yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • oylar (8)
  • medya (3)
  4

  1. bir süredir kullandığım jel. kokusu bazı günler ağır geliyor ama genel olarak ferahlatıcı bir his bırakıyor her kullanım sonrası. cildimin temizlendiğini hissediyorum. en önemlisi cildim hassas olduğu için kızarıklık, kabartı, sivilce yapacak diye başta çok korkmuş olmama rağmen hiç bir zararı olmadı cildime. 

  8 nisan 2018 16:09

  4

  2. akasya balı ve ayçiçeği yağı içeren, soft bir kokusu olan yüz yıkama jeli.

  kokusu oldukça yumuşak ve yoğun. bana ilk kokladığımda vanilya kokluyormuşum gibi hissettirdi(gizlinot: vanilya kokusunu pek sevmem). açıkçası çok hoşuma gitmedi. tabi zaman geçtikçe kokuya adapte oldum diyebilirim.

  makyajı çıkarma performansına gelince ortadan yükseğe doğru diyebilirim. suya dayanıklı bir rimelde performansını deneyimlemedim. yüzü germiyor ve olduki gözün içine girerse gözü yakmıyor. pompalı bir şişede geliyor ve bir pompa tüm yüzü yıkamaya tam olarak yetiyor. fakat gözüme bereketli bir ürünmüş gibi gelmedi. umarım yanılırım bilemiyorum.

  sonuç olarak kuruya dönük normal cildi olan ben ve karma cildi olan kardeşim memnun kaldık.

  16 aralık 2018 22:34

  3. çok yoğun yapısı ile yüzden arındırmak kolay değil.ayrıca göze geldiğinde çok yakıyor.

  17 aralık 2018 11:41


  4. ilk aldığımda kokusu çok ağır geldi ancak mecburen bitirmek zorunda olduğum için zamanla alıştım.Iyıkıde bırakmamışım kullanmayı gerçekten temizlik hissini sonuna kadar veriyor çok yoğun bir ürün.

  17 aralık 2018 12:45

  5

  5. memnun olduğum bir ürün. karma hafif kuru cildim var. direkt makyaj temızleme ıcın kullanmadım. makyajı sildikten sonra temızlık için kullanıyorum. temızlemesınden memnunum. içeriği de hafif geliyor.

  18 aralık 2018 14:03

  6. bunu gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. yalnız makyaj temizleme noktasında ne kadar başarılı emin değilim, ben makyajımı yüzümü makyaj temizleme yağı ile ovaladıktan sonra şu yüz temizleme havlularıyla siliyorum, sonrasında bu jelle yıkıyorum. tek başına kullansam bütün makyajı sileceğini sanmıyorum ama yıkadıktan sonra yumuşacık yapıyor yüzümü.

  bir de tüm yüzümü yıkadığım için benim bir yüz temizleme jelinden ana beklentim kolayca tahriş olup kuruyup dökülen göz çevremde sorun çıkarmaması. bu hiç kurutmuyor, tahriş etmiyor, zerre probleme sebep olmuyor.

  20 nisan 2019 01:44

  7. ürün bugün itibariyle elime geçti, 33 tl gibi inanılmaz bir fiyata aldım 200 ml ürünü. yüzüm makyajsızdı ancak denemek için sabırsızlandığım için denedim. kokusuna ve yapısına bayıldığımı söyleyebilirim. makyajlı surattaki performansı için editleyeceğim bu burada dursun.

  edit : makyajlı yüzümde waterproof mascara ile denedim. temizlemesine 8.5/10 veriyorum. temizleme sonrası yüzümü germemesi, nemli ve yumuşak bir his bırakması (bu özellikle kışın kuruluk problemi ile boğuşan şahsım için epey önemli) ise ürüne genel olarak rahat bir 9/10 vermemi sağlıyor. kiehls calendula yuz temizleme jeli kullanıyordum. fakat artan fiyatı malum. simdilik ona iyi bir alternatif bulmus gibiyim. ne kadar bereketli olduğunu göreceğiz. editleyeceğim tekrar

  20 nisan 2019 14:31 21 nisan 2019 21:50


  4

  8. Genel olarak nuxe reve de miel serisindeki diğer ürünler gibi yoğun kokulu bir ürün. Ben kokusunu seviyorum ama koku hassasiyeti olanlar hoşlanmayabilir. yüzü germiyor, kurutmuyor ama direkt makyaj temizleme konusunda tek başına yeterli değil, suya dayanıklı göz makyajını çıkarmada başarısız. Uğraşırsanız da göz yakıyor. Ben göz makyaj temizleyicisi+Misel su temizliğinden sonra kullanıyorum, ancak böyle temizlenmiş hissettiriyor. İndirim takip ederseniz fiyat performans açısından başarılı bir ürün. 

  27 şubat 2020 17:41

  9. Yaklaşık bir senedir kullandığım ve vazgeçemediğim bir ürün. Karma cildim var ancak dönemsel olarak ciddi kurumalardan muzdaribim ve bu yıkama jeli kurutmadan,tahriş etmeden temizliyor; aynı zamanda çok güzel nem veriyor. Kokusu rahatsız etmiyor. Doğal içerikli olduğu için fazla köpürmüyor. Özellikle ağır makyaj yaptığım günlerde, Nuxe'un micellar yağıyla beraber double cleanse yaparak kullandığımda cildimi hiçbir kalıntı bırakmadan derinlemesine temizliyor.

  5 haziran 2020 22:39 2 şubat 11:41

  3

  10. Deneme boyunu seyahatlerimde yanımda götürüyorum. Misel su ve pamuk taşımaya üşeniyorum açıkçası. Bu jel tek başına tek seferde makyajımı tamamen temizleyemiyor. İkinci yıkamayı da yapınca suya dayanıksız maskarayı, güneş kremi üstüne sürdüğüm fondöteni vs gayet güzel temizliyor. Bu şekilde kullandığımda bile asla cildimi kurutmuyor. Kokusundan çok hoşlanmamakla birlikte, çok rahatsız olduğumu da söyleyemem. Her gün kullanmak için temizlemesi yeterli olmayabilir ancak seyahatlerimde yanıma minimum eşya aldığım için kullanmaya devam ediyorum. Biterse yine sample boyunu alabilirim.

  1 ağustos 2020 13:46