yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.9
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • oylar (7)
  • medya (1)

  1. bir süredir kullanıyorum ve çok memnunum. eczacıbaşı'nın bir ürünü. fiyatı da oldukça hesaplı.

  çeşitli renkte ve katkılı olanları var ama benimki (link: http://s22.postimg.org/3qtyzsfz5/l_UNI_50965_1.jpg su gibi renksiz) olan. içinde alkol, paraben, boya ve alerjen madde yok. kokusu muhteşem...ya da ben çok sevdim bilmiyorum. kozmetikte ve bakım ürünlerinde koku meselesi çok bireysel bir zevktir biliyorsunuz.

  nerede kullanıyorum, ne yapıyorum... her yerde demem gerekiyor. canım istiyor ellerime sıkıp masaj yapıyorum, canım istiyor banyo sonrası tüm vücuduma masajla yediriyorum. canım istiyor ayak bakımımda kullanıyorum. özellikle dirsekler için çok başarılı buluyorum. yani elimde user friendly, multi purpose muamelesi görüyor garibim (ybkz: swh)

  bu arada unutmadan ilk uygulandığında yağlı bir his bıraksa da yarım saat sonra tamamen emiliyor ve sıfırlanıyor. (gizlinot: sıfırlanma deyince bilali ve babasını anıyoruz burada) sonrasındaki his ve etki ise kadifemsi, yağdan iz olmayan bir cilt. misss!

  tavsiyemdir. bebeklerin dünyasından aşırdım ama iyi ki aşırdım. (ybkz: swh)

  7 kasım 2014 18:17 7 kasım 2014 18:24

  2. a101'de sanırım geçen hafta bir alana ikincisi %50 indirimliydi. ikisini 18-20 tl arası bir fiyata aldım. paraben vs. yok diye yazıyor. duştan sonra sürüyorum. sonra üç beş saniye su tutuyorum vücuduma. böylece yapış yapış bir his olmuyor. hafifçe kurulanıp giyiniyorum. o kadifemsi yumuşaklık tekrar duş alana kadar benimle. uzun zamandır bebek yağı kullanmaya ara vermiştim. bu mikemmel yumoşluğu unutmuşum. (gizlinot: hatırlamak iyi geldi)

  ayrıca fısfıslı olması kullanımını çok daha pratik bir hale getiriyor. kıssadan hisse tavsiye ederim. =)

  31 ekim 2016 20:41

  3. yaklaşık 1 aydır kullanıyorum ve çok memnunum.duştan tam çıkmadan önce sürüyorum sonra durulanıp çıktığımda bir kez daha sürüyorum ve cildim yumuşacık oluyor.özellikle dirseklerim,dizlerim ve topuklarım sürekli çatlar ve oradaki deriler soyulur,bu çok iyi geldi.içinde paraben,alkol,boya tarzı şeyler olmaması da artı tabi.

  28 ocak 2017 09:35


  4. kuruyan bacaklar için, tıraş yaparken rahat tıraş olanağı sağlaması için kesinlikle uygun fiyatıyla, güzel kokusu ile denenmesi gereken bir ürün. ben banyoda kullanıyorum. banyodan çıkmadan önce ıslak bacaklarıma sıkıyorum elimle yayıyorum ve yumuşacık bacaklarım oluyor. epilasyon sonrasında da işe yarıyor.

  2 kasım 2017 20:31

  5. Merhaba bu benim ilk yazım. Ben uzun zamandır okuyucuydum ve sonunda neden ben de deneyimlerimi paylaşmıyorum ki dedim ve atladım. Bir yerlerden geçenlerde okumuştum saç uçlarına sürüp uyuyorlarmış sabah yıkayınca çok yumuşak oluyormuş saç. Ben biraz abartarak neredeyse diplerime kadar sürdüm. Bolca :’) sabah 4 kere saçı çitilememe rağmen hala bir miktar saçımda kaldı ama sonuç o kadar değer ki bir beş kere daha çitilerim saçımı yani(şaka:( )  annemden genetik gelen tam arka tepemde keçi saçı diye adlandırdığımız asla yumuşamayan direk dipten keçe gibi çıkan bir saç tutamım var onu bile yumuşattı. Saçlarıma dokunmadan duramıyorum bebek saçı gibi 

  15 şubat 2018 12:07

  6. Her duştan sonra tüm vücuduma uyguladığım yağ. Vücudum çok kuru, hiçbir krem losyon adam edemedi ta ki bebek yağını düzenli kullanmaya başlayana kadar. Vücuda nemi hapsediyor adeta. Çok da bereketli, 5 aydır zorla yarısına geldim

  2 mayıs 2018 23:38

  7. Ağdadan sonra, yaptığım yere uyguluyorum. Hem nemlendirici görevi üstleniyor hem ağdanın kalıntılarını temizliyor. Kokusu da çok tatlı. 

  3 mayıs 2018 09:58


  8. Mis gibi kokar. Yazın tatilde bacaklara sürülünce parıl parıl parlar . Benim gibi dönem dönem vücut kuruluğu yaşayanların imdadına yetişir.

  3 mayıs 2018 13:17

  9. yeşil şişedeki zeytinyağlı olanını hem vücuduma hem saçıma kullanıyordum, artık bulamıyorum. cildimi yumuşacık yaptığı gibi duştan sonra yarı kuruyken çok az bir miktarda elime sıkıp dağıtarak sürdüğüm saçımın da elektriklenmesini önlüyordu. içeriği de temiz olduğu ve hayvanlar üzerinde test yapmadığı için son derece güvenle kullanıyordum. yanılmıyorsam petrol bazlı olan parafin gibi maddeleri de içermiyordu. bu nedenle çoğu bebek yağından iyidir her halükarda.

  13 mayıs 2018 12:21

  10. Icerik bakimindan piyasadaki en doğal ve katkısız bebek yağı denilebilir.

  22 ağustos 2018 22:30