ile kullanırsanız çok iyi. Ama tek kullanım ile saçım ipekten daha hafif oluyor.

  15 ağustos 2018 13:05

  5. son iki yıldır mevsim geçişlerinde kullandığım şampuan. öncelikle saçım ince telli ve dipleri çabuk yağlanırken uçları kuruyan cinsten. ince telli saçları olanlar beni çok iyi anlarlar, sabah yıkadığınız saç öğleden sonra söner ve saç derisine yapışır. bu nedenle özellikle mevsim geçişlerinde dökülmelerin arttığı zaman kullanıyorum ki saçımı oldukça yoğun hale getiriyor. ben beraberinde aynı serinin saç kremini de kullanıyorum ve bu dönemlerde genelde saçımın yoğun göründüğüne dair dönütler alıyorum. saç çıkarma beklentisi ile kullanmamak gerekli, çünkü ben 4. kutuyu bitirmek üzereyim bu konuda ilerleme görmedim.

  21 mayıs 2019 12:54

  5

  6. yıllardır birçok farklı şampuan denedim, ince telli ve çabuk yağlanan saçlar için en ideali bu diye düşünüyorum.

  21 ekim 2019 14:38

  2

  7. Süslü sözlük çekilişinden kazanmıştım.

  Çok fazla kullanamadım çünkü saçlarımı keçe gibi yaptı ve hatırladığım kadarıyla normalden fazla dökülme oldu. Kokusu ise ilaç gibi, berbat bir kokuydu. Bunun sağladığı etkileri daha ucuz, doğal içerikli bir şampuanla da gayet alabilirsiniz. Şayet parasına değecek bir ürün olduğunu düşünmüyorum.Çekilişten kazanmış olmasam kesinlikle para verip almam, bende olduğu sıralar 60-80 tl arası bir fiyatı vardı. Vasat.

  21 ekim 2019 22:09 21 ekim 2019 22:10


  8. alıp 1 ay kullanıldığım fakat pek bir etkisini görmediğim şampuan. dökülmemin alıp başını gittiği günlerde keşfedip içinde sülfat olmasına dikkat etmeden direk duş rafımda buldum bu şampuanı. şampuan bereketli bir yıkama gerekli oluyor. elinize küçük bir miktar alıp ovuşturarak (ki her şampuanın kullanımı böyle olmalı) parmaklarınızla saç derinize masaj yaparsanız hem tek bir yıkamada temizlenmiş hem de pahalı sampuaninizdan çok harcamamis olursunuz. etkisine gelince zaten sulfat

  i̇çerdiği için belli bir kullanımdan sonra saç diplerinizdeki kuruluğu farkedersiniz. i̇yi bir saç kremiyle kullanmanız verdiği zararı azaltacaktır.

  Verdiği etki tartışılır benim ne saç dökülmememe ne de parlaklığına iyi gelmedi ne yazık ki. Yani bitince birdaha almayacağım bir ürün

  23 ocak 2021 15:22