yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  0.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • oylar (0)
  • medya (1)

  1. Güneş görmeyen saçlar için üretilmiş bir şampuan, elbette herkes kullanmasın gibi bir zorunluluk yok. Röfleli, ince, zayıf, yıpranmış, sadece ısıyla şekil bulup dolgunlaşabilen saçlarım var. Ben Kuru saçlar için olanını kullandım. Oldukça da memnun kaldım. Temiz içerik, yerli üretim, uygun fiyat. Beklentilerimi karşıladı. Saçlara ışıltı verdiği, kolay tarama ve şekil verme imkanı sağladığı doğru. 5 bitki ve 5 mineral içeriyormuş, kuru boyalı, normal ve yağlı saçlar için olan çeşidi var. Yağlı saçlar olanını da arkadaşım satın almıştı. Saçlarının daha geç yağlandığını, 3 günde bile ağırlaşmadığını temiz hissettiğini söylüyor. Gratis, Watsons, Rossmanlarda satılıyor. Paraben, SLS, SLES, parafin gibi zararlı maddeleri içermiyormuş. Tuzsuz şampuan arayanlara güzel bir seçenek olmuş.

  16 eylül 2015 15:38 ed.16 eylül 2015 19:22

  2. yağlı saçlar için olanını kullandığım şampuan. gayet güzel saçlarımı yumuşacık yapıyor. 2. şişemi bitirmek üzereyim ve kullanmaya devam etmeyi düşünüyorum. senelerce yağlı saçlıyım diye cleardan head and shoulderstan başka şampuan kullanmayan bana çok güzel bir seçenek oldu. hem de temiz içerikli.

  1 kasım 2015 20:23

  3. Bu şampuan güneş görmeyen saçlar için üretilmiş ben başörtüsü kullanmıyorum fakat içerdiği vitaminler nedeniyle merak edip kullanmaya başladım. Çok kuru mat ve kalın telli olan saçlarımı yumuşacık yaptı. Bir şişe bitirdim memnun kaldım. İkinci şişemi gratis'ten aldım zira indirime girmişti.

  7 aralık 2015 12:01 3 ocak 2016 20:13


  4. Basi acik biri olarak da kullanabileceginiz, icinde paraben ve sulfat bulunmayan gramaj olarak buyuk ancak fiyat olarak makul olan sampuan. Terranova Cosmetics adi altinda yeni kurulan bir firmanin, biricik markasi. Üretim Hunca nin Tekirdag Fabrika tesisinde yapiliyor. La soleil da tam bir akil fikir ürünü! Neden derseniz, Turkiye'de basi kapali kadin nufusunun %60 oldugunu dusunursek ; hedef kitlenin hic de azimsanmayacak oldugunu gorebilirsiniz. Buna ek olarak kis aylarinda bere altinda kalan veya gunes yuzu gormeyen saclara da hitap etmesi, bir sampuanla yetinmeyen biz suslulerin ilk denemede pisman olmayacagi Turden bir sampuan. yalnız çabuk yağlandırdığını da eklemeliyim.

  10 aralık 2015 23:30 11 aralık 2015 10:09

  5. Uygun fiyatina ve temiz icerigine aldanip stokladim. Mecburen kullaniyorum ama ciddi kepek problemim var. hic memnun degilim sac derim hava almiyormus gibime geliyor ama dokulmem yok.

  10 aralık 2015 23:34 11 aralık 2015 00:11

  6. saçları yumuşacık yapan ancak normalden daha çabuk yağlandıran şampuan.

  11 aralık 2015 00:47

  7. saçlarım yağlı olmasına rağmen normal saçlar için olanını aldığım ve ilk kullanımda aşık olduğum şampuan. saçlarımı akşamdan yıkayıp kurutup yattığım için (gizlinot: lanet olsun günde 4 saati trafikte geçirmek) sabaha kadar hemen yağlanan ağır saçlarla kalkardım, onu da geçtim hacmi rüyamda bile göremiyorum tahmin edersiniz ki. işte ilk kullanımımda ertesi güne bile kalan bir hacim görmüş ve dumurdan dumura koşmuş idim. ne yazık ki bu aşk kısa sürdü, ilk iki günden sonra saç yapım eski haline dönmeye başladı. ama yine de eskiden blendax kullandığımdaki çabuk yağlanma ve saçların öğlene kalmadan kafaya yapışma durumunu yaşatmadığı için hala bebeğimdir le soleil. (gizlinot: kalp ) yağlı saçları olanlara tavsiyem bir de normal saçlar için olanını denemeleridir.

  1 şişeyi bitirdikten sonra gelen düzenleme: maalesef şampuandan ve o hacimden vazgeçmek zorunda kaldım. Çünkü artık saç derimde inanılmaz kaşıntı ve döküntüler baş göstermişti özellikle saç çizgimden iki parmak içerisine kadar boydan boya saç derim tamamiyle pul pul dökülüyordu. Eğer bu şampuanı kullandıktan sonra sizde de bu belirtiler varsa şüphelebilirsiniz.

  30 nisan 2016 00:30 22 mayıs 2016 19:32


  8. burada okuduğum girdilere göre bu şampuanı kullanıp kaşıntı problemi yaşayanlar olmuş. ben değil de annem kullanıyordu bu şampuanı. aynı şekilde o da kaşıntı yaptığını söylüyordu. kullanmadı zaten sonra canı çok tatlıdır zora gelemez :d

  30 aralık 2016 16:22

  9. abartmıyorum saçıma ilk kez sürüp köpürttüğüm an hissettim saçlarıma çok iyi geleceğini. saçlarımı dolgunlaştırdı, yumuşacık yaptı ve parlattı. saçlarım keçe gibi ve ince tellidir.

  yarım sene beni görmeyen akrabalarımla karşılaştığımda saçlarımın nasıl böyle güzelleştiğini sordular. bende kaşıntı problemi yapmadı. hediye gelen şampuanlarım, kremlerim bitince yeniden buna döneceğim. saç kremi gerektirmemesini de ayrıca seviyorum.

  gratis'te seyahat boyu satılıyor. (gizlinot: 2 küsur bir şey) kaşıntı problemiyle karşılaşıp karşılaşmayacağınızı anlamak için ilk önce seyahat boyunu alıp denemenizi tavsiye ederim.

  30 aralık 2016 21:39

  10. Bir gün ankara beysukentte bir markette şampuan raflarının önündeyken yine alışveriş yapmakta olan bir adam yanımda birden bana bu şampuanın ne kadar iyi olduğundan sadece kapalılar için değil herkesin bu şampuandan yararlanabileceğinden, içeriğinden, özelliğinden falan bahsetmeye başladı. Tabii ben ne olduğunu anlayamadım yanımdaki kişi market görevlisi de olmadığından. Sürekli, evet hı hı anlıyorum gibi cevaplar verip durdum bir an önce ordan uzaklaşmak istediğim için. Sonra adam bana bu şampuanı çıkaran kişi olduğunu söyledi. Ee iyi güzel anlıyorum amcacığım ama keşke beni darlamasaydın çünkü o sıralar reklamını da televizyonda görüyordum. O zaman alacağım varsa da almadım.

  31 aralık 2016 10:51