yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25)
  • medya (0)

  1. az önce bir haber gördüm vefat ettiğine dair. şok oldum. çok çok üzüldüm. başarılı bir sunucuydu :(

  edit: daha ne olduğu belli değilken 2 saat önce yaşanmış bir haber için atıp tutanlara diyecek sözüm yok cidden. ki yanlış bir şey yapmış dahi olsa ve birinin laf etmesi gerekiyorsa eşi eder zaten. ne kadar boş ve gereksiz insanlar var.

  27 ağustos 2017 21:18 27 ağustos 2017 21:48

  2. Önce Murat Başoğlu olayı, şimdi bu haber. Ne oluyor yahu, insan güzel şeyler duymak istiyor. Sanırım bir yasak aşk hikayesi. Filiz isimli bir kadın otel odasında Vatan Şaşmaz'i öldürüp, sonra intihar etmiş.

  Gencecik bir insan...Allah rahmet eylesin.

  Edit : Doğruysa karısı 3 aylık hamileymiş. Of be.

  27 ağustos 2017 21:22 27 ağustos 2017 21:33

  3. şuan çocuklar duymasın izliyorum ve bu habere gerçekten çok ama çok şaşırdım. Allah rahmet eylesin

  27 ağustos 2017 21:24


  4. Nasıl önyargılı bir toplumuz ya. Adamın ölüm haberi daha yeni geldi, insanlar şokta ve haliyle üzgünler ama Adam karısını aldatıyordu oh olmuş diyen var, zaten boşanmıştı diyen var vs. Vs. Internette hemen her duyduğumuza inaniyoruz. İşin aslını kimse öğrenemeyecek belki. Ama ölen insana saygı diye bir şey vardır. Kendini savunamayacak birinin arkasından atıp tutmak ne kadar doğru ?

  27 ağustos 2017 21:57

  5. birçok kişi tarafından hemen yasak aşk cinayetine kurban gittiğine kanaat getirilen sunucu. bir insan öldü ya öncelik bu olmalı, ölüm nedeni daha belli değil ama ortalıkta konuşulanlara bakın. işin magazin boyutu ölümü bile unutturuyor ya pes. ünlü olup da ölünce böyle oluyormuş demek ki..

  ailesi ve sevenlerinin başı sağolsun.

  27 ağustos 2017 22:06

  6. ölüm haberiyle çok üzmüştür. yeniden çekilip duran çocuklar duymasın'ın ilk bölümünü sırf vatan şaşmaz'ın geri döndüğünü okuduğum için izlemiştim.

  bana hep çok sempatik gelmiştir; onun gibi hayat dolu ve gencecik bir insanın hayatının bu şekilde bitmesine çok üzüldüm gerçekten. doğru mu bilmiyorum ama eşinin 3 aylık hamile olduğunu okudum, ne kadar acı. yakınlarına, ailesine ve sevenlerine sabır diliyorum. özellikle bazı terbiyesizlerin "metresi öldürmüş, ne üzücü haha" tarzı yorumlarıyla muhattap olmak zorunda kalacakları için.

  27 ağustos 2017 22:07 27 ağustos 2017 22:22

  7. Daha geçenlerde bir dizi izlerken denk geldim kendisine. Sevdiğim bir oyuncuydu haberi gördüğümde gerçekten şok oldum. Ne olursa olsun hiçbir şeyin sonu ölümü hak etmez gibi geliyor bana. Allah rahmet eylesin.

  27 ağustos 2017 22:18


  8. Çok fanı olduğum sevdiğim biri değildi ama içim buruk yine de. Saf, komik gelirdi bana misal metrobüs reklamı.

  Hiç kimse bir başkasının canını alma yetkisini kendinde görmemeli. Ölmek farklı "öldürülmek" farklı etkiler yaratıyor bende. Insan- hayvan hayatı bu kadar ucuz olmamalı. Hayatın bu tarafından nefret ediyorum işte.

  Allah rahmet eylesin. Yakınlarına da sabırlar diliyorum.

  27 ağustos 2017 22:44 27 ağustos 2017 22:45

  9. bugün öldürülmüş sunucu.sanırım öldüren kadınla eskiden bir şeyler yaşamışlar,vatan şaşmaz bitirmiş ama kadın hazmedememiş uzun süredir.rahatsız ediyormuş adamı ve vatan şaşmaz da son kez konuşmaya gitmiş oraya.yakın çevresi böyle diyor.kadının psikolojisinin bozuk olduğu zaten belli,keşke böyle olmasaymış.allah rahmet eylesin.doğruyu yanlışı bilmeden yeni ölmüş birinin arkasından atıp tutanlar da biraz vicdan edinirler umarım.medyada onlarca haber çıkıyor hiçbiri de %100 doğru olmuyor,önce bir nedir ne değildir öğrenip ona göre konuşmak daha doğru olur diye düşünüyorum,özellikle de ölüm gibi hassas bir durumda.

  27 ağustos 2017 23:32

  10. sanıyorum şu hayatta beni ölüm kadar düşünmeye zorlayan, hayatı sorgulatan başka hiçbir kavram yok. şu an yine bütün kırgınlıkların,hırsların, kaygıların yanı hayatı bize zindan eden tüm duyguların ne kadar anlamsız olduğunu düşünüyorum. ama her zamanki gibi şu girdiyi tamamladıktan maksimum yarım saat sonra ben yine eski ben olarak hayatıma devam edecek, hayatı kendim için çoğu zaman çekilmez hale getireceğim. hayata biraz daha olgun bakabilmem için yas almaktan ziyade "ölüm" kavramının varlığını hatırlamam gerekecek sanırım. bunun dışında ölüm dediğimiz şey sadece hayatı sorgulattırmıyor. aynı dünyayı, aynı çevreyi paylaştığım insanlarıda sorgulattırıyor. öyle insanlar, öyle yazılar, öyle hastalıklı düşünceler var ki harbi harbi ulan allah sizin canınızdan alsın nesli tükenen hayvanlara versin dedirtiyor ya. ne ara bu kadar kalbiniz kurudu? ne yaşadınız da insanlığınızı bu kadar kaybettiniz? benim ne aklım alıyor, ne vicdanım! umarım bu tip insanları herhangi bir sıfatla hayatımda barındırmıyorumdur. kendi zehirlerinde boğulmaları suretiyle tez vakitte bitmeleri dileğiyle.

  27 ağustos 2017 23:39 27 ağustos 2017 23:39