yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (40)
  • medya (0)

  1. süslülerin bu konu hakkında ne düşündüğünü merak ettiğim göz kremi kategorisi. çoğu genç kadın nemlendiricilerini aksatmazken göz çevresi kremi daha az yönelinen bir ürün. sizce kullanılmalı mı, atlanılmalı mı? tavsiyeler, kullanılan ürünler paylaşılsın :)

  4 aralık 2015 21:57

  2. 23 yaşındayım. bi sefer gratiste ay artık göz kremi kullanmam lazım diye tribe girip dirty works'un göz kremini almıştım. bitmek üzere. aman aman bi özelliği yok. sadece nemlendiriyo. bu başlığın açılması çok iyi oldu çünkü bu konuda çok bilgisiz ve tembelim

  4 aralık 2015 22:07

  3. ben l'oreal'in triple action eyes kremini kullanıyorum. gratisteki görevli yaşıma uygun göz kremi isteyince bunu vermişti. memnunum, hala da kullanıyorum. ne çok yoğun ne de su gibi, kıvamı yerinde. hatta ben göz kremi kullanmaya geçen kış göz çevremin kuruluktan kızarıp şişmesinden dolayı başlamıştım ve kurumanın önüne geçti gerçekten de. fiyatı da 23 lira civarıydı.

  4 aralık 2015 22:13


  4. eğer kuru bi cildiniz varsa ve makyaj yapıyorsanız zaten kullanın derim. 25 yaşı geçtikten sonra ise birazcık daha hassasiyet gerek. biliyorsunuz yaşlanma karşıtı ürünler yaş aralıklarına ayrılıyor. 25-30 yaş için, 30-35 yaş için vs diye gidiyor ve ilk aralık 20lerin sonları.

  şahsen ben 27 yaşındayım çok aman aman ürünler olsun diye kasmıyorum. (gizlinot: param olsa durum farklı olabilirdi belki) loreallin göz çevresi kremini ve bazını kullanıyorum. şimdilik makyajın kurutmasını engellesin yeter benim için. ama 30uma girerken daha ciddi ürünlere başlarım sanırım.

  edit: avon'un avene kremleri nasıl acaba? bu ay fiyat açısından epey avantajlı ama hiç kullanmadım fikrim yok.

  4 aralık 2015 22:21 4 aralık 2015 22:22

  5. Püre beauty nar özlü kremi ve dirty works kullandım ben de. Göz altlarım kırışmaya meyıllı ve pınarlara doğru pullanabildiğinden başladım. Morluklara bir etkisini görmedim ancak dirty works biraz daha güzel nemlendirdi.

  24 yasındayım 1-2 seneye daha ciddi kremlere geçebilirim ancak içeriklere karşı cildim şaka kabul etmediğinden dermokozmetik ürünlere yönelirim gibi geliyor.

  4 aralık 2015 22:39

  6. 23 yaşındayım, şuana kadar hiç kullammadım ancak 19 yaşından beri göz altı kapatıcısı kullandığımdan olsa gerek korkunç kazayaklarım var, üstelik cildim şipir şipir yağlı olmasına rağmen. Bunu bu sene farkettim ve yana yakıla krem arıyorum. Bu başlığı açana öncelikle teşekkür ediyorum. Göz çevrem kesinlikle 20li yaşlardaki biri gibi değil, bir de çok gülümseyen bir insan olduğum için de olduğunu düşünüyorum bu kırışıklıkların, biliyorum geri dönüşü yok ancak ilerlemesini engellemek için ben ilk seçeneğimi nonique yeşil kapaklı göz kremk olanı olarak kullanacağım başlangıç için içeriği de doğal olduğu için, umarım alerji yapmaz meyve özleri. Belki kırışıklığı siler mimik yapmadıkça, zira geçen yıl dudak kenarlarım ve kaşlarımın arasında oluşan çizgiler bir süre resting bitch face olarak gezdikten sonra yok olmuştu. 20'li yaşların en iyi özelliği bu tarz müdahalelerde cildin tazeleniminin devam etmesi olsa gerek...

  4 aralık 2015 22:53

  7. Ben bu yaşlarda daha çok nemlendirici göz kremleri kullanmak gerektiğine inanıyorum hatta her yaşta öyle bence çünkü bi çok kırışık karşıtı krem anlık etki sağlıyor. Deri altını anlık doldurup ve ya şişirip kırışığı yok gibi gösteriyor etkisi geçince yine aynı görüntü. O yüzden bence zamanın olumsuz etkilerini azaltmak geciktirmek adına en mantıklısı nemlendirici özellikle genç yaşlarda ağır yapıda kremlerin bir faydası olduğuna hiç inanmıyorum

  4 aralık 2015 23:24


  8. ben geçen sene dermokozmetik satan bir eczaneye ürün alırken danışmıştım bana vichy idealia yeux eyes kremi önermişti.yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum.sanırıım 1 ya da 1.5 ay daha gider.ben memnunum.nemlendirmesi yeterli.ten renginde bir ürün içinde çok hafif belli belirsiz ışıltılar var sürünce göz çevresini daha aydınlık gösteriyor.aklınızda olsun,bir bakın derim.

  4 aralık 2015 23:24

  9. Hep başlayayım diyorum ama hiç olmuyor.....

  4 aralık 2015 23:28

  10. İyi bir nemlendirici bulmalarını tavsiye ederim. Nonique çok iyi nemlendirir ve temiz içeriklidir. Lılakutu da satışı var. Göz altları çok deforme oldu ise sebamed q10 göz kremi kısa sürede toparlayabilir. Onu kullanıp sonra yine drvam edebilirsiniz nemlendiriciye .

  4 aralık 2015 23:30