yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • medya (0)

  1. Bunlardan biri de benim. Kısa saç kullanmayı çok severdim saçlarım ince telli ve fön çekilmiş kadar düz. Hacimsiz olduğu için kısa modeller (gizlinot: omuz hizası veya biraz daha uzunu yani ) kullanması çok rahat oluyodu bende daha hacimli ve gür duruyodu saçlarım. Sonra bi uzatmaya başladım ve bi daha kestiremedim süslüler. Uzun saçı o kadar çok seviyorum ki. Bazen başımı ağrıttığı oluyor bazen hacimsiz durup beni delirttiği ama yine de kıyamıyorum. Şu an v kesim ve kalçamın başlangıç yerinde saçlarım. Zaten hızlı uzuyor arada kırık aldırıyorum ama çok seviyorum bakım yapmayı taramayı örmeyi.

  Uktee: (yazar: bergamut )

  18 temmuz 2017 04:32

  2. benim. kıvırcık saçlarımla yıllardır rapunzelliğin adını yazdım. 9 aylık hamileyken kalçama yaklaşmıştı saçlarım, doğumdan sonra çok zorlanacaksın laflarına kulaklarımı tıkayıp uzattım da uzattım. uzun saçı çok seviyorum kadınlığın simgesi bence (kişisel fikrim, kısa saçı olanlar alınmasın).

  bebeğim 3 aylık olduğunda yaşadığım aşırı saç dökülmesi ile başa çıkamayıp sütyen hizama kadar kestirdim kuaför bile şok oldu. her seferinde 1 parmaktan fazla olmayacak diye bin defa tembihlerdim. şimdi yine uzatıyorum saç dökülme sorunum bitti sayılır:)

  18 temmuz 2017 09:00

  3. Selam, kalçamın bitiminden 5-6 parmak aşağısındaki saçlarımla ve çevremin deyimiyle bu rapunzel benim :)

  Saçlarımı çocukluğumdan beri upuzun kullanırım. Sadece 10-15 yaşlarım arasında kısa saçı denedim. Birde 5 yaşlarımda teyzemin çok güzel olacak kestir kandırmalarıyla ve zorlamalarıyla omuz hizamda kestirilmişti :) şuanda da sadece uçlarından aldırıyorum nadiren, bunu saymazsak saçlarımı 7 senedir uzatıyorum.

  Uzun saçı kendimde de başka insanlarda da çok seviyorum, (gizlinot: bakımlı olduğu takdirde) bakımı sevgimden ötürü külfet gelmiyor. Tabi ki herkesin seçimi ve herkese yakışan farklı olduğu için o kısa saçların bobların ve özellikle lobların yakıştığı insanları görünce havasına ve kolaylığına özenmiyor değilim biraz, fakat vazgeçemiyorum :)

  18 temmuz 2017 10:54


  4. Sadece bir kere saçlarımı omuzlarımın altında kestirmiştim. Onun dışında her zaman uzatırım. Boya ya da herhangi bi işlem yok. Düzleştirici maşa da kullanmıyorum. Saçlarım büyük büyük dalgalı. Şu an kalçamda saçım ama daha da fazla uzatmayı düşünmüyorum bu boylarda kalırım. Ya da bilmiyorum kalçama dökülse mi saçlarım:D neyse bi yazın sonunu bekleyelim bakalım :D

  18 temmuz 2017 16:10

  5. Bir vakitler bendim bu. Çok uzun olmasa da dirseklerime kadar gelirdi. Ucunda biriken kırıkları aldırmak için yılda iki kez kuaföre gitmek zul gelirdi, inanılmaz üzülürdüm, resmen canım acırdı.

  Sonra...

  Erkek gitti..

  Saç temelli kesildi...

  Bir daha da acımadı...

  18 temmuz 2017 19:43

  6. Başlığı görünce benim için mi açtı bir süslü bunu dedim. Kıyamıyorum ya delircem belime geldi artık. Belim açılıyor saçlarım oraya sürtüyor nasıl hoşuma gidiyor, düzleştiriyorum saçımı arkaya bir atıyorum of hava binbeşyüz, en olmadı örüyorum topuz yapıyorum. Herkes söylüyor çok yakışıyor diye. Ama bir foto var ki beni benden alıyor her galerime girince yap artık yap benim gibi diyor. Ne halt yicem fikrim Yok.

  18 temmuz 2017 21:27

  7. Aralarına katılmak istediğim süslülerdir. Bu sene uzatmaya kalktım ya sürekli kestiresim geliyor (bkz: depresyon)

  Pixieden küt boba çevirebildim sonunda ama yine de yolum uzun.

  18 temmuz 2017 22:34


  8. ben değilimdir :d

  Hiç acımayanlardanım( öyle birileri varsa) sıkıldıysam o saçtan, artık eskisi gibi güzel durmuyorsa kırık vs varsa yada bir gün bile beklemem keserim yada kestiririm

  Binevi zevk aliyorum ajsjdk

  19 temmuz 2017 17:30 20 temmuz 2017 17:32

  9. buyrun benim. azıcık kestirsem bile gözlerim doluyor. ama şöyle bir karar aldım. zayıflayıp istediğim kiloya gelirsem omuzlarıma kadar kestireceğim. mayıs ayı gibi düşünüyorum yaza girmeden. zayıflamak ile saç kestirme bağlantısı nedir derseniz bilmiyorum içimden öyle geçiyor. 

  30 aralık 2019 19:56

  10. benim de dahil olduğumdur.

  yok yani depresyona da girsem üzüntüden gebersem de gidip kestiremiyorum.

  uçlarından aldırmak istediğimde kuaför fazla keserse işte o zaman depresyona giriyorum asıl.

  30 aralık 2019 20:00