0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • oylar ()
  • medya (1)

1. YSL'nin jel allığı. plastik bir tüp içerisindedir, dudak parlatıcısına benziyor ve 2 rengi mevcut. biri pembe diğeri şeftali renginde. bendeki şeftali renginde. yanaklara çok güzel, şeffaf, doğal hafif bir renk veriyor. sanki hiç bir şey sürmemişsiniz de kendi doğal kızarıklığınız gibi. doğal görünümlü makyaj sevenler için süper bir ürün. ben burnumun üstüne de çok hafiçe sürüyorum. güneşten renk almışım gibi oluyor.

8 ağustos 2013 19:59

2. allıkların toz olanlarını sevmediğim için tekin acar'daki güzellik uzmanının önerisi üzerine aldım. ve onsuz makyajım hep eksik gibi hissediyorum. uygulaması toza göre çok daha kolay. tatlı bir pembe rengi var. pigmentasyonu da gayet yerinde. allık sevmeyenleri bağımlı yapacak türden bir ürün. herkese öneriyorum.

26 temmuz 13:34

3. bu ürünü 3 yılı aşkın süredir kullanıyorum. çok tatlı pembe bir renk veriyor. uygulaması kullanması çok kolay. özellikle hasta olduğum günler neredeyse tüm yüzüme uyguluyorum ki aynada baktığımda "hasta peri"yi görmeyeyim. çok doğal duruyor. hatta bazen far gibi göz kapağıma sürdüğüm de oluyor. inanılmaz kullanışlı bir ürün.

fakat son günlerde hangi mağazaya gittiysem bitmiş oluyor nedense. bu kadar kullanıldığını sanmıyorum umarım tedavülden kalkmaz. türkiyeye gelmezse yurt dışına giden yakınlarıma sipariş edeceğim. o derece seviyorum, vazgeçemiyorum. yakın zamanda 6.sını alacağım.

17 ağustos 16:42