yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (16)
  • medya (0)

  1. kıskançtır. net.

  "ne kadar zayıfsın ıyy ceset gibisin iskelet gibi ne öyle ıyy. erkekler kemik torbası sevmez (erkekler 100 kilo kadın da sevmez halbuki)"

  meali:

  "çok kıskanıyorum var ya seni! keşke ben de zayıf olsaydım senin gibi. erkekler hakkında hiçbir şey bilmiyorum zira yüzüme bile bakmıyorlar. keşke ölsen."

  15 eylül 2014 16:14

  2. "dost acı söyler" lafının ardına sığınıp ölümüne eleştiren hatta afedersiniz bok atan insanlardır bunlar. amaç sizin gerçeklikten koptuğunuz kötü anlarınızda yanınızda olup sizi dostça uyarmak, gerekirse o an için tepki almayı da göze alıp ileride pişman olacağınız şeylere engel olmak falan değil giydiğinize çıkardığınıza, sevgilinize, yediğinize içtiğinize yersiz eleştiriler getirip sizi de kendi yanına, yani çok aşağılara çekmektir.

  bu tipler ne kadar zararlıysa sürekli gaz veren arkadaşlar da bir o kadar zararlıdır. tabii bunlara ne kadar "arkadaş" denirse...

  15 eylül 2014 16:40

  3. Çevremde vardı, hatta dostum dediğim insandı. Benim bazı şeyleri fark etmem üniversiteye gitmemizle oldu. İlkokul arkadaşıydık. Beni sevdiği için eleştiriyor yüzüme gerçekleri söylüyor zannederdim. Biz büyüdükçe eleştirilerin dozu arttı. Üniversitede ben yaşamak istemesem de yaşadığım olaylarla karşılaşınca ve eleştirilerin boyutu artınca bitti arkadaşlığımız. Hala samimi bir kız arkadaşım yok onun gibi, maalesef bir ön yargı oluştu bende. Üniversitede arkadaşlıklar da zor. Bazen üzülüyorum ama sanırım böylesi daha iyi. İtiraf tadında oldu bu biraz ama, böyle insanlar enerjinizi sömürüyor diye düşünüyorum. Göğüslerimin boyutuna laf etmişliği vardı kendisinin öyle söyleyeyim.

  15 eylül 2014 18:17 15 eylül 2014 18:19


  4. antisamimi, kıskanç, özgüvensiz ve kompleksli olurlar. kendisi eleştirir dibe vurdurur ama onu eleştirmeye kalktığınızda öfke patlaması yaşar.

  aman uzak durun, aman diyeyim...

  15 eylül 2014 18:39

  5. allah sevdiklerimden uzak ede, öyle pis öyle bela bir şeydir. kendi özgüven eksikliğini sizin moralinizi bozarak aşmaya çalışır.

  üniversiteyi kazandığımda devlet yurdunda kaldığım için o dönemdeki en yakın arkadaşım (gizlinot: en yakın?!)(gizlinot: arkadaş??!?! ) "ayyy acıyorum sana. evinden uzaktasın." demişti. yurdum ağabeyimin evine 45 dakika uzaklıkta olup yurt okulumun içinde yer aldığından orada kalmayı kendim tercih etmiştim. kendisinin babası onun üniversiteye gitmesine izin vermemiş, zaten kendisi de bir üniversiteye yerleşebilecek puanı alamamıştı.

  gerçi "senin gözlerinde bir değişiklik var. lens mi taktın sen?" dediğimde "yoo takmadım." diyen kızın yalanı ortaya çıktığında arsızca sırıtmasından sonra samimiyetine inanmaya devam etmek benim aptallığımdı. ben ettim siz etmeyin süslüler.

  geç olsun güç olmasın, yol verin gitsin.

  15 eylül 2014 21:29

  6. eleştiriyor mu yoksa yerden yere mi vuruyor diye bir bakarım. ki çoğunlukla hep ikincisi olur. ondan sonra da güzelce veda eder, sizi şöyle pistten alalım derim. sonra o sağ ben selamet. oh mis.

  16 eylül 2014 16:38 17 eylül 2014 10:13

  7. aynı zamanda sürekli öğüt vermeye çalışan arkadaş tipidir. hele ki senden 1 yaş kadar büyükse ouww tamam. beraber oturup konuşmalarınız sürekli senin ne yapıp ne yapmaman üzerine kurulu olur. egosunu sen üzerinden tatmin eder. hele ki hayır diyemeyen bir mizacınız varsa tamam hı hı der bişeycik de diyemezsiniz.

  2 nisan 2015 18:57


  8. bana birini hatırlattı bu başlık. samimiyetimizin ilerlediği zamanlardan bu yana benim giyimimi makyajımı ve hatta sevgilimle olan tartışmalarımı (kime ne ise?) bile eleştirmiş bir kız vardı. sonra bir kız daha geldi aramıza katıldı. ben bu 3. ye hiç ısınamasam da bizimki çok seviyordu bu kızla takılmayı falan. derken bi baktım bizim kız beni eleştirdiği her şeyi yapar oldu. (ben eleştirilenleri yapmaktan vazgeçtim mi? tabiki hayır!). sonra baya tartıştık falan bu 3. kız yüzünden. son bir yüzleşme oldu hani hataların yüze söylendiği tarzdan. küsüştük. sonradan fark ettim ki yıllardır sevgilime yanlıyormuş. biz hiç mi hiç fark etmemişiz falan...

  her eleştiri kıskançlıktan değildir ama öyle olanı da vardır yani... kimseye güvenmemek lazım.

  18 nisan 2015 20:59

  9. 2 yıl kadar önce böyle bir "arkadaş" tipine sahiptim, uzak durulması gereken egosu götünden büyük insanlardır bunlar

  15 aralık 2015 22:07

  10. kendini daha iyi hissetmek için yapıyorsa arkadaş değildir, sizin iyiliğiniz için yapıyorsa sürekli yapmıyordur. bu ne iğrenç bir şeydir.

  15 aralık 2015 22:13