yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • medya (1)

  1. genel geçer bir güzelliği olup hayatında duygusal manada karşılıklı alış verişte bulunduğu kimse olmayan kızdır. (gizlinot: sebebi neydi ki :/)

  2 ekim 2014 17:19

  2. a-aa ben.

  şaka bir yana, güzellik göreceli bir kavram, sevgiliye sahip olup olmamak da bireysel tercih olduğundan bağdaşması mantıksız iki durum.

  toplumsal gözlüklerimi tekrar taktığımdaysa, neden güzel bir kızın yalnız olduğu hakkında şunu diyebilirim ki güzellik sevgili durumlarını etkilemiyor. her şey libido üstüne kurulu. güzel kızların el mecbur libidosu oluyor genelde ama, bu kızımızda yokmuş tesadüf.

  bu nedenle libidosu düşük olan kızdır diyebiliriz.

  2 ekim 2014 17:55

  3. normal bir kadın. senin gibi, benim gibi.

  2 ekim 2014 18:45


  4. bunun tam tersi de vardır. sevgilisi olan çirkin kız yada güzel kızların yanında bulunan çirkin kız. meaşallah ikiside oldum. ha bir de güzel kızların yanındaki çirkin erkekler de varmış. kim bizi bu şekilde sınıflar o ayrı. sanane mutluysam sanane.

  sevgilisi olmayan güzel kızlar, olur olur. benim oldu ya sizin hayde hayde olur:)

  2 ekim 2014 21:56

  5. bu bir öz eleştiri girdisidir:

  mesela böyle forum/sözlük tarzı yerlerde sevgilisinden bahseden herkesi güzel olarak hayal ediyorum, sevgililerini de yakışıklı. sonra fotoğraflarını falan görünce hayal kırıklığına uğruyorum. "aaa normal çiftmiş lan bu!" oluyorum. normal dediğim, sokakta her zaman gördüğüm, aşkı ve tutkuyu kendilerine yakıştıramadığım tipler.

  hani homer simpson da yaşlı sevgililer görünce "aaa ama aşkı sadece güzel ve genç insanlar yaşamalı!" diye zırlıyordu ya, onun gibi. bize nasıl empoze edilmişse artık; salak salak aşk romanlarında, filmlerinde müühteşem güzel kızlar ve yakışıklı erkeklerin tutkulu imkansızlıklarına şahit olmaktan mala bağlamışız.

  çirkin olup da sevgilisiz kalmayan, gerçekten sevilen tipler görünce de b.k atıyordum içimden.

  artık öyle değilim, milleti güzel/çirkin diye ayırmamaya çalışıyorum en başta. ayrıca aman, kim ne yaşarsa yaşasın, nasip kısmet bu işler süslüler :)

  5 ekim 2014 23:07

  6. Buraya aa ben yazmamak için kendini zor tuttuğu için yalnız kalmaya mahkum olan kız.

  Ilişkilere olan bakış açısı "sanmıyorum" dur. Onun kafasında tanıdıkça severim mantığı yoktur. Ya hep ya hiç takılır. Zorlamaz.

  Muhtemelen sonu yaş kemale erince o sanmıyorum dediği insanlardan birine "razı olmak" ya de 35 kedisi ile yaşamak olacaktır. (gizlinot: zalım hayat )

  6 ekim 2014 20:43

  7. erkeklerin "bu bana bakmaz" "kesin sevgilisi vardır bunun" diye düşünerek adım atmadığından dolayı Sevgilisi olmayan güzel kızın yaşadığı duruma verilen ad. Aynı durum erkekler için de geçerli. Yakışıklı bulunan, kızlar tarafından dikkat çeken, beğenilen her erkek için "bu bana bakmaz" diyip çocuğa adım atmıyorsunuz. sonra çirkin kızlar gidip o yakışıklı çocuğu tavlıyor ve siz de oturduğumuz yerden "allah çirkin şansı versin kıza bak çocuğa bak" diyorsunuz. Hadi siz yine iyi bi güzelliğiniz var en azından erkekler sizin için "bana bakmaz diyerek kendilerini eziyorlar. Peki "hem çirkin hem şanssız kız" derneğinin tek üyesi olarak ben ne yapayım??

  11 ocak 2015 02:14 11 ocak 2015 02:15


  8. benim o! bi tanesiyle takılacağıma epeyiyle takılıyorum oh mis. neden tek kişiye takılıp kalayım ki?! zaten bi 5 seneye evlenirim o süreye kadar olan zamanı da iyi değerlendiriyorum. kahrolsun tek eşlilik!

  11 ocak 2015 02:53

  9. Aynı zamanda olgun, kendine ait yargıları ve karakteri oturmuş olduğu için yalnızdır. "Bunun kesin sevgilisi vardır yiaaa" tabusunu yıkıp yanaşabilen beyler de muhtemelen bu güzel hanımın yükselen çıtasını tatmin edemez.

  11 ocak 2015 21:49

  10. Kibir yüzünden yalnız kalan kızdır. Bundan 7-8 sene evvel çok ama çok güzel bir kıza aşık olmuştum yürüyüşü, duruşu, bakışları asalet mumessiliydi adeta. İş yerlerimiz karsilikliydi En az 1 ay uzaktan izledim sonunda gittim konuştum ve reddedildim :) aşırı kibirli ve kendini beğenmiş bir kızdı şöyle bir örnek veriyim bir gün bakkaldan karşılaştık 2-3 tane daha kız vardı bakkal " oo bütün güzel kızlar toplandı" dediğinde "benden başka güzel goremiyorum" demişti :)) diğer kızları tanımıyordu hemde. Çevremde böyle kimseyi kendine layık görmediği için yaşı geçen en az 3-4 tane kız tanıyorum. Tabi genelleme yapmiyorum bana denk gelen böyle biriydi, yukardaki mesajlarda belirtildiği gibi güzel olduğu için "bunun kesin sevgilisi vardir" "bu beni hayatta begenmez" denilerek yanına yaklasilamayan nice güzel kızlar var.

  11 ocak 2015 22:16