yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (18)
  • medya (0)

  1. Hayatınızın içine edecek erkektir, uzak durun.

  Bu erkek türleri ne kadar toplum içinde kendilerini gizlemeyi başarsalar da, iyi bir gözlem ve dikkatle tespit edilebilirler. Benim gözlemlerimden bir kesit ise şöyle, aslında benim değil bir arkadaşımın başına gelmiş de o anlattı (gizlinot: swh )

  -saçını, makyajını, giyim tarzını değiştirmeni istiyorsa, "sana sarı saç çok yakışır aşkım boyatsanaa" diyorsa

  -kendisine spesifik bir sıfat ile hitap etmeni istiyorsa, kendisini senin 'bir şeyin' ilan ediyorsa: "ben aşkımın mavişi miymişim" (gizlinot: yöö değilsin o ne be ) "aşkım bana muzlu pudingim mi diyecekmişşş" (gizlinot: tööbe bismillah o ne len )

  -yahut kendisi size spesifik ancak sizden bağımsız bir sıfatla hitap ediyorsa, örneğin siz kumralken o size 'bitter çikolatam' ya da 'sarışın bombam' 'çilekli jölem' diyorsa (gizlinot: fantezi dünyama sağlık ) (bkz: kör göze parmak )

  -alenen sizi eski sevgilisiyle kıyaslıyorsa

  -eski sevgilisine laf sokmak için hiçbir fırsatı kaçırmıyor, ayrıldığına ne kadar memnun olduğunu sürekli anlatıyorsa (ilk fırsatta kollarına koşacak)

  -hele ki sosyal medyada stalklıyor, anasının görümcesinin kaynına kadar biliyorsa

  arkanıza bakmadan kaçınız süslüler. Yani kaçacakmışız arkadaşım öyle diyor.

  (yazar: hadiyandan )

  10 kasım 2015 16:42

  2. kendi küçük dünyasında unutamıyorsa no problem iyidir hoştur da unutmayıp bir de unutturmuyorsa evyah ki ne eyvah!! ben bu adamla ne akla hizmet çıkmışım ya hu dersiniz. mutlaka buna bi hayret edersiniz. zevkinize şok olursunuz. benleyken kıymetimin 'k' sini bilmeyip ayrılınca beni bulunmaz hint kumaşı yapan şahıstan biliyorum. evet hazır olun bombayı patlatıyorum milletvekili bile arattırdı resmen. mübarek torpil yaptırıyor sanki. sanırsın beni değil tayin falan istiyor :)) sonra işte yine araya alakasız siyasiler koymalar benim müdürüme hatta daha da üst yöneticilerime ulaşmalar rica ettirtmeler falan ahahadfafnrnfjdnc (gizlinot: valla billa benleyken hiç çaktımadı kızlar gülmeyin bana ) :)) allahım saçmalıklar saçmalıklar.... güldüğüme bakmayın kriz geçirtiyordu bana da zaman geçince gülünecek anılar oluyormuş bunlar gerçi pek de zaman geçmedi ama bi duruldu yavaşladı kendisi sağolsun :)

  10 kasım 2015 17:14

  3. eski sevgilimin olmasını istediğim erkektir (gizlinot: beter olsun inşallah!).

  10 kasım 2015 23:13


  4. Ukte sahibi olarak bu konuda milyon tane deneyimim var.

  Ne yazsam kabine gider, sussam gönül razi değil, konuşsam ne fayda (mıydı ?)

  Abv hepsinin.

  Beni unutamayanı da dahil, benim hallenip eskisi yüzünden kavuşamadıklarım da...

  Eski sevgililik yasaklansın !

  11 kasım 2015 00:25

  5. eski sevgilisini unutamayan erkek kötü değildir, unutmadığı halde millete yavşayan, unutmak için başkalarını kullanan erkek çok afedersiniz en güzel küfürlerin sahibidir. görürseniz -bakın çok net söylüyorum- sakın unutur diye düşünmeyin! üç kelime: topuk topuk topuk!

  16 aralık 2015 21:51

  6. Şu anki sevgilimde yaşadığım durum. Allah affetsin çok kötü kimsenin de başına gelmesin. Sevgilimle ilk tanıştığımız sıralar önceden motor kazası yapmış, sevgilim yoğun bakımda yatmış arkadaki arkadaşı ölmüş. Ben buna nasıl üzüldüm ama anlatamam. İlk sevişmemizde sırtında kocaman "kader" yazılı bir dövme var. Kader kim dedim motor kazasında ölen kız dedi. Daha da hüzünlendim. Ben sanıyorum ki arkadaşı falan. Sonra aylar geçiyor üstünden sevgilimin bir arkadaşıyla tartışıyorum bana diyor ki, erkek adam bir kere sever seninkinin de kimi sevdiği sırtında kocaman yazıyor diyor. Kafamdan aşağı kaynar sular dökülüyor resmen. Sevgilime soruyorum neden kaderin eski sevgilin olduğunu söylemedin diye bu konulara girme diyor konuyu zorla kapatıyor. Geçen gün hepiniz bilirsiniz hande yenerin bir şarkısı vardır acı veriyor yeni baştan sevmesi diye, o çalıyor televizyonda. Benimkine bakıyorum gözleri doldu ağladığını belli etmemek için yüzünü sıkıp duruyor. Dayanamadım sarıldım, arkadaşlarımız var bir şey diyemedim. Bu konuyla ilgili konuşamıyorum da üzülür diye, beni sevdiğini biliyorum ama ölen bir eski sevgilisi var ve çok üzülüyorum.

  Ve ben her seviştiğimizde, her birlikte uyuduğumuzda o dövmeye bakarak uyuyakalıyorum ve hiç haberi yoktur, her o dövmeyi görüşümde ağlıyorum.

  22 nisan 2016 02:37 22 nisan 2016 02:59

  7. (bkz: evlenirken eski sevgilisini arayan erkek)

  22 nisan 2016 11:44


  8. Hani en fazla bir yıl olsun unutamasın bu adamlar ama boyle bi 5-6yıl gecmiş, kız buna tekmeyi basalı beri evlenip çoluk öocuğa karışmış bu adam hala aynı kadını unutamıyosa o adam takıntılıdır allah kimsenin başına vermesin. Böyle ıssız adam tripli erkeklere hiç gelemiyorum aslında ama hep de bana denk geliyor.

  22 nisan 2016 11:56

  9. Eski sevgilisini unutamamışsa o erkekle vakit kaybetmeyin. eğer eski sevgilisiyle tekrar beraber olma şansı varsa bir zahmet siz onların arasını yapın. Yoksa en çok üzülen siz olursunuz. Hiç bir zaman o erkeğin gerçekten sevdiği kişi olamayacaksınız.

  22 nisan 2016 11:56

  10. Yengeç burcu erkeğinde daha sık görüldüğü tespit edilmiştir.

  22 nisan 2016 13:46