yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • medya (0)

  1. dün akşam cnn turk'te katıldığı bir programda 18 yaşın altında evliliğin yasak olmasını, batı kültürünün bize evrensel hukuk diye dayatılmasına bağlamış olan şahıs. kendisi evlenmek için 18 yaşını beklemeye gerek olmadığını, adet gören kız çocuklarının bizim toplumumuzda reşit sayıldığını ve çocukların evlenmesinin normal olduğunu söylemiştir. ciddi ciddi "13 yaşındaki kızların dini nikahla evlendirilmesinde bir sorun görmüyorum" demiştir.

  18 kasım 2016 10:05 18 kasım 2016 10:07

  2. gerçekten inandığını iddia ettiği kitabı okumuş olsaydı her yerinde 'aklını kullan' mesajlarını görürdü. söylediği şey 1500 sene önce Arap çölünde yaşanıyordu, yıl 2016 farkında mı acaba? 13 yaşındaki çocuk nasıl evlensin? işte pis zihniyet ya, 13 yaşındaki kıza içleri giderek bakıyor bunlar demek ki. 13 yaşındaki insan bedenen ve zihnen çocuktur, ötesi yok. sizi nasıl kadınlar yetiştirdi, nasıl bir ortama doğup büyüdünüz, neler yaşadınız da bu kadar adi oldunuz? bir de gevrek gevrek gülüyor ya.

  (link: https://www.youtube.com/watch?v=71ktc9lF2Io İlgili video)

  18 kasım 2016 12:12

  3. AKp milletvekiliymiş. Şaşırtmadı

  Düzeltme: bir süslünün uyarısıyla milletvekili adayı olduğunu ancak seçilemediğini öğrendim ama fikrim sabit. Akp de bu zihniyette adamdan çok var malesef

  18 kasım 2016 13:27 18 kasım 2016 14:48


  4. tarihe bunlar da not düşülecek elbet , gün gelince bu cümlelerin hesabını nasıl vereceklerini merak ettiğim şahsiyet. aslında bugün için kendisi günün öne çıkan sapkın zihniyetli kişisi olmuştur sadece. zira kendisi gibi düşünen , bu bakış açısına sahip daha niceleri vardır ki esas sorun da bu ya zaten.

  18 kasım 2016 14:02

  5. hayır kendileri yeterince can sıkıcı ve rezil insanlar değilmiş gibi bir de nerede çomar, beyinsiz, sittiriboktan insan varsa konuşmacı diye izlettiriyorlar bize.

  aynı havayı solumaya tenezzül etmeyeceğim, uçurumun kenarında yardım dilese elime ağaç dalı alıp çukura geri iteleyeceğm ne kadar iğrenç insan varsa tvde, gündemde, leş beyinleriyle fikir üretip bir de konuşabiliyorlar, onlar konuşuyor biz susuyoruz bir de. sinirlerim bozuldu.

  18 kasım 2016 14:57

  6. zaten şirin payzın'ı son derece menfaatçi ve spekülatif buluyordum, ama dün geceki programdan sonra artık inanamıyorum olanlara. bu adamı hangi akla hizmet milyonlarca izleyicisi olan bir programa ''davet'' edersin? onun söyleyebileceği hangi şey bizim için önemli olabilir, nasıl bir cehalat ve ilgi budalalığı bu, ne uğruna yapıyorsunuz bunca soytarılığı?

  o garip çıkan geniz sesi, histerik gülüşü, savunduğu şeyler, inanılır gibi değil. bakın en çok deli olduğum kısım şu aslında: siyasiler tartışırlar. siyasiler birbirlerine her türlü pisliği de yaparlar. çünkü siyaset iki yetişkinin ülkesi için doğru olanı savunduğu adil bir arena değil, dolayısıyla işler de vadideki zambak şeklinde yürümüyor, bataklık demek siyaset. ama ben böyle insani konularda, yani ''insanların'' konuşması gereken konularda, insan olmayanlar fikir yürütünce aklımı yitiriyorum. fikir de fikir olsa keşke, ona belki razı olabilirim. yahu son peygamber misin sen, 1000 yıldır kimsenin aklına gelmeyen muhteşem fikir sana mi nasip oldu da çıktın televizyona 13 yaşındaki kızların cinsel hayatına merak saldın. nasıl bir sapık zihniyet bu ya, beynim kanıyor. kimsenin ailesi hakkında yorum yapmam, uygun bulmam ama çok merak ediyorum kız çocuğu varsa bu adamın eğer, 13 yaşında evlendirmiş midir, evlendirir mi?

  inanmıyorum mesela böyle bir şey yapacağına. çünkü herkesin evladı ''kız''ken, kendi evladıyken değerli değil mi? başkasının, kapı komşunun, arkadaşının kızı, hatta akrabanın çocuğu bile ''kirlendikten'' sonra değersiz senin için? biraz da bahset bize lütfen üstad. mesela kız yeterince gelişmişse ergin olmadan da evlenebilir mi? e ne olacak canım, ergenliğe de girmemiş olsun. büyür kocasının yamacında, bir gonca gül gibi açılır.

  allah aşkına şu çöp kokan, paçalarından buram buram avamlık ve sapıklık akan 3. sınıf kalitesiz hint pornosu kılıklı fantezilerinizden bir arının gözünüzü seveyim ya. ya da hep beraber yitirelim aklımızı böyle uzaktan uzağa artık insanlarda çıkacak tansiyon bırakmadınız be.

  merak etme vahdettin, o kızlar gün geldiğinde tertemiz bir sayfa açarlar sen onları kirli bulsan da, ama senin ağzından saçılan kir, pis nasıl temizlenir, bunların hesabını burada ya da inandığını iddia ettiğin öbür dünyada nasıl verirsin otur düşün bebekleri nikahlamadığın bir vakitte.

  tanım: padişah 2017. vahdettin. çağımızın prodigy'si.

  18 kasım 2016 20:38

  7. Kizina esine laf etmek istemem ama umarim tecavuze ugrarsin

  18 kasım 2016 21:16


  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar