yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (20)
  • medya (0)

  1. Erkeklerin doldurması için can attığım başlıktır. :d

  8 eylül 2014 01:32

  2. Bir kadının en güzel halinin yoğun geçen bir gecenin sabahında saçı başı dağılmış hali olduğunu düşünüyorum. Ama ...

  Yüzünde ful makyaj, renkli lensli, takma kirpikli, postişli dolaşan ablacım, yatağa girerken Paris Hilton'dun şimdi Bülent Ersoy. E o adama da yazık değil mi?

  8 eylül 2014 01:54

  3. söz konusu makyaj, şu malzemelerin hepsi kullanılarak uygulandıysa bir şok geçirmesi çok mümkündür erkek kişisinin:

  fondöten, kapatıcı, kontürlenmiş yanaklar, allık, eyeliner, rimel, far, ruj...

  özellikle fondöten (gizlinot: kapatıcılığı da iyiyse) insanın tipini çok değiştirir...

  8 eylül 2014 02:29


  4. evlendikten sonra normalleşen durum.

  hatta hasta, yüz göz şişmiş... ve hatta saçınız bakım yapmak adına çeşit çeşit yağlı, boyalı, yüzünüz siyah noktalarınızı yeni sıktığınız için arı sokmuş gibi..

  yine de biliyorum ki benim eşim, beni bu tarz görmekten hoşlanmıyor. mutfak kısmımla değil, salon kısmımla ilgileniyor. mesela kıl tüy mevzularına, kaş almak dahil asla şahit olmak istemiyor. (gizlinot: ona göre sanırım ben pembe 'yapıyorum' ve bir pirensesim (:)

  ama bu da hayat...yani her dakika bakımlı(gizlinot: makyajlı demiyorum) olamam ki, diye düşünüp, biraz da bilinçli gözüne sokuyorum bazı hallerimi. ömür bu, insanın her türlü hali var.

  pis olmayın da, önemli kısım bu.

  8 eylül 2014 08:40 8 eylül 2014 08:41

  5. Bunun bir de sevgilisini hep sıfır makyaj görmek isteyen modeli vardır. " o boyalar olmadan da güzelsin ki " diyenini bulduğunuz anda sırtlayıp doğru nikah masasına sevgili süslüler. (gizlinot: swh )

  8 eylül 2014 10:07

  6. (no:30001) numaralı giride de bahsedilen sevgili tipine sahibim. Sırtlayıp nikah masasına götüreceğim bir gün umarım ki. Oje sürerim ojesiz daha güzel der, fonlu masalı sac sevmez... (gizlinot: yerim)

  8 eylül 2014 10:25

  7. Çıkmaya başlayalı iki ay falan olmuştu.

  Gözlerim iltihap kapınca gözlüğe geçtim. İlk defa gözlüklü görecekti.El yüz sis ,gözler şişmiş e tabiki makyajla uğraşmadım o halde kampüste karşılaştık oturduk ilk tepki " enemm ne tatlı olmuşsun kız sen " ondan sonra rahatladım sanırım zaten eyeliner bile çekemeyen bir beceriksizim hali hazırda öyle sert makyajlar yapmam , ruj falan üşenirim sürmem ama sivilcelerim varken bb krem pudra vs ten makyaji yapardım. Azalta azalta şuan sivilcelerin olduğu yerleri pudrayla kaptıyorum bide rimel oldu da bitti :)

  Birkaç kere güzel giyinince özendim özenli makyaj yaptım onu bile anlamadı makyajsız halinle makyajli halinin farkını anlamiyorum dedi :) yaşasın no makeup makeup :D

  8 eylül 2014 10:44 8 eylül 2014 10:54


  8. abartılı makyaj yapmayan kadının sevgilisi olan erkek için çok da şok edici olmayan durumdur.

  8 eylül 2014 11:09

  9. Benim ki beni makyajlı görünce sinirleniyor. Zaten defalarca söylediğim gibi yüzüme bugüne kadar ten makyajı yapmadım. Benim makyajım eyeliner,rimel bazen de doğal tonlarda fardan oluşur. Ben onları sürünce bile herifin sinirleri bozuluyor çıkar şunları falan diyor.(gizlinot: swh) ne gerek var genç yaşta yüzüne gözüne sürüyorsun bunları diye. Rujlu dudaklara ayrı bir kıl. Neyse hoşuma gidiyor tabi bu durum ben de artık onun yanında salıveriyorum kendimi. Ama bazen özel bir gün için süsleniyorum ya beğendin mi diyorum hayır deyince çıldırıyorum. Tamam beğenmiyorsun makyajı anladık da en azından benim o eyeliner kuyruğu yapışıma bi saygı göster be adam :d

  8 eylül 2014 11:23 8 eylül 2014 12:00

  10. Bu Türk Erkeği ise eğer seyireyle denen şok durumudur.

  Türk erkeğin günlük halimizi genelde evlendikten sonra gösterdiğimiz için adam dumuru uğruyor.

  Evvela hem cinsellerime tavsiyem pembe kaka yapmadigimizi biyolojik olarak bazı özellikler hariç aynı olduğumuzu farkında olan bir erkekle başlarsak ilişkiye bu durumu ne yaşar nede yaşatıriz.

  Sonra hepimiz aynı hatayi yaparız ilk aylar suslenir susleniriz .sonra bi salarız ki gul yabani gibi ah gece gelme gündüz gel dedirtiyor adama.

  Onun yerine 3. Haftadan itibaren birer birer malzemeleri azaltsak. Bir gün aydınlatıcı sürmesek diğer gün kapatıcı. Erkek denen organizma nerden anlasın senin concealer surmedigini be süslü.

  Birde makyaj yaparken göstermeyelim kendimizi mazallah hmm bumuymus bu sivilceler kapatan yada yolumun üstü bende bakayim demesin. Durduk yere sırlarımızi vermeyelim süslü

  8 eylül 2014 15:13