yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • oylar (7)
  • medya (2)

  1. Şimdiye kadar denediğim en ıslak makyaj temizleme mendili. Kokusu ağır değil, performansı ortalama üstünde.

  23 ekim 2018 14:39

  2. şimdiye kadar çok fazla yüz temizleme mendili kullanmamıştım. denebunu kutusundan geleni denedim ve bence gayet güzel. gözümde özellikle lash sensational maskara vardı. temizlemesini beklemiyordum açıkcası arkasında göz makyajı için biraz bekletin yazıyordu aynen öyle yaptım ve 0 kirpik dökülmesi. geri kalan makyajı da oldukça güzel çıkardı sanırım paketini de almayı düşünüyorum çünkü makyaj temizleme jeliyle bile uğraşıyordum oldukça zahmetsiz bir şekilde o rimeli çıkardı thanks simple :d

  6 nisan 2019 19:35

  3. Bir önceki girdideki süslü gibi bana da denebunu kutusundan 1 adet çıkmış ürün. Denemek için bilerek yüzümde ten makyajımın da olduğu bir günü tercih ettim. Ürün hakkındaki düşüncelerime gelirsek; yüzey alanı gayet büyük bir mendil. Ve tüm yüzünüzdeki makyajı çıkartmaya yetiyor (gözler de dahil olmak üzere). Ben bir de tam emin olabilmek için üzerinden micellar sulu pamukla geçtim yüzümün. Pamukta hiçbir şey yoktu. Mendil tertemiz yapmıştı yani. Üründe rahatsız edici bir koku da yok ayrıca.  Memnun kaldığımı söyleyebilirim. 

  6 nisan 2019 20:53


  5

  4. makyaj temizleme mendillerini genellikle sadece seyahatlerde kullanıyorum yerden tasarruf etmek için. göz temizleme için ayrı, cilt temizleme için ayrı ürün taşımama gerek kalmıyor böylelikle. bu mendilleri de indirimdeyken aynı amaçla aldım ve şimdiye kadar kullandığım mendiller arasında en beğendiğim oldu. tek bir mendil hem göz makyajımı temizlememi hem de kalan temiz kısmıyla yüzümü silmemi sağlıyor. cildimi kurutmuyor, hatta birazcık nemlendiriyor gibi geliyor. mendilin kendisi de yumuşak olduğu için diğer temizleme mendillerinde yaşadığım tahriş hissiyatını yaşamıyorum.

  bu arada ben her tür ıslak mendili açma kısmı aşağıda kalacak şekilde saklıyorum, öbür türlü üstte kalan mendiller hep fazla kuru geliyor.

  30 nisan 2019 12:43

  5. Şimdiye kadar çok makyaj temizleme mendili kullanmadım. Nivea, sephora ve benrininkini kullanmıştım çok uzun zaman önce. Açıkçası indirimde bile ıslak mendil için biraz tuzlu geldi ama işten eve gelince makyaj temizlemek benim için kabus oluyor. Bu yüzden genelde ten makyajını lokal kapatıcı uygulamasıyla geçiştirip göz makyajımı yapıyorum. Geçen ilk kez kullandım temizlemesi,ıslaklığı gayet güzeldi sevdim. Göz makyajını da iyi çıkarttı. Yves rocher temizleme yağıyla dönüşümlü olarak kullanacağım.

  Edit: marka ekleme

  3 haziran 2019 22:20 5 haziran 2019 15:22

  4

  6. Denebunu sayesinde kendisiyle tanıştım. Öncelikle gerçekten büyük bir mendil, tüm yüze fazlasıyla yeterli gelir. Dün dışarıdayken maskaramı çıkartmam gerekti ve onun için kullandım. Birkaç saniye tutup hafifçe ovuşturduğumda çıktı hemen. 

  Bence tek sıkıntısı ıslak mendil kutusu gibi hepsinin bir arada satılması. Bu tip makyaj temizleme mendillerinde altta kalan fazla ıslak oluyor, ya da kapağı tam kapanmazsa hepsi kuruyabiliyor. Deneme için yollanan tekli paketlerde satışa sunulursa daha makul olur. Üç kuruş fazla olur ama ziyan olan ürün olmaz en azından. 

  3 haziran 2019 22:31

  4

  7. Denebunu kutusundan 1 tane çıkmıştı bana. Lash sensational maskaramı bile güzelce çıkardı gözümden.Çok memnun kaldığım bir ürün kısaca.Fiyatını takip ediyordum bir süredir.Saçma bir şekilde 1 hafta arayla 10 tl arttırıldı ilk başta.Şimdi de üstteki süslüden öğrendim 40 tl olmuş.İndirim döneminde alınabilir evet ama kazık yemiş gibi hissetmeye devam edeceğim bu zamlarla.

  3 haziran 2019 23:12


  8. Ben de denebunu kutusundan deneme şansı bulmuştum. Ben bunu alırım gider dedim sonra unutmuşum, aklımdan çıkmış. eğer (yazar: meandqueen) cidden 40 tl olduysa yok artık. O kadar da bi numarası yok canım. Tamam iyi güzel temizledi falan da görevi bu zaten ekstrası nerde bunun :D

  4 haziran 2019 02:05

  4

  9. Türkiyeye ilk geldiğinde oldukça ucuz olan şimdilerde 30'un altında fiyatlarda pek yakalayamadığım ve severek de kullandığım ürün. Yağlı his bırakan göz temizleyicilerden hiç hoşlanmadığımdan bu mendille rimelimi ve göz makyajımı cıkarıyorum ve gayet başarılı. 

  Londra'da 1 pounda bile buluyorken Türkiyedeki fiyatı beni üzmüyor da değil hani.

  2 mayıs 2020 15:45

  1

  10. Bunca beğeneninin olduğuna inanamıyorum.

  Bana da Gratis'ten numune verdiklerinde deneme imkanım oldu. fazlasıyla ıslak ve kokusu berbat bir ürün. Göz makyajıma göz makyaj temizleyicisi kullandım ve yüzüme de renkli güneş kremi kullandığım için bana yeterli geldi. fakat kullanır kullanmaz yüzümü bi karıncalandırdı, hemen yıkamasam bariz kuruyacak cildim ki karmadır cilt tipim. yıkadıktan sonra da yüzümün sebumunu da nemini de aldı, germedi ama yumuşatmadı da. anlık buram buram ferahlattı sadece.

  vadettiği gibi "hassas ciltler için" üretilmiş bir ürün değil, tam tersi tam bir karma/yağlı cilt ürünü. içeriğinde de son sırada olması gereken kimyasallar en başta olduğu için hiç de masum bir temizleyici değil.

  anlık fiyatı 40 tl. aaaaah ah. cala makyaj temizleme mendilleri gittiğinden beri ortalık çakallara kaldı.

  ilgili medya:
  1
  28 ekim 2020 20:32 28 ekim 2020 20:34