sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
3.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (16)
 • oylar (4)
 • medya (3)

1. maybelline'in kaş maskarası. üç rengi var, sarışınlar için, açık kahverengi ve koyu kahverengi şekilnde. ucu yuvarlak dizilmiş sonra hemen incelen bir fırça yapısı var. ucundaki yuvarlak kısım kaşın ince yerlerinde uygulamayı biraz zorlaştırsa da hiç dışarı taşma vs yaşamıyorum. kaşı gayet güzel ve doğal bir şekilde doldurup yerinde tutuyor. tam olması gerektiği gibi bir ürün, ne eksik ne fazla. gidip gimme brow'a 5-6 katı para vermediğime çok memnunum açıkçası. ulaşma şansınız varsa mutlaka deneyin.

22 ocak 2015 15:50 22 ocak 2015 15:50

2. Bi dönem (gbkz: kryolan) "eyebrow forming gel" kullandım. Şeffaf ve kaşları kalıp gibi "yapıştıran" bir jeldi. Kaşların dışına taşırdığınızda ise ortaya çok çirkin, sanki kaşınızın üstünde tutkal varmış gibi bir görüntü çıkıyordu. Bu ürün kryolan gibi yapıştırmıyor, ağırlık hissi vermiyor, kaşları doğal bir şekilde hizaya sokuyor ve gün boyu da o şekilde tutuyor. Renkli oluşundan dolayı da Kaş arasındaki boşlukları dolduruyor. Sonuc; Kaş kalemi ve benzeri ürünlerle doldurulan kaşlardan daha doğal bir görüntü.

Tavsiye olunur efenm ^^

23 ocak 2015 14:30 23 ocak 2015 14:33

3. blonde rengini aldım kaşlarım açık renk olduğundan. kaş aralarını doldurma konusunda gerçekten fazla doğal. bana yeterli gelmedi mesela. boşluklar yine boş kaldı, olan kaşlar belirginleşti.

sabitlenmiş kaş olayını da pek sevmedim ben, kaşlar jölelenmiş gibi sert falan. sırf meraktan aldım. türkiye'de yok diye ve de muadilleri pahallı diye gözümde büyütmüş olabilirim.

21 mart 2015 14:34

4. Gün içinde dağılan kaşlarımı dizginlemek için aldığım renkli kaş jeli. Sürdüğümde kaşlarım ben ürünü çıkarana kadar kıpırdamıyor. Üstüne kaşlarımdaki boşlukları hafif dolduruyor. Elimde wnw şeffaf kaş jeli de var ama o brow drama kadar iyi sabitlemiyor Kaşlarım yine dağılıyor. Keşke Türkiye'ye de gelse.

31 aralık 2015 01:15

5. Gelmis kizlar turkiyeye. Gratisten aldim ben indirimli fiyati 18,75₺'ydi. Simdilik acmadim, acinca yorumlarim ama almak isteyen ve yurtdisindan alip kullanan burda bulamayan varsa diye yazayim dedim.

22 temmuz 2017 18:05

6. türkiyede yokken almanyadan almıştım açık rengini. kaşlarımla rengi birebir ama ürün olarak vasat altında bence. fırçası çok kötü,o genişlemesi falan kullanımda zorluk yaratıyo bence. bir de kısa sürede bitti ürün mü azdı içinde bilmiyorum. kısaca memnun kalmadım.

23 temmuz 2017 00:04

7. Son gratis indiriminden transparan olanını aldım. Kaşlarım çok hızlı uzamasına ve hep oraya buraya dağılmasına rağmen ilk kez bir kaş maskarası kullanıyorum -dolayısıyla diğerleriyle karşılaştıramayacağım. Birkaç saat sonra sildim fakat o süreçte kaşlarımı sabit tuttu. Sanırım indirimde 18₺ gibi bir fiyata düşmüştü. Eğer kaşımı dökmezse bittikçe yenilerim

26 ağustos 2017 23:10

8. Şeffaf versiyonunu kullandım. Yeni bitti. Daha doğrusu yeni kurudu. Asla istediğim gibi sabitlemiyor. Taş geldiğinde kalkan görevi görsün değil amacım ama yalandan kullanmak gibi saçma bence.ucu şeffaf kullandığım için rahatsız etmedi. Ama renkli olsa kullanamam ben. Ayrıca ürün fırçanın düz kısmında birikiyor ve orada ki ürünü asla kullanamazsınız bence. Direkt top gibi olsa bile daha mantıklıymış. daha da almam. 

29 aralık 2017 12:35 29 aralık 2017 12:35

9. şeffaf olanı kullanıyorum bir süredir. ilk aldığımda hiç sevmemiştim ama zamanla sevdim. sanırım kullanmayı becerememişim. ortasındaki top kısmı baya baya bastırarak uyguluyorum. altındaki kaş farını sağa sola bulaştırmıyor ama bende anca öyle kavrıyor kaş tellerini.

benim kaşlarım çok düz ve kalın telli, kaş tarağı ile taradığımda bile kolay şekil almıyorlar hemen aşağıya düşüyorlar. o yüzden bende orta performans sergilediğine göre sizin kaşlarınız normal derecede inat ise çok seversiniz.

yine de uygun fiyatlılar arasında güzel bir alternatif. essence'n kaş maskaralarını çok seviyorum ben ama kaşını memoli saçı gibi sert yapıyorlar o histen hiç hoşlanmıyorum. bunda öyle bir sertleştirme sorunu yok.

bitirince muhtemelen yeni bir şey denerim ama alacak güzel bir şey bulamazsam gene alırım.

20 nisan 2018 23:51

10. Bende dark brown rengi var, kasımı sabitliyor boşlukları da dolduruyor. Kullanırken fırçanın ucuna çok ürün geliyor evet ama ben fazlasını

temizleyip devam ediyorum. Ben akşam çıkarana kadar kaşlarım sabah verdiğim şekilde duruyor, gün içinde bi ağırlık, sertlik falan da hissetmiyorum.

Daha önce kaş maskarası kullanmadığım için karşılaştıramam ama ben memnunum. Bitince başka bir ürün denemeyi düşünüyorum ama yeniden de alabilirim. 

Edit: Noldu bilmiyorum artık hiçbir şekilde kaşlarımı sabitlemiyor, sürüyorum evden çıkarken bakıyorum kaşlarım yine eski halinde. Zaten çıkarırken de döküyor. Hiç memnun değilim. 

5 temmuz 2018 19:55 13 ekim 2018 13:53