yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1054)
  • medya (47)

  1. youtube'da video izlerken denk geldim kanalına. o kadar güzel bir kadın ki uzunca bir süre gözlerine baktım kaldım. açıkçası yeni bir yüze rastladığım için de çok mutlu oldum. sıkılmıştım çünkü hep aynı insanları görmekten. ses tonu da çok güzel bence beni hiç yormadı, çünkü bazı youtuberları izlerken cidden bayılacak gibi oluyorum. henüz çok yeni ama sanırım iyi yerlere gelecek ve daha çok kişiye ulaşacaktır.

  (link: http://www.youtube.com/user/merveozkaynak kanalı için)

  (link: http://instagram.com/mevy instagramı için)

  edit: az önce de linkedin hesabını keşfettim.

  (link: http://tr.linkedin.com/in/merveozkaynak linkedin profili için)

  5 eylül 2014 23:10 5 eylül 2014 23:13

  2. Kendisinden youtubeda bir video izlemeden önce reklam veriliyor da orda haberim oldu. Çok hoş bi kadın gerçekten. Kıyafet işinden çok anlamam o konuda yorum yapamam ama Makyaj tekniklerini biraz daha geliştirmeye ihtiyacı var bence mesela far fırçasına üflemesi, allık/bronzer gibi ürünleri fazlaca kullanması gibi. Video kalitesi güzel, net ve editlenmiş. cektim direk koydum değil. Anlatım tarzı ise video cekmeye ilk baslayan biri için oldukça iyi sadece böyle arada bir dalıyo gibi oluyor sonra tekrar konuşmaya başlıyor. Yazılan yorumlara çok samimi cevaplar veriyor inşallah sonradan kibirlenmez. En en sevdiğiö özelliği ise diğer vloggerların koleksiyonlarındaki/denedikleri ürünlerden farklı ürünleri yorumluyor olması. Herkeste genelde aynı ürün olduğu için aynı ürünleri 100 kişinin ağzından dinlemekten gına gelmişti artık. Nars'ın ten rengi göz kalemi çok güzel durdu mesela onda en kısa zamanda gidip denemek istiyorum. Genel olarak sevdim kendisini başarılarının devamını diliyorum yolu açık olsun inşallah (gizlinot: eşi, model uçak yapmayı çok severmiş çok güzel bir hobi değil mi ya ^_^ )

  5 eylül 2014 23:39

  3. ben de burada gördüm izledim bi kaç videosunu. zaten çok güzel bir kadın ne yapsa yakışır. diksiyonu anlatışı güzel. parfüm videosuna bayıldım çok güzel anlatmış. takip edelim bakalım

  6 eylül 2014 00:48


  4. konseylır (gizlinot: concealer)(gizlinot: kapatıcı demek daha kolay olsa gerek) demesi ile videonun yarısında çıktığım vlogger. (gizlinot: ekşiyi takip edenler bilir)(gizlinot: filmin yarısında çıktım lafı çok geçer)

  ek: türkçe yerine ingilizce terim kullanılması olayına gıcığımdır. hele yanlış telaffuz edilince hiç tahammül edemem.

  6 eylül 2014 01:38 6 eylül 2014 01:41

  5. Çok sevemediğim yeni youtuber.

  Sevemedim çünkü video çekip paylaşmaya değer bilgisi yok gibi. Bana bilmediğim bir şey söylemesini bekledim, söylemedi. Stil kısmı için yorum yapamam, izlemedim. Günlük makyajını beğenemedim, tekniğini de hayli zayıf buldum. Ben de günlük makyajımda teknik kasmıyorum ama bununla ilgili video da çekmiyorum. Demek istediğim bu.

  Onun dışında çok güzel bir kadın. Kocasını kıskandım nerdeyse. Çok sevimli, mütevazi. Tam süslüde yazar olmalık bir hatunmuş.(gizlinot: öyledir belki de)

  Edit: evet ingilizce kelimeleri söylerken kasmıyor ama ben de "kinda sexy"i yanlış söylemesine takıldım biraz. Ama irdelenmesi gereken en son mesele olabilir.

  6 eylül 2014 01:40 6 eylül 2014 01:46

  6. Şuan daha çok yeni olduğu için evet bence de biraz tecrübesiz. Videolarında sıkıldım, yeni bir şey vermiyor (yazar: zombiecat ) in dediği gibi. Ama ben bunu bilgisizliğine değil de, kendini arayışına veriyorum. Zamanla alıştığında, güzel şeyler paylaşacak gibi.

  Birde gerçekten o kadar mavi göze çok fazla siyah kalem hoş olmuyor. Yada gözüm alışmadı bilmiyorum.

  6 eylül 2014 07:51

  7. süslü'de ve instagramda yorumları görünce merak edip bir kaç videosunu izlediğim yeni youtuber.

  Öncelikle hevesle yeni başladığı bir işte/hobide, her neyse, olumsuz yorum yazıp insanların moralini bozuyorsam peşinen üzgün olduğumu belirtirim fakat makyaj videosu çekmek için tekniği yetersiz bence. uyguladığı onca üründe doğru yere doğru şekilde sürdüğü ürün göremedim neredeyse...

  klasik olarak "açık ten rengi" saplantısı kendisinde de var anladığım kadarıyla, halbuki gayet buğday tenli biri...

  mac ürünlerdeki a93 vs gibi batch codeları da ürünün renk ismiyle alakalı sanıp yazması ayrıca rahatsız etti beni.

  telaffuz hatalarına değinmiyorum, değinen arkadaşlarım olmuş zaten.

  izlediğim videolarda kullandığı ürünlere göre değerlendirecek olursam da beni yine cezbetmedi çünkü senelerdir kullandığım veya takip ettiğim youtuberlarda da hep gördüğüm aynı ürünler.

  video kalitesi gayet güzel, belli ki özenerek editlenmiş, izlediğim videolarda tek tek yorumlara cevap yazdığını gördüm ve hoşuma gitti.

  zamanla daha net göreceğiz tabii ki ama şu an için ilgimi çekmedi kendisi.

  tüm bunları bir kenara bırakacak olursak; çok güzel bir kadın, çok güzel gözleri var ve sevimli. sırf bu yüzden bile sevilecektir bence. yolu açık olsun.

  6 eylül 2014 09:34 6 eylül 2014 09:37


  8. rimmel london wake me up fondötenin ivory rengi teninde aşırı açık durmuş yeni youtuber.

  6 eylül 2014 14:44

  9. buket dereoğlu'na çok benziyor.

  6 eylül 2014 15:08

  10. Favori vloggerımı buldum sanırım çok tatlı inanılmaz hoşsohbet .Mütevazı.Şımarık değil.Bilgili. Telafuzu da hoş.Bayıldım kendisine.

  Merak edenler için http://www.youtube.com/channel/UCvn8ZVM_pZRAis2d7da5zGQ

  6 eylül 2014 22:26