yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (28)
  • medya (1)

  1. Saçınızda ot kokusundan rahatsız olmuyorsanız tavsiye ettiğim şampuanlar. Hacimlendirici ve kepek önleyici şampuanların yanında bu aralar acı bakla özlü "Saç Oluşumunu Destekleyen ve Dökülmeyi Engelleyen Şampuan" favorim oldu.

  24 mayıs 2014 17:08

  2. market şampuanından çok daha iyi olan şampuan. içinde deterjan içerikli bileşenler olmadığı için market şampuanı gibi aşırı köpürme olmuyor. saçı sertleştirmeden temizliyor. Yves Rocher'in saç ürünlerini genelde beğeniyorum.

  11 haziran 2015 10:08

  3. Hamamelisli yumuşatıcı ve besleyici çocuk ve yetişkin şampuanını doğum günü hediyem olarak almıştım ve dün kullandım ilk defa.

  Yapısı şeffaf. Diğer bitkisel şampuanlar gibi çok köpürmüyor ancak buna rağmen temizlediğini verdiği gıcır hissinden anlıyorsunuz. Normalde fiyatı 20 tl civarı. Her saç tipinden insanın kullanabileceği bir ürün.

  Öncelikle bitkisel şampuanlara bir alışma süresinin olduğunu düşünüyorum çünkü normalde bitkisel şampuan kullanmayan biriyseniz ilk geçişte saçlarınız sertleşebilir, dökülebilir, kepek olabilir... ancak bende böyle bir etkiye neden olmadı. Adı üzerinde olduğu gibi yumuşacık yaptı ve kokusu inanılmaz hoşuma gitti. 1 gün geçmesine rağmen saçlarım hala tertemiz ve mis kokuyor.

  Hamamelis bitkisini de ilk defa bu şampuan sayesinde duydum. Isırganotu gibi bir şey sanıyordum ama 7 metrelik ağaçlarmış. Yaprakları cilt bakım ürünlerinde kullanılıyormuş. Yabancı değilmişiz yani.

  7 ekim 2015 22:17 7 ekim 2015 22:19


  4. Market şampuanlarını bırakalı 3 sene oluyor. Bunları bırakmış olmam bile zaten saçımda olumlu yönde ilerlememi sağladı. Sonra eczanelerdeki şampuanlardan bir sürü denedim. 1,5 yıl o şampuan senin bu şampuan benim gezdim durdum. Aradığım özellik nemlendiren şampuan. Kuru saçlara şampuan çok var ama hiç biri nem vermiyor.

  Ta ki pahalıdır diyip girmediğim ama arkadaşım girince peşinden daldığım yves rocher ile tanışıncaya dek. Meğerse hayatımın şampuanı ordaymış. 1,5 Senedir kullanıyorum ve daha ilk yıkamada farkı gördüm. Saçım nemlendi ama yağlanmadı. Zaten benim saçım bir hafta geçse yine yağlanmaz o derece kuru. Ama yaklaşık bir seneden sonra saçımın yağlandığını gördüm. Yani benim için bu bir mucize. Çünkü en büyük isteğimdi. Demek ki işe yarıyormuş. %98 Içeriği doğal. Sls yok ki zaten en istemediğim madde. Als ise az var muhtemelen çünkü az köpürüyor.

  Eh bi de yılbaşında topluca aldığım şampuanlara tendre jasmin orjinal boy parfüm hediye gelince ölesiye mutlu oldum.

  19 ocak 2016 02:10 ed.26 ocak 2016 13:37

  5. Benim saçlarım da yağlı ve ısırgan otlu olanını kullandım ve çok memnun kaldım. Yukarıda saçımı daha da yağlandırdı denmesine şaşırdım doğrusu. Şöyle anlatayım benim saçım taş çatlasa 3.gün yıkanmak ister ama bu şampuandan sonra 4 gün rahat ediyorum. Arada 1 günden ne olur demeyin fark oluyor gerçekten. Eskiden saç kremi kullanırken bununla yıkayınca krem kullanmadığımı da belirteyim. Ha bi de indirimde fiyatı da çok pahalı olmuyor.

  Ayrıca bu serinin macademia yağlı olanını da kullandım ancak adı üstünde zaten kuru saçlar için bu. Kokusu çok hoş ama bana uymadı. Kardeşim severek kullanıyor ama.

  Yetmedi kepek için olanını da kullandım ve cık beğenmedim. O temizlik hissini vermedi bana. Isırganlı olan milyon kat daha iyi.

  Eskiden nude şampuan kullanıyordum indirimlerde stok yapmak suretiyle ta kiiiii 30 tl etiket fiyatını görünceye kadar(bkz:yuhhh ). Neyse yves rocher şampuanlar bi nude değil tabi ama bitkisel şampuan kullanmak isteyenler için iyi bi alternatif.

  6 mart 2016 12:19

  6. Yves Rocher kartını çıkarttıktan bir sonraki alışverişimde hediye edilen şampuan. 3 yaş ve üzeri çocuklar ve yetişkinler için uygun. Silikon, paraben ve renklendirici içermiyor. Yumuşatıcı özelliği olduğu yazıyor ama alakası yok ilk yıkamadan itibaren saçlarımı keçe gibi yaptı ilk yıkamada hemen etkisini göstermez diye düşündüm ama iki ve üçüncü yıkamalarımda da bi değişiklik göremedim. Ben memnun kalmadım ama sizde farklı etki gösterebilir. Denemesi 22.50 lira

  6 mart 2016 17:47 ed.30 mayıs 2016 23:35

  7. üyelik kartı çıkarıldıktan sonraki alışverişinizde %30 indirim + bitkisel şampuan hediyeleri vardı. bir hevesle gidip aldım (bkz: Yves Rocher Yumuşatıcı, Besleyici ve Göz Yakmayan Çocuk & Yetişkin Şampuanı )

  ne kadar kötü olabilir ki diye düşünürken tahminimden daha korkunç bir sonuç çıktı. ne yumuşattı, ne parlattı. aksine çok daha matlaştırıp sertleştirdi. bu durumu çocuk şampuanı olmasına bağlamadım çünkü dalin kullandığım zamanlar da oluyor, bu kadarı olmamıştı. ellerindeki stoğu bitirmeye mi çalıştılar ne yaptılar artık.

  6 mart 2016 17:54


  8. Yves rocher'nin müşterileri için doğum günü haftasına özel bir kampanyasında aldığım ürünlerin yanında hediye olarak verilen özünde ısırgan otu taşıyan bitkisel şampuandır. Görüntü itibariyle çekiciliği, koku itibariyle iticiliği vardır. Duşunuz ya da banyonuz; şayet benim gibi sadece çiçek kokularından hoşlanıyorsanız bir faciaya dönüşebilir. Ama etkisi güzeldir. Saç diplerinizde kaşıntı dökülme gibi egzama belirtili durumlar varsa bu tarz şampuanlar saç diplerinizi rahatlatabilir. Ama mutlaka bir saç kremi ile kullanmanızı tavsiye ederim. Ücret olarak sizi zorlamayacak bir maliyete sahiptir. Denemekte fayda vardır.

  12 mart 2016 17:15 ed.4 haziran 2016 03:57

  9. Saçlarıma iyi geldi bu şampuan ama şampuanı sık değiştirmek gerektiği gibi bir inancım var. Yeni şişeye mi geçsem başka bir şampuan mı alsam kararsızım.

  6 mayıs 2016 22:24

  10. bundan 10 paket bitirmişimdir. saçları güzel yumuşatmıyor bende sertleştiriyor ama parlattığını söyleyebilirim. yinede fiyatını hak etmez.

  6 mayıs 2016 22:33