yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (34)
  • medya (0)

  1. Sevginin en yoğununu yaşayan erkektir. Dokunmaya kıyamaz. Genelde filmlerde veya kitaplarda görülürler. Gerçek hayatta da ender de olsalar vardırlar. Zaten o kişiye rastlarsanız dünyanın en mutlu kadını siz olursunuz.

  (yazar: yirmieylul ) uktesi.

  Seks yaparsanız sizi sevmez demememe rağmen sekse tü kaka dediğimi sananlar olmuş. Sevişin hanımlar bizi ilgilendirmez biz de sevişiyoruz. Bu konuyu alıp nasıl muhafazakarlığa götürdünüz hayret ettim. Hayal gücünüze hayranım.

  4 mart 2016 17:43 4 mart 2016 21:36

  2. ölmüş olmasın, bi dürtün.

  4 mart 2016 17:49

  3. Eş cinsel olabilir, başla türlü çırılçıplak yan yana yatarken birbirinden etkilenmeyecek karşı cinslerin olabileceğine inanmıyorum.

  4 mart 2016 18:13


  4. Seven insan sevişir. Bunda kötü bir şey yok. Sevdiğim erkeğin de beni arzulamasını isterim, istemekte de bir sakınca görmüyorum. Ben sokaktaki biriyle seviştiğimi düşünmüyorum sevgilimi düşünüyorum. O da beni düşünsün yani, elin kadınlarını düşünmesin.

  Penisi kalkıyorsa sizin için kalksın, sizin vajinanız da onun için ıslansın, kalbiniz birbiriniz için atıyor da bunlar neden atmasın, töbe töbe konuşturuyosunuz beni.

  Başlıktaki erkek ise "sana dokunmaya kıyamam ki" diyip osbir çekerken pamela andersonı falan düşünüyor muhtemelen. Kıymak da ne demekse, adam sevişirken oklavayla falan girişiyor herhal, iki taraf da zevk alıyor sonuçta. Hangisi daha iyi?

  Sıkıntı "kıymak" ise babalarımız annelerimize "kıymasa" peçetede can verdiydik.

  4 mart 2016 19:55

  5. mesleki deformasyon nedeniyle bu başlığa kayıtsız kalamadım. mesaide analiz yazacağıma oturdum bunu analiz ettim. bu 3 temel ihtimal dışında yemnediyorum aklıma bir şey gelmedi.

  senaryo 1: iki sevgilinden birinin çırılçıplak yatmak gibi bir alışkanlığı vardır. diğeri de bunu kanıksamıştır. artık bu onda ekstra bir heyecana sebep olmuyordur. o sefer de sevişesi yoktur. uyurlar.

  senaryo 2 : kadının sevişesi vardı gözünü karartır ne olacaksa olsun deyip çırılçıplak adamın yanına uzanır. adamın o kadınla sevişesi yoktur. olaylar gelişmez.

  senaryo 3 : kadın manyaktır. ortada hiç bir makul mantıklı neden yokken, kendinin de asla sevişmek gibi bir niyeti yokken aniden soyunur, donu sutyeni falan hep atar. sonra adamın yanına uzanır ve bekler. adam bir şey yapmaz (korkar büyük ihtimalle deli midir nedir diye). kadın da "allahım nasıl da beni seviyor nasıllll nasılll" diye çırılçıplak halde yerlerde yuvarlanır, sevinç taklaları atar. adam bu durum karşısında da bir şey yapmaz. yapamaz. cinsel hayatı büyük ihtimalle bu elim olayla bitmiştir.

  4 mart 2016 20:19

  6. neden benim sevgilim veya kocam bana karşı cinsel istek duymuyorsa mutlu olayım? veya ben aynı şekilde ona karşı istek duymuyorsam neden o mutlu olsun? nasıl bir sevgi anlayışıdır bu? "kıyamam" kelimesine ise hiç girmek istemiyorum bile.

  tamam, insanlar kişisel tercih veya dini inanç sebebiyle evlilik öncesi cinsel ilişkiye karşı olabilir, buraya kadar normal diyelim. ama o kadar mı öcü ki sevdiğine "kıyamayan erkek" çok seven erkek olduğu için makbuldür deniyor. kim anlatıyor bunları insanlara? bir kadının bilinç altına ne kadar derin bir şekilde seksin o kadar kötü, zararlı, can acıtan, sıkıcı, iğrenç bir şey olduğu sokulmuş olmalı ki hiç bir şey yapmayalım, yanımda yatsın, saçımı koklasın, sevginin en saf en temiz hali bu diye bir düşünce yaratılıyor.

  Edit: sevgili mod y girdimin ilk paragrafında, başlığın ilk girdisindeki bir cümleye referans olduğu için girdiyi "kendinden önce yer alan girdilere cevap niteliğinde girdi" olduğu için kabine göndermiş. İlk paragrafı sildim.

  4 mart 2016 20:20 5 mart 2016 01:26

  7. eşcinseldir. (yanına yatanın kadın olduğu varsayılarak)

  size karşı cinsel isteği yoktur.

  ölmüştür.

  "bir şey değil iki şey yapar" erkeğidir.

  yanına niye çırılçıplak yatıyorum? bir beklentim var demek ki. o kadar soyunmuşken de bir zahmet icraata geçelim isterim.

  sevgi göstergesi olduğuna katılmıyorum ben de. (gizlinot: seviyorsa da başka bir gözle seviyor olsa gerek.) erkekleri bunlarla sınamasak mı ayrıca? eğer tabularımız varsa çırılçıplak yanına yatmayıverelim de zorlamayalım adamcağızları.

  4 mart 2016 20:26


  8. Birşey yapmak isteyipte; karşısındakinin değerlerine saygı duyarsa yapmayan erkek vardır, diğer türü de homoseksualiteden kaynalıdır.

  Çünkü size karşı hiç birşey hissetmese dahi o an cinsel bir arzu hissetmesi çok doğal bir dürtüdür birde sevdiği kadın yanında yatacak, birde çırıpçıplak yatacak oy anam oy. Çok seven erkek kadına dokunmaz düşüncesinin altında; "çok sevdiği için kadınını kirletmek istememek" anlamı vardır, size de bu masumiyet olarak empoze edilmiş.

  Şahsen benim sevdiğim erkek yanımda çırılçıplak yatacak, ben hallenirim.

  4 mart 2016 21:37

  9. sen onu duşta gör dediğim erkek. yanında yapmaz akşam duşta değişir işin şekli. zaten çıplak yatıyorsam sorarım kendime ee bir şey yoksa niye soyunduk giyin be adam derim. o ne öyle ya. uyurken çıplak yatan insanlar zaten alışmıştır çıplaklığa ondan tahrik edici gelmez bence ama ben soyunduysam öyle yatmaya mı soyundum ya? üşürüm zaten. değerlerim arasında çıplak yatıyım ama seks olmasın yok. (gizlinot: zaten niye soyunuk yattık anlamadım hala ) (gizlinot: aklıma bakireyim ama anal sekse hayır demem diyenler geldi)

  4 mart 2016 21:59 4 mart 2016 21:59

  10. Tecavüzcü değildir. Zira bir adamın yanına çırılçıplak yatmak, sekse rıza göstermek/seks istediğini belirtmek anlamına gelmez. (gizlinot: yabancı Feministlerin consent dediği kavram )

  4 mart 2016 22:09