yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • medya (0)

  1. lise ve üniversitede 42 bedene kadar çıkmış olan şahsımın bütün pantolonları bu şekilde yırtılırdı. ne yaparsanız yapın bacaklar azcık etine dolgun ve birbirine sürten yapıda olduğunda başınıza bu iş gelmektedir.

  bir gün üniversitede okurken dersten çıktım, bütün kampüsü yürüyerek yurda geldim (yaklaşık 2 km kalabalık bir yol). odada arkadaşlarım vardı. baktım resim çekiliyorlar girdim aralarına bende başladım yaramazlık yapmaya. sonra oturduk resimlere bakarken bacağımda bir gariplik gördüm. pantolonum popomun 4 parmak altından iç bacak dikişinden neredeyse dış dikişe kadar yırtılmış ve benim tombikto bacağım dışarı pırtmış. yurda geldikten sonra yırtıldığına ve kızlar dışında kimsenin görmediğine kendimi ikna ettim. tabi ki öyle oldu başka bir seçenek mi var(gizlinot: sdasd)

  şimdi hayatıma 36-38 beden olarak devam ediyorum ve sürtünme alanım azaldı. gerisi malum(gizlinot: swh )

  16 şubat 2016 12:48

  2. yaramı deşiyorsunuz süslüler.

  daha geçen gün 3 - 5 ay evvel aldığım çok sevdiğim pantolonum bacak aramdan yırtıldı bu ilk olmuyor elbette.sanırım evren bana mesaj veriyor kilo ver diye yada totişim bilemiyorum

  16 şubat 2016 20:14

  3. sözü edilen olay delinmeden hallice ise, durumun nerede yaşandığı sorusu daha önemlidir illaki.

  yaş 19, tunalı'dan eve dönüyorum;

  otobüsün basamağına adımımı atmamla çıkan sese şoförün dönüp bakması, indikten sonra, altına kaçırmış modda eve yürümeye kasma, aynı adamı görme korkusundan, neredeyse 6 ay o hattın numarasını gördükce insanların arasında kamufle olmaya çabalama.

  travma.

  16 şubat 2016 20:29


  4. bacaklarım kalındır. neredeyse kendimi bildim bileli üstelik. ama bugüne kadar hiç yaşamadığım bunu ........ demeyi çok istiyor olsam da malesef düzenli aralıklarla başıma gelen eminönü helası iğrençliğinde durumdur. bir sürü güzel pantolonun gittiğine mi yanayım, zaman zaman vuku bulduğu mekanların fenalığına mı üzüleyim bilemiyorum. gerçi benim evde giydiğim pijama ve aşortman altlarım da sık yırtılır. hatta annemin bu konu üzerine yorumu şu olmuştur: "töbe yarabbim seninkisi dişli galiba" neyse ki dişleri olmadığına eminim anomaliyi kabullenmek de bir yere kadar yani.

  p.s. bir ara üniversitede aşırı zayıflamıştım. (aşırı dediysem 52 kiloydum, boyum da kısa gerçi, lan akşam akşam intihara srükleyeceğim kendimi be, böyle tip mi olur allah belamı versin) o zaman bu sorunu yaşamamıştım.

  16 şubat 2016 22:42

  5. Bi hoşlanılan adamın yanında otururken pantolon düğmesinin göbeğe dayanamayıp gözleri önünde yere fırlaması değildir.

  16 şubat 2016 22:57

  6. pantolonlarımın başına sık sık gelen olay.

  bacaklarım gün geçtikçe kalınlaştığı için pantolonlar dayanamıyor artık. bacak arasından, arkasından, önünden patlıyor durduramıyorum.

  bununla ilgili en talihsiz olayım farkında olmadan zaten yırtılmış olan pantolonu giyip okula gitmem sanırım. gün içinde iyice yırtılmış pantolonum. hem de her tarafından. eve gelip pantolonumu çıkardığımda ağlamak istedim. rezil bir durum cidden.

  siz siz olun en azından evde pantolonunuzu kontrol etmeden giymeyin süslüler. artık bende alışkanlık oldu iyice incelemeden giymiyorum(gizlinot: swh)

  16 şubat 2016 23:29

  7. Kilodan ziyade bacakların anatomik olarak birbirine yakın olmasıyla olan durum. Ailecek bacaklarımız birbirine yakın, 34 beden kardeşimin bile pantolonunun ilk bacak arası gider, napalım Allah da bizi böyle yaratmış.

  18 şubat 2016 04:10


  8. "tight gap" denen bacak arası boşluğuna özenmeme sebebiyet veren hede.

  18 şubat 2016 11:07

  9. Malesef benim de başıma 3 kere geldi. Hatta sonuncusu bu pazar gitti Allahtan üstümde uzun bi şey vardı da kurtardım yoksa bildiğin rezil olacaktım. zamanla pantolonun yıpranmasıyla da alakalı olabiliyor mesela bana çoğu pantolon ancak bi yıl falan dayanıyor tabi burda günlük kullanımdan bahsediyorum. Bi de Kotların tamiri için özel yerler var sanırım, teyzeme bi pantolonumu vermiştim o yaptırmıştı sağolsun. Yapıldıktan sonra da baya giymiştim. Kısaca yırtılan pantolonu, özellikle çok sevdiğiniz bi tanesiyse, hala kurtarabilirsiniz hanımlar.

  23 şubat 2016 09:56

  10. aklıma erkekler için sinsi sinsi sebepler getiren durum. ama okudum da çok farklıymış. fesat günümdeyim.

  23 şubat 2016 10:09