yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • medya (0)

  1. Omzun altında belin üstünde olan her türlü saç boyu.

  Popoma gelen saçlarımı gidip göğüs üstü boyunda kestirdim bugün.

  Düz kesim kullanıyorum, Uçları aynı boyda durmuyordu çok kırılmıştı, aynaya baktığımda güzel görünüyordu ama fotoğraflarda kıl kuyruk gibi çıkıyordu ki benim saçlarım gür ve kalın tellidir.

  ve yorum olarak, bence hem uzun hem de modern duruyor. Kemikli yüz hatlarını da güzel çerçeveliyor.

  10 mart 2018 19:32

  2. Leon'daki mathilda'yı, La casa de papel'deki tokyo'yu hayran hayran izlettiren o kısa saçın bana yakışmamasından dolayı mecburiyetten kullandığım saç boyudur. Ne zaman bir umutla kuaföre gidip saçımı kestirsem çıkışında saçlarım yetmezmiş gibi birde hayallerimi bırakıp çıkıyorum oradan. Ben ne zaman choker kolye+ kısa saç kombinasyonu yapacağım tanrım? Ne zaman? :(

  11 mart 2018 00:35

  3. uzun saça nazaran saçları daha bakımlı gösterir ve kısa saça göre daha rahat şekil verebildiğiniz için en rahat saç boyudur. ayrıca türk kadınları olarak genellikle minyon olup uzun boylu olmadığımızdan, orta boy saç uzun saç gibi boyumuzu kesip bizleri olduğumuzdan daha kısa/basık göstermez.

  11 mart 2018 02:06 11 mart 2018 02:06


  4. Şu an göğüs hizamla sahip olduğum saç boyu. Benim saçlarım düz kesim, geçen sene bir boşluk anında belime kadar gelen saçlarımı gidip göğüs üstüme kadar kestirmiştim. Şimdi uzadı yine de eskisi gibi değil tabii. Uzun desen uzun değil kısa desen kısa değil böyle arada kalmış bir saç boyu. Bazen modern bulmuyor değilim.

  11 mart 2018 11:53

  5. Bence boynun bitimi yani omuz başlangıcından meme ucu hizasına kadar olan saçtır ki yıllarca hep bu uzunlukta kullandım saçlarımı (erkek berberinde makinayla 0a vurdurmadan önce).

  Nası desem ben bu saç uzunluğunu sevmiyorum gerek hem yıllarca kullanıp çok sıkıldığımdan gerekse çok bi karakteri olmadığını düşündüğümden. Kullanışlı evet ama onu da istiyom onu da istiyom arası bu olsun diye buna razı olma mevsimini geçtim kendi çapımda. Uzun Saçın karakteristiği, seksiliği bambaşka, kısa saç modellerinin ise her biri farklı bir karakter. Orta boy ise kendime kısaltacak kadar güvenmiyorum, uzatacak kadar da saçıma güvenmiyorum saçıydı benim için. Şu anda saçlarimi uzatıyorum, 8 cm kadar oldular, ekstra birşey yapmıyorum ama muhtemelen long Bob kullanıcam uzayınca.

  11 mart 2018 12:51

  6. en son ilkokulda saçlarımı kısa kestirmiştim. düğünden sonra bir daha kestireyim dedim, çünkü içimde kalacaktı. kesen kişiye çok güveniyordum, eşim de çok beğendi ama bence bana göre değilmiş kısa saç.şimdi saşlarım orta boyda, hep uzun olan saçlarımı o kadar da aramıyorum, çünkü uzun saç kadar çok derdi yok, yıka ve çık. şekillendirmesi de daha hızlı, eskiden saçlarıma maşa yapmam en az yarım saatimi alırdı, şimdi 10 dakika.

  çok tavsiye ettiğim, çene ile omuz arasında kalan saç boyu.

  11 mart 2018 23:19

  7. Çok seviyorum ama çevremdeki herkes çok gereksiz, ne idiği belirsiz bi saç boyu dediği için bu zamana kadar bir türlü kestirmeye cesaret edemedim. Bence modern duruyor, farklı bir havası var. bu yaz perma yaptırıp köprücük kemiğime gelecek kadar kestirmek istiyorum, bakalım bakalım.

  12 mart 2018 01:23


  8. Hollywood' un son 3 yildir gozdesi sac boyu. Oldukca modern buluyorum. Bakimi da kolay. Ozel urun kullanmaya firsatin olmasa bile kirik uclardan her ay 1 cm kisaltarak hem boyu koruyabilir hem saglikli gosterebilirsiniz.

  12 mart 2018 01:52

  9. Yıllarca samara gibi gezdim. Uzun saçlar aslında bir kamuflaj öğesiydi benim için bundan yaklaşık 2 sene önceye kadar. Fazla kilolarınız olunca insan kendini gizlemek istiyor fark edilmek istemiyor sanki. Çok acı ama toplumun istediği de bu yönde. Kısa saç olmaz sana diyorlar, omzun geniş yüzün büyük, etli. O yüzden hayatım boyunca uzun saçın kahrını çektim o yıkaması, şekil vermesi derken saatlerimi harcadım. Değmedi. Evet değmez ama işte öyle. Bu konuda daha çok şey yazılır da yeri burası değil.

  Geçen sene omuzlarda orta boy saça geçtim ve bir daha asla saçlarımı uzatmak istemiyorum, uzatmaya gerek duymayı ise hiç istemiyorum.

  12 mart 2018 08:24

  10. Kendimde sevmiyorum. Yakışmıyor çünkü. Ya kısa bob tarzı ya da uzun olacak. Ama genelde bu saça sahip kişileri çok tarz buluyorum. Özellikle ince telli nispeten daha Az saçı olanlarda daha güzel olduğunu düşünüyorum.

  12 mart 2018 13:39