girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • medya (0)

1. Çok çabuk bitiyor ve sanki saçtaki kayganlığı yani o ipeksiliği yok ediyor sadece kabarmasını ve elektriklenmesi önlüyor mutlaka yanında yumuşatıcı bi saç bakım ürünü öneririm

17 eylül 2017 00:29

2. Duşta saç kremi kullanmanın hem zaman hem de su israfı olduğunu düşünen biriyim. bu sebeple her duş sonrası nemli saçıma durulanmayan Tarzda ürünler kullanıyorum. Bu ürünü de carrefour'dan indirimli olarak 10 liraya almıştım. Sadece saç uçlarıma kullanmama rağmen saçlarımı yağlandırdı, ağırlaştırdı ve yapış yapış yaptı.  Kesinlike tavsiye etmiyorum. 

 

Ukteyi veren(yazar: Vanilyafalan) 

24 nisan 15:48

3. Çift fazlı ve sprey formlu sıvı saç bakım kremi. 

Kullanım amacım saçımı daha kolay tarayabilmek o yüzden çok fazla bir beklentiye girmeden aldım.kokusu çok hoş, kolayca taranıyor saçlarım ve parlaklık katıyor.en önemlisi saçta gliss gibi ağırlık yapmıyor ve yağlandırmıyor.kırık uçları onarma gibi bir etkisini henüz gözlemlemedim.

25 ağustos 20:32


4. Mucizevi yağ kalmadığı için satıcının önerisiyle almıştım.Duştan sonra kolay taramaya yardımcı olması amacıyla kullandım başka hiçbir beklentim yoktu.Saç kremi kullanmadığım için saçlarım çok karışıktır,zor açılır.Bu ürünün neredeyse yarısını saçıma boca etmem gerekiyordu saçımı kolay açmak için.Su gibi bir ürün ve aşırı bereketsiz.Koku kalıcılığı ortalama.Benim saçım zaten kuru olduğu için yağlandırıp ağırlaştırmadı.Biraz elektiriklenmesini aldı o kadar.Çok kuru,kabaran,elektiriklenen saçlarınız varsa seveceğinizi sanmam.Yağlı saçlar sevebilir belki.

Ürün 200 ml ve fiyatı 20 liraya yakın.

25 ağustos 21:31

5. Saçlarım çok dolaşır. İnce telli adamı gıcık eden cinsten bi dolaşma. Şampuan artı krem ve tarama ardından havlu ile kurulama sonrasında bile tekrar dolaşıyo. Uzun süre gliss ‘inkileri kullanmıştım ama kaliteyi bozdular gibi geliyor. Tekrar almıyorum. Mucizevi yağ ve türevlerini de denedim. Ihıh olmadı. saçımın dolaşıklığını rahatça açan tek şey bu ürün! Bir iki fısla tarak kayıyor saçımda. Bir de bu ürünün güzelliği saça kuruyken sıkınca sertleştirmemesi! O yüzden devam... loreal hiç sevmediğim bi marka ama bunu çok sevdim napayım:(

25 ağustos 22:26