uni baby bebek yağı

5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar (1)
  • medya (1)

1. bir süredir kullanıyorum ve çok memnunum. eczacıbaşı'nın bir ürünü. fiyatı da oldukça hesaplı.

çeşitli renkte ve katkılı olanları var ama benimki (link: http://s22.postimg.org/3qtyzsfz5/l_UNI_50965_1.jpg su gibi renksiz) olan. içinde alkol, paraben, boya ve alerjen madde yok. kokusu muhteşem...ya da ben çok sevdim bilmiyorum. kozmetikte ve bakım ürünlerinde koku meselesi çok bireysel bir zevktir biliyorsunuz.

nerede kullanıyorum, ne yapıyorum... her yerde demem gerekiyor. canım istiyor ellerime sıkıp masaj yapıyorum, canım istiyor banyo sonrası tüm vücuduma masajla yediriyorum. canım istiyor ayak bakımımda kullanıyorum. özellikle dirsekler için çok başarılı buluyorum. yani elimde user friendly, multi purpose muamelesi görüyor garibim (ybkz: swh)

bu arada unutmadan ilk uygulandığında yağlı bir his bıraksa da yarım saat sonra tamamen emiliyor ve sıfırlanıyor. (gizlinot: sıfırlanma deyince bilali ve babasını anıyoruz burada) sonrasındaki his ve etki ise kadifemsi, yağdan iz olmayan bir cilt. misss!

tavsiyemdir. bebeklerin dünyasından aşırdım ama iyi ki aşırdım. (ybkz: swh)

7 kasım 2014 18:17 7 kasım 2014 18:24

2. a101'de sanırım geçen hafta bir alana ikincisi %50 indirimliydi. ikisini 18-20 tl arası bir fiyata aldım. paraben vs. yok diye yazıyor. duştan sonra sürüyorum. sonra üç beş saniye su tutuyorum vücuduma. böylece yapış yapış bir his olmuyor. hafifçe kurulanıp giyiniyorum. o kadifemsi yumuşaklık tekrar duş alana kadar benimle. uzun zamandır bebek yağı kullanmaya ara vermiştim. bu mikemmel yumoşluğu unutmuşum. (gizlinot: hatırlamak iyi geldi)

ayrıca fısfıslı olması kullanımını çok daha pratik bir hale getiriyor. kıssadan hisse tavsiye ederim. =)

31 ekim 2016 20:41

3. yaklaşık 1 aydır kullanıyorum ve çok memnunum.duştan tam çıkmadan önce sürüyorum sonra durulanıp çıktığımda bir kez daha sürüyorum ve cildim yumuşacık oluyor.özellikle dirseklerim,dizlerim ve topuklarım sürekli çatlar ve oradaki deriler soyulur,bu çok iyi geldi.içinde paraben,alkol,boya tarzı şeyler olmaması da artı tabi.

28 ocak 2017 09:35


4. Özellikle kışın yüzümün aksine vücudum çok fazla kurur. A-101 de indirimdeyken almıştım. Tam emin olmamakla birlikte 10 lira civarı olması lazımdı. Bence en güzel yanı fısfıslı olması. Oldukça iyi nemlendiriyor. Yağlı his bırakmıyor, kısa sürede emiliyor. Gönlümü fetheden diğer yanıysa paraben olmaması. Ferahlatıcı bir kokusu var. Bittikçe alınası

8 temmuz 2017 13:43

5. kuruyan bacaklar için, tıraş yaparken rahat tıraş olanağı sağlaması için kesinlikle uygun fiyatıyla, güzel kokusu ile denenmesi gereken bir ürün. ben banyoda kullanıyorum. banyodan çıkmadan önce ıslak bacaklarıma sıkıyorum elimle yayıyorum ve yumuşacık bacaklarım oluyor. epilasyon sonrasında da işe yarıyor.

2 kasım 2017 20:31