yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • oylar (9)
  • medya (1)

  1. vaatlerini yerine getiren bir boya. gerçekten bir saç boyası için yıpratma minimumda. renk vermesi de oldukça iyi. ben koyu kestane saçlarımda 8.1 küllü açık kumral rengini uyguladım, saç rengim 2-3 ton açıldı (tabii ki kutudaki kadın gibi olamadım) ve küllü bir ton elde ettim. boyayalı 1 ay oluyor, herhangi bir önlem almadığım halde saçımda turunculaşma olmadı. tavsiye edilir.

  4 haziran 2018 17:33

  2. Açık küllü kumral rengi saçımı yeşile çevirdi bildiğiniz dikkat etmekte fayda var 

  27 şubat 2019 01:10

  3. Yeni bir Koleston vakasıyla karşı karşıyayım.

  4.54 numaralı güneş ışıltılı kahvesine boyadım dün akşam saçımı, kurutmadan yattım tam rengini görmedim. Yumuşak kahveler kullanıyorum hep ve her seferinde farklı bi ton deniyorum. Amma ve lakin bu sabah aynada ban bakan kadının saçı bildiğin kömür karası!? Resmen 3 4 ton koyu oldu abv schwarzkopf! Kendimi tanıyamadım bi an! Zaten sert surat ifadem, iyice psikopata döndüm!

  Elim kopsun bi daha alırsam! beyazlarım da daha belirgin gelecek şimdi di mi lanet! :'(

  21 temmuz 2019 08:00 21 temmuz 2019 08:05


  1

  4. arkadaşlar, uzak durun! doğal kahve rengi saçlarımı simsiyah yaptı. yani tamam belki bir kaç ton koyutabilirsin ama simsiyah nedir? saçlarımı açık kahve tonlarına getirebilmek için ne zamandır uğraşıyorum, çok yazık oldu.

  14 kasım 2019 13:50

  5

  5. Bence kapatıclığı, saça verdiği his çok güzel. Uygulamasını da kolay buluyorum. Boya söz konusu olunca pek cesaretli biri değilim, o yüzden güneş ışıltılı, doğal, asi kahve şeklinde renklerini denedim. İlk kullandığım zamanlarda bana da çok koyu gelmişti renkler. Fakat bu ürünün şöyle bir özelliği varsa ki uygulama süresini iyi ayarlamak lazım. Beş dakika fazla saçınızda kalsa olduğundan daha koyu bir renk elde edersiniz. Ben sorunsuz kullanıyorum açıkçası.

  23 mayıs 2020 23:27

  5

  6. Bu boya hakkında tekrar yazacağım zira en son ben yazmışım yine. Kapatıcığı, uygulaması, renk bırakmaması derken on numara beş yıldız benim gözümde. İndirim takip edip neredeyse hep yarı fiyatına alıyorum ki en son eveshop.com.tr ' den aldım. Güneş ışıltılı kahve benim aldığım. Genelde kendi rengine yakın alıyorum. Keşke biraz kızılımsı tonları olsa da alsam. Kapatıcığı çok iyi ve işte bu yüzden beklemeniz gereken sürenin asla üstünde beklemeyin. Yoksa umduğunuzdan koyu olabilir. Sarı renklerde durum ne bilmiyorum ama geçen sever loreal saç boyası kullandım. O kapatıcılık yok, uygulama nispeten daha zor, her yere bulaştı vs. Boya sonrası renk koruyucu maskesi de mis gibi kokuyor. Akmayı da yavaşlatıyor sanırım.

  12 temmuz 2020 19:10

  7. En başarılı bulduğum boya. Geçen sene kuaförlerin aşırı pahalı olması nedeniyle saçımı kendim açmaya karar verdim. Onlarca boya denedim ve tabiki elde ettiğim renk turuncu oldu. Bu serinin 10.21 sarı inci isimli boyasını turuncumsu açılmış pis renkli saçımın üzerine boyadım küllü sarı yaptı. Ondan önce de yine bu boyanın 5.0 doğal kahvesini kullanmıştım saça çok iyi tutunmuştu ve rengini de vermişti. Ama raflarda çok görebildiğim bir ürün değil.

  12 temmuz 2020 22:59


  5

  8. market boyaları içinde en memnun kaldığım boya. saçın dokusunu bozmuyor, kurutmuyor ve o bakımsız boyalı saç görünümü asla yok saç oldukça kaliteli duruyor. 1.0 derin siyah rengini kullandım, 1.0 olsa da içinde az mavilik var saf siyah değil. şimdi sırf merakımdan başka boya aldım (gizlinot: pure color) ama memnun kalmazsam koşarak buna döneceğim. 

  kalıcılığı hakkında şimdilik bir şey diyemiyorum boyayalı 3 hafta oldu ama ilk üç yıkama dışında akmadı. 

  içinden çıkan saç bakım maskesinin yumuşacık yaptığını da söylemeliyim. 

  eski ambalajda serum da vardı ama artık serumu maskenin içine eklemişler keşke ayrı kalsaydı psikolojik olarak daha iyi hissettiriyordu (gizlinot: :d)

  9 ağustos 2020 23:31

  2

  9. 1.0 siyah rengi saça gerçekten minimum zarar veriyor, ilk boyamada rengi de hoş ancak kullandığım en çabuk akan siyah market boyası oldu, yarı kalıcı colorista bile bundan daha uzun süre parlak siyahlığını korumuştu, bir daha kullanmam.

  24 eylül 2020 19:25

  10. 10 yıldır saçını boyayan, renkten renge sokan bi insan olarak açık ara evde kullabilecek en iyi boya. Temmuz ayı ortasında güneş havuz ve denizden taş gibi olmuş ve rengi iğrenç turuncumsu bi renk alan saçlarımı 1 boyamada bebek saçı gibi yumuşayıp tam olarak beklediğim rengi vermiştir. Ama keşke fiyatını birazcık daha uygun tutsalar. Ama fiyat performans açısından evde uygulanabilecek en iyi boyadır benim için.

  25 eylül 2020 13:11