yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (57)
  • medya (10)

  57. ben de türkiyeden çekileceğini düşünüyorum çünkü ürünlerin genelinde aşırı indirim yapmaya başladılar ve stokları bitince yenilenmiyor halbuki keşke çekilmese bu markayı seviyodum :( bakabilecekleriniz

  likit farları

  likit rujları/glossları vs

  icon mini far paletleri(tatilde pratik oluyor ve pigmentli baya)

  icon far paletleri

  22 ağustos 14:18 22 ağustos 14:32

  56. Blush balmları çok iyiydi ama sanırım artık türkiyeden çekilecek. Çünkü hiçbir gratiste yenilenmiş stok göremiyorum. Elimdeki bitince yenisini alayım dedim ama bulamadım.

  21 ağustos 18:55

  55. Bir ara aldığım starry eyed eyelinerlarını beğenmediğimi unutup dün bir daha kullandım. Görünüş iyi hoş fakat gözümden dökülüyor resmen. Zaten parmağınızı sürdüğünüzde pütür pütür ve dökülmesiyle çıkarmak için uğraşmanıza gerek bile kalmıyor. Metalik renkli eyeliner yapacağız diye tutmayan mascara kıvamında bir şeye sim basmışlar desem yeridir. Gözkapaklarını seven kullanmaz. Simleri acıtıyor bir de silerken. Hayal kırıklığı.

  21 ağustos 17:57

  54. Bakıyorum da standlar bomboş ve kirli özensiz, bayram indiriminde %50+10 indirime girmiş, nerdeyse bütün rujlari 10tlye düşmüş. Haliyle gideceğini düşündüğüm marka. Beni kendine çeken hiçbir şey yoktu zaten gitse de onun yerine beaulis gibi ucuz ve kanlı canlı bi marka gelse keşke

  10 ağustos 23:51

  53. color fix'inden öyle aman aman bir performans beklemeyin. zaten fiyatından da anlaşılacağı üzere, akne sonrası kalan kahverengi lekeme pek derman olmadı. yine de çok hafif izler için kullanılabilir ancak bir daha kullanacağım bir ürün değil.

  2 haziran 02:33

  52. Gratisin son indirimde %50+%10 indirim uyguladığı kozmetik markası. Bu indirim ile acaba ülkeden çekiliyor mu diye düşündürdü.

  1 mayıs 16:07

  51. gratis'te gördüğüm marka. tekli farlarından bir tane edindim. indirimli fiyatı 8.90 dı ve fiyat performans için verilecek en yüksek puanı veriyorum.

  kalıcılığı çok iyi asla uçmuyor ki ben far bazı falan hayatında almamış bir insanım. paketlenmesi de çok iyiydi bantları cıkarmak uzun sürdü hatta. tek kötü yani dün akşam elimden düşüp kırılması oldu. çok oturdu sanırım yarın yenisini alacağım...

  düzeltme: cf bir marka imiş (link: https://www.absolutenewyork.com/collections/eyes/products/eye-artiste-single-eyeshadow?variant=24504382062692 tık)

  8 nisan 23:44 8 nisan 23:44

  50. Lip mousse likit mat rujlarından urban rengine sahip olduğum marka. Mat nude ruj arayışına girdiğim bir ara mağaza ışıklarında beğenerek almıştım ancak gün ışığında baktığımda dudaklarımı ölü dudağı gibi göstermesi sebebi ile bir süre kullanamadim.

  Ancak renginin çok müsait olması sebebi ile yanaklarıma nokta nokta dokundurup dağıtarak bronzer gibi uyguluyorum. Yoğun kızıl renkli saçlarımla gayet uyumlu bir şekilde sağlıklı bir görünüm sağlıyorum.

  Bazen ise altına canlı kırmızı ya da bordo tonlarında bir rujun üzerine hafif bir şekilde uygulayıp dağıttığımda gayet güzel duruşlu mat bir görünüm elde ediyorum. Altına sürülen rujun rengine bağlı olarak her seferinde farklı bir ton elde edebiliyor olmak da bir başka artısı.

  Sayın süslüler, siz de teninize gitmeyen renkteki rujların altına size giden bir tonu baz olarak uygulayıp üzerine uygulayarak kendinize yakışacak tonu yaratabilirsiniz.

  19 eylül 2018 15:59

  49. Bu markaya ait elimde sadece stik formda allığı var. Allıktan ziyade bu benim yeni mlbb rujum! Pıt pıt şeklinde uyguluyorum ve Dudağı kanlı canlı gösteriyor. Kahve kiremit altına sahip bir gül kurusu...

  Allık olarak da kullanınca ikisi birden cok uyumlu duruyor, sağlıklı gösteriyor makyaji. Genelde no makeup makeup gibi makyaj tarzım olduğu icin bana baya hitap eden bir ürün oldu.  

  Edit: ürünün kodunu yazmayı unutmuşum; absb08 desert bloom rengi.

  ilgili medya:
  2
  19 eylül 2018 15:01 19 eylül 2018 15:03

  48. Deliler gibi tekli, mat, yumuşak tonlarda, nude far aradığım far aradığım dönemde istediğim tonda sadece bu markaya ait bulabildim. Pigmentasyonu mükemmel değil ama gün boyu far bazı kullanmamama rağmen gözümde duruyor. Rengi yumuşacık her türlü makyaja göz rengine uyum sağlayabilecek bir renk bence. Sadece bunu sürüp bol rimelle tamamlıyorum göz makyajımı çoğu zaman. Ambalaj biraz pazar malı gibi evet ama yine de makyaj çantamın demirbaş ürünü oldu.

  18 eylül 2018 13:20